Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46554
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Περι δεν θα εμβαθυνω τοσο διοτι ειναι μολις η 3η φορα που την πετυχενω και περναω μαζι της , καθοτι η Περι ειναι ενα σπανιο ειδος εξωτικης λιβελοκαβλιτσας που μια την πετυχαινεις στα εν λογω ιδρυματα και μια παλι χανεται στο χαος της τροπικης μας Αθηνας . Με αυτη την γυναικα μπορω να πω οτι ειχαμε αρκετα καλη χημεια απ την πρωτη μας επαφη οταν την ειχα πρωτοδοκιμασει σε παλαιοτερο μαγαζι στο Μακεδονιας , κι εκτοτε νομιζω οτι γινεται ολο και καλυτερη σαν την παλαιωση ενος καλου γλυκου κρασιου . Και για να προχωρησουμε και στα του αγωνα , χθες κατοπιν τηλεφωνηματος η Φωτεινη με πληροφοφορησε οτι η Περι επεστρεψε παλι στο μαγαζι , ωστε να εμπλουτισει το ροστερ της ομαδας καθως οπως μου εξηγησε χρειαζοταν κι ενα δυνατο χαρτι το ενλογω ιδρυμα . Οταν εφτασα λοιπον μετα τη δουλεια με εβαλε να κατσω στον καναπε ενημερωνοντας με οτι η κορασις ειναι ακομα στο δωματιο καθως εχει πεσει σημα για την επιστροφη της κι εχουν ερθει διαφοροι γνωστοι και φιλοι να θαυμασουν το λικνο της ανατολης που επεστρεψε παλι στα καθηκοντα. Μετα το ακρως καβλωτικο καβλατζο και πασπατεμα της Φωτεινης η οποια μου υποσχεθηκε οτι την επομενη φορα θα δοκιμασει κι αυτη τα καλουδια μου μιας και μου τρεφει ιδιαιτερη συμπαθεια απο παλια ( εχει γινει απιστευτα καβλευρη η ατιμη με αυτο το μαυρισμα με τα βυζουδια της και της αφρατομπουταρες της ), μετα απο το καβλατζο λοιπον με περασε στο δωματιο καθως τελειωσε η Περι και θα ερχονταν σε μενα . Αφου εκανα το ντουζακι μου αραξα επι του καναπε προσμενοντας την κορασιδα . Η Λιβελουλα δεν αργησε να ερθει στο δωματιο και προς εκπληξη μου με θυμοτανε κι ας ειχα καιρο να την συναντησω , μετα τα κλασσικα που χαθηκες και που ησουν , αρχισαμε καποια διακριτικα φιλια τα οποια δεν αργησαν να μετατραπουν σε παθιασμενα γλωσσοφιλα , οπως ηταν με αυτο το λευκο εφαρμοστο σεξυ φορεματακι αρχισα να το κατεβαζω ωστε να μεινουν εξω μονο τα βυζακια της τα οποια κι αρχισα να πιπιλαω , την ερειξα μπρουμιτα μονο το σωμα στο μασσαζοκρεβατο κι ανασηκωσα το μινι της ωστε να ξεπροβαλουν μονο τα αφρατα κωλομερια της , αφου τα χαζευψα για μερικα λεπτα και τα σφαλιαρισα αρχισα να πινελαρω αλλα και να δακτυλιαζω με ωραιες κινησεις το ροζουλι μουνακι της στο οποιο δεν αργισαν να κατεβαινουν και τα πρωτα ζουμακια της , θα μπορουσε να καθησει ωρα να της γλυφω και να της δακτυλιαζω και της δυο τρυπουλες καθως εβλεπα οτι γουσταρε τρελα , αλλα δεν την αφησα παρα την εβαλα στο πατωμα κι εγω ορθιος την εβαλα να ξεκινησει την ωραια αισθησιακη της πιπα , στην αρχη ηταν αργη και βασανιστικη αλλα μετα αφου τον ψεκασε με το κλασσικο σπρει , με εριξε στο καναπε οπου εκει η αισθησιακη πιπα μετατραπηκε σε ενα εκπλητικα λυσσαλεο τσιμουκι με σαλιο αλλα και με περιποιηση στις μπαλες , το τελος δεν αργησε να ερθει στο στοματακι της οπου σηκωθηκε και τα εφτυσε στο ντους . Αφου μπηκαμε και οι δυο για ντους καθως ειχα κλησει μια ωρα μαζιτης βγηκαμε κι αραξαμε λιγο στον καναπε , εκει συζηταγαμε χαλαρα περι ανεμων και υδατων και καπου εκει στην συζητηση αρχισε να βαζει το χερι της κατω απ την πετσετα μου , χαιδευοντας αισθησιακα τον προσαγωγο μου και πλησιαζοντας με τις ακρες των δακτυλων της τον γιαννουκο μου , η στυση πλεον ητανε ορατη και ανοιγοντας την πετσετα αρχησε να τον βαζει παλι στο στοματακι της και να τον σκληρενει ακομα περισσοτερο , αυτη την φορα ειπε θελω κι εγω σεξακι οχι μονο πιπα , κι αφου της τον μπουκωσα λιγο ακομα την πηρα κι αναιβηκαμε στο μασσαζοκρεβατο οπου την εβαλα να καθησει αυτη απο πανω μου ωστε να αρχισει τα χορευτικα της λικνισματα ,ειναι απιστευτο τη ελαστικοτητα κι ευλυγισια εχει αυτη η γυναικα . για να μην κουρασω αλλαξαμε δυο τρεις στασεις , με αποκορυφωμα αυτη που την εβαλα στην ακρη του μασσαζοκρεβατου σε σταση πλαγια με την κωλαρα της να εξεχει λιγο προς εξω , και της τον καρφωνα με δυναμη ενω εγερνα μπροστα και ποτε την γλωσσοφιλαγα ποτε εγλειφα τα ωραια της βυζακια ,οταν ενοιωσα να πλησιαζει το τελος εβγαλα το προφυλακτικο την εβαλα λιγο να με τσιμουκωσει και να μου γλειφει της μπαλες , ωσπου της τα εδωσα παλι στο γλυκο της στοματακι . Αραγμα , κουβεντουλα παλι καθως ειχαμε λαχανιασει και οι δυο , και ενα γλυκο γλωσσοφιλο για χαιρετισμο καθως θα πηγαινε να κανει ντους διοτι εκλεινε το ιδρυμα . Εν κατακλειδι λοιπον η Περι εκτος απο μια ενυπωσιακη οπτικα παρουσια , ειναι μια πολυ γλυκια κι αγαπησιαρικη γυναικα που ετσι και βρεις τα κουμπια της και της φερθεις ευγενικα , σιγουρα θα σε ανταμειψει και θα περασεις καλα μαζι της , τοσο στο μασσαζ οσο και στο σεξ , ελπιζω να συνεχισει να κρατα τις καλες της επιδοσεις πανω στο σεξ κα σιγουρα θα την ξαναεπισκεφτω να ξαναγευτω αυτο το λικνο της Ανατολης !!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Πέρι
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.350
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού