Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν προσπαθώ να δυσφημίσω το στούντιο μιας και είχε άριστο προσωπικό παλιότερα αλλά δυστυχώς για εμένα είχα ένα πεταμένο 40ευρω.Κεφάλι σε τοίχο!

Πρώτο μου λάθος που βγήκα απ τον τρίτο κόμβο της Αλεξανδρούπολης οπότε και περνώντας μπροστά απ το μαγαζί είπα να περάσω μια βόλτα.
Δεύτερο λάθος που πίστεψα την ευγενέστατη τσατσά που είπε ότι είναι μόλις 20 χρονών και πρώτη φορά που δουλεύει σε τέτοιο μαγαζί οπότε και ονειρεύτηκα ζυμαράκι πρόθυμο και απονήρευτο στην δουλειά του.......
Η Μαρία είναι μια πιτσιρίκα με πετίτ παρουσιαστικό , 1,5 βυζί και αδύνατο εφηβικό σωματάκι που θα μπορούσε να προσφέρει πολλά........
Πάλι καλά δεν έδωσα περισσότερα για έξτρα προγράμματα μιας και η κοπέλα φάνηκε δεν το χει....
Μέχρι να βγάλω την καλοκαιρινή μου ένδυση αυτή είχε έρθει ήδη και ξάπλωσε στο κρεβάτι γυμνή δίνοντας μια προϊδέαση ξεπέτας αλλά δεν ήθελα να ξεκινήσω με αρνητική διάθεση, οπότε ξεντύθηκα και πήγα και εγώ στο κρεβάτι.
Χωρίς καμιά προεργασία μου πέρασε προφυλακτικό και προσπάθησε να βγει απ την υποχρέωση της πίπας με τα άκρως τυπικά ενώ όταν της ζήτησα να ασχοληθεί περισσότερο χρόνο πριν περάσουμε στο σεξ δυσανασχέτησε Θυμός
Από εκεί και μετά είχα μόνο εγώ πρωτοβουλίες χωρίς να έχει καμιά συμμετοχή αυτή σε ιεραποστολικό, πλάγια και πισοκολλητό! Αφού είδα ότι δεν έχει φως στο τούνελ περιμένοντας από αυτή κάτι καλύτερο είπα να μην την ταλαιπωρώ άλλο και ζήτησα να ξανακάνει πίπα μπας και τελειώσω......αυτή το αρνήθηκα κατηγορηματικά....δεν σκέφτηκε ή δεν είχε δεύτερο προφυλακτικό και με άφησε να τον παίζω χωρίς να απλώσει ούτε ένα χέρι για αν δείξει καλή διάθεση και εκτίμηση προς τα χρήματα που πήρε......εκεί ξενέρωσα και αποχώρησα από τον οίκο λέγοντας απλά στην τσατσά μετά από ερώτησή της ότι δεν το χει το κορίτσι και δεν έδειξε να ξαφνιάζετε!!!
Ετσι και ήμουν σίγουρος ότι ήταν ένα πεταμένο 40άρι
Ελπίζω να έχει βελτιωθεί αν δεν έχει αλλαχθεί ακόμη για να μην κάνει και άλλο κακό στο μαγαζίΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
428
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2015
Το ότι εχει χειροτερεψει το 23 το παρατηρησα πριν 1,5 χρονο περιπου με μια εντελως αδιαφορη βουλγαρα. Αυτη την περιοδο υπαρχουν σημαδια βελτιωσης φιλε μου ? Γνωριζεις τι κοπέλες ειναι τωρα και τί προγραμματα ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1