Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα!
Έχοντας δουλειές στην περιοχή του βοτανικού κατηφόρισα για μια βόλτα και γτ όχι αν καθόταν κάτι καλό να δώσουμε λίγο αίμα.
Έκανα αρκετή ώρα βόλτα προσπαθώντας να ανακαλύψω κάτι που θα μου κινούσε το ενδιαφέρον..

Μπήκα στο 15 αριστερά και παρατήρησα πως η κοπέλα εν ονόματι Μάρτας (αλβανίς),ήταν πρωτοεμφανιζόμενη.
Η τσατσά αγχώνευτη 60+ που το παίζει έξυπνη..
Μου λέει ελα μπες τι ψυχή έχει ένα 10ρικο,
ωραία θα μπω τσάμπα της λέω,
οχι μου απαντάει πρέπει να πληρώσεις...
έλα μωρέ τι ψυχη έχει ένα 10ρικο,της αντιλέγω και δεν ξαναμιλάει..
Πάω και τρώω σουβλάκια μωρύ και κερνάω και τους φίλους μου ηλίθια..σορρυ για την παρένθεση.

Μπαίνω μέσα και έρχεται η Μάρτα...γεια σου πάμε άυτα ξέρει μόνο.
Της λέω κάτι στα αγγλικά μήπως ξέρει και μου απαντάει δεν μιλάω ελληνικά....ααα καλά..
Δεν με αφήνει να την πολυαγγίζω,όχι φιλιά και ανοίγει καπότα πάει να βάλει είχα και ψιλοκάβλες έτοιμη..
Αρχίζουμε ιεραποστολικό και έκανε αχ ναι αχ ναι αχ ναι..της βουλώνω το στόμα και της κάνω σσσουτ.
Γέλαγε γτ κτλβε και η ιδια πως το έκανε πολυ εντονα ψευτικα..μετα συνέχισαμε πισω και αναστέναζε αληθινά.
Τελείωσα οκ μου λέι σηκώθηκε και έφυγε όσο εγώ γέλαγα για την λανθασμένη επιλογή μου.

Την επέλεξα γτ στο σαλόνι μου έκανε όμορφη εντύπωση,έχει καλλιγραμμο σώμα χωρίς περιττα κιλά και όμορφο κωλί,το βυζι με ξεγέλασε,του σουτιέν το έκανε στρογγυλό και στητό..αν ξέρει που πουλάνε τέτοια να μου πεί να πάρω στην κοπέλα μου..

Αυτά δεν νομίζω να ξανατιμηθεί..
επόμενος στόχος κολωνού 11Α ισόγειο (Χριστίνα).Πρέπει να την ιδρώνει την φανέλα..αν ξέρει κάποιος ας μου πει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάρτα
Jason86
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
129
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2015
αδερφε αφου γραφεις που γραφεις, κανε εναν κοπο να διαβαζεις γιατι απο κατω την κοπελα την εχουν κραξει ολοι. δεν ηξερες δεν ρωταγες ?

καλη τυχη στα επομενα !
02 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστηχώς δεν μπαίνω συχνά...αλλα το site μεχει σωσει απο παρόμοιες κριτικές..
θενκς
02 Οκτωβρίου, 2015
Ολοιτην πατήσαμε φίλε - σε τρελαίνει το κοντοπούτανο με την κορμάρα και ενώ η λογική λέει μακριά ξεπέτα μπένεις το κάτω κεφάλι λεει μπες και την τρως την φόλα
03 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις απόλυτο δίκιο για το κάτω κεφάλι...,αλλα αν δεν το συνειδητοποιήσουμε νωρίς με το πάνω κεφάλι,αυτές θα κάνουν τα δικά τους..
Αυτές μας έχουν ανάγκή για να ζήσουνε..όχι εμείς..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4