Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μεσημέρι 2:00 πριν τη δουλεία αποφάσισα να περάσω από μεταξουργείο μήπως βρεθεί κάνα καλό να μου πάρει τα χοντρά .
Μετά από περιπλάνηση στα σπιτάκια της Κολωνού και αφού συνάντησα από αδιάφορες έως απογοητευτικές εμφανισιακά κοπέλες αλλά και κάποιες πιο κοντά στα δικά μου γούστα μπήκα στο υπόγειο του 11 .
Η υπηρεσία που βγήκε με ενημέρωσε ότι είχε 2 κορίτσια τα όποια και παρουσίασε άμεσα .
Πρώτη μια πιο ψιλή κοκκινομάλλα με ωραίο αδύνατο κορμάκι και μικρά βυζάκια και άλλη μια πιο κοντή μελαχρινή .
Όνομα δεν ανέφερε έτσι δε μπορώ να δώσω αυτή την πληροφορία.
Η πρώτη κάτι μου έκανε και είπα να περάσω μ αυτή .
Με πήγε στο τελευταίο δωμάτιο δίπλα στο χώρο που κάθονται τα κορίτσια και η υπηρεσία έλαβε το αστρονομικό ποσό των 10 ευρώ και σε λίγα λεπτά ήρθε η κοπέλα
Σε ερώτηση μου είπε πως την λένε Χριστίνα και είναι από Μολδαβία.
Στα του αγώνα τώρα . Αμέσως βάλθηκε να περάσει προφυλακτικό σε όργανο που δεν ήταν σε πλήρη στύση και πολεμούσε θαρρείς να βάλει και τις μπάλες μέσα στο λάστιχο , ευτυχώς η αποχή μερικών ημερών βοήθησε να έρθω γρήγορα σε κανονικές διαστάσεις . Εκεί ξεκίνησε μια μέτρια πίπα ενώ εγώ της χάιδευα εξωτερικά το μουνι μόλις αποπειράθηκα να βάλω δάχτυλο με έκοψε με ένα ξερό όχι δάχτυλα . μόλις είδε ότι είναι ετοιμοπόλεμο πήρε θέση στην κλασική στάση , σε προσπάθεια μου να της φιλήσω το στήθος που πέταξε πάλι όχι φιλιά . Μπήκα μέσα της κι ενώ λόγο σωματοτυπου περίμενα να είναι κόπος σφιχτή μπήκα σε χωνί και εκεί άρχισε η παράσταση με πολύ προσποιητά βογκητά και μουγκρητά που πιο πολύ ήταν σαν να την ποναγα παρά οτιδήποτε άλλο .
Όπως καταλαβαίνετε είχα αρχίσει να σπάζομαι και Ίδη σκαφτόμουν ότι αυτή θα μου τη σπάσει τελείως και θα φύγει αλλά σε τέτοια περίπτωση θα ζητούσα καπάκι να έρθει η άλλη κοπέλα . Προς έκπληξη μου όμως συνέχισε να προσποιείται και να ψευτο βογκαει χωρίς καν να με κοιτάζει . Τη σφυροκόπησα για λίγο αλλά ήταν μάταιος κόπος δεν υπήρχε περίπτωση όποτε βγήκα και ξάπλωσα δίπλα της . Και στο χειρονακτικό δεν τα πήγαινε καλά βαριόταν και νόμιζε ότι είχε να κάνει με λεβιέ ταχυτήτων . Όποτε της είπα απλά να τρίβεται πάνω μου κι έπιασα μονός μου δουλεία τουλάχιστον να φύγουν τα χοντρά να μπορέσω να πάω στη δουλειά .
Έτσι κι έγινε . με το τέλος σηκώθηκε κι έφυγε και πρέπει να είναι η πρώτη φορά που δε ρώτησα ποιες μέρες δουλεύει κάτι που το συνηθίζω είτε για να ξαναβρώ την κοπέλα είτε για να την αποφύγω .
Συμπέρασμα !! για 10 ευρώ σε στριπτιτζαδικο απλά σου τρίβεται κάποια ημίγυμνη εδω σου τρίφτηκε κάποια γυμνή κι έχυσες κιόλας .Μέχρι εκεί αν κι από εμφάνιση το είχε .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
SPECIALOVER
Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
83
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού