Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόκειται για τη Μαργαρίτα από Αχαρνών 85.

Ανακοινώνει φουλ προγραμμα η τυπική τσατσά συν αυταρχικό συν μασάζ.
Η μεγαλοκοπέλα νταρντάνα 45αρα Ρωσίδα.

Έρχεται αρχίζει φιλιά χάδια, πολύ θερμή και με ρωτάει τι πρόγραμμα θέλω. Της λέω αυταρχικό και φεύγει λέγοντας μου πως θα επιστρέψει με τα εργαλεία της δουλειάς.

Έρχεται με πλήρες σετ από δονητές 5-6 στο σύνολο σε διάφορα μεγέθη. Με παροτρύνει να στηθώ στα 4 για να δει ποιο μεγεθος είναι το κατάλληλο. Αφού ρίχνει μια ματιά διαλέγει έναν και μου λέει αυτό είναι εντάξει.

Βάζει προφυλακτικό λιπαντικό και αρχίζει ένα καλό ρυθμικό πήδημα του κώλου με το δονητή.
Μετά από λίγο μου λέει να αλλάξουμε στάση όπου ανάσκελα εγώ εκείνη με το ένα χέρι το δονητή στον ερεθισμένος κώλο και το άλλο χέρι να μου την παίζει όπου μετά από λίγο επήλθε το τέλος.

Στα συν η εμπειρία, αφού ήξερε να δουλεύει καλά την κωλοτρυπίδα χωρίς να βγαίνει ο δονητής αλλά και χωρίς να το βάζει βαθιά ενοχλητικά μέσα και πολύ καλός ρυθμός. Επίσης η ποικιλία δονητών για κάθε κώλο και η χαμηλή τιμή 10 ευρώ.

Στα μείον ότι μόλις ζητάς αυταρχικό εξαφανίζονται χάδια και περιποίηση και πίπες και πάμε για στήσιμο-ξεκώλιασμα απλά και τυπικά.

Καλή επιλογή για φθηνή γρήγορη εκτόνωση με ερεθισμό κωλοτρυπίδας προστάτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gekzy, efi80, perseas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού