Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 1 10
Μασάζ (Abroad) 3908
Η επίσκεψη έγινε στοχευμένα καθώς είναι η δεύτερη φορά στο συγκεκριμένο λαδομάγαζο το οποίο βρίσκεται σε πολύ κεντρικό σημείο στην Φρανκφούρτη. Έχοντας οργώσει όλα τα μασατζίδικα του δικού μας κέντρου ( Στουρνάρη 29, Γ Σεπτεμβρίου 59,83, Συγγρού 40-42 και δεν συμμαζεύεται) μπορώ να κάνω την σύγκριση.
α) Δεν υπάρχουν μασαζοκρέβατα παρά μόνο στρρώματα στο πάτωμα με μαξιλάρι, όπου εκεί γίνεται όλη η φάση. Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα, είναι επενδεδυμένα με μοκέτα και καθρέφτες με ωραία αρωματικά κεριά και αποπνέουν γενικά μια αίσθηση χαλάρωσης και ευεξίας, ατμόσφαιρα ερωτική. Ειλικρινά αυτό το χάλι στα δικά μας , να έχουν αυτά τα κωλοκρέβατα γίνεται για να μας ξεπετάνε
β) Οι κοπέλες έρχονται και εκεί άλλες ντυμενες με εφαρμοστά, άλλες με τάνγκα και άλλες κανονικά. Σχεδόν όπως στην Αθήνα δηλαδή, σε βάζουν σε ένα δωμάτιο και παρελαύνουν οι κοπέλες.
Μπάνιο ντουζιέρα και μετά προγράμματα με φραπέ (λένε) μόνο.Το μπάνιο πεντακάθαρο.
γ) Το λάδι μασάζ είναι Νούρου, ζεστό απαλό και εξαιρετικής ποιότητος και όχι μηχανέλαιο
δ) η κοπέλα μεστο χαμόγελο, σε κάνει να νιώθεις όμορφα από το πρώτο λεπτό.
ε)Όταν λέμε τριάντα λεπτά, εννοούμε τριάντα λεπτά να γλιστράει στο κορμί και όταν τελειώσεις και έχει μείνει χρόνος, έστω 5 λεπτά να συνεχίζει να σου κάνει μασάζ χωρίς να το ζητήσεις.

Υπάρχει συνεδρία 30 λεπτών με φράπα στα 60 ευρώ και διπλάσιο πρόγραμμα με τα διπλάσια λεπτά
Ξεκίνημα με την κοπέλα γυμνή και εμένα σε ένα μαλακό στρώμα με πεντακάθαρο σεντόνι να απλώνει το ζεστό άοσμο λάδι και να γλιστράει στο σώμα μου με το σώμα της ( κάτι σαν το νούρου της Τζέσικας από συγγρού δηλαδή). Αφού σε κάνει τούρμπο στο μπρούμητο κάνει το ίδιο και ανάσκελα, όπου εκεί θέλεις να την πηδήξεις επί τόπου και αυτή σου κάνει cock-teasing πότε με το μουνί της πάνω στον πούτσο και πότε με τα βυζιά της. Παίζει και γλυφομούνι, όπου ταυτόχρονα σου τραβάει μια αξέχαστη μαλακία, εφάμιλλη με γαμήσι
Πλήρωσα για 30 λεπτά ατόφιου νούρου μασάζ με happy ending και έφυγα υπερευχαριστημένος.
Ξέρω τι σκέφτεσθε....γαμήσι παίζει; δεν έκατσα παραπάνω λόγω χρόνου, αλλά μου έδωσαν να καταλάβω ότι άμα τα σκάσεις θα παίξει.
Αυτά από την Γερμανία και άμα σας βγάλει ο δρόμος σας στο κέντρο της Φρανκφούρτης είναι δυο βήματα
Μέγας
Εγγραφή:
18 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
156
Πόντοι:
4.445
Ανάφερε αυτό το σχόλιο

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2015
Νομιζω πως δεν υπαρχει μετρο συγκρισης με τα δικα μας,μόνο και μονο λόγω διαφορετικής χωρας αλλά 60 ευρώ για ενα φραπέ ή ακομα χειροτερα 120????ΑμαρτίαΛύπη
Επίσης τελειως υποκειμενικα να αναφερω οτι οσες φορες μου εχουν κανει μασαζ σε απλό κρεβατι ήταν μαπα(εκτος απο νουρου)το σωστο μασαζ για να ειναι αρκετα δυνατο πρεπει η θεραπευτρια να ειναι ορθια,κι ο θεραπευόμενος ξαπλωτος.
06 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι έλεγα και γω, σίγα μην πετάξω 60 ευρώ για μια φραπεδιά και όμως.. ήταν απόλαυση σκέτη...και το μασάζ ήταν νούρου ατόφιο και γνησιότατο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2