Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...ανάδευα αργά το φρέντο καπουτσίνο προσπαθώντας να δημιουργήσω καύλα και ταυτόχρονα ζύγιζα τις επιλογές μου...
...ένα μικρό μελαγχροινό γυμνόστηθο ρουμανάκι με μια ήπια λιπώδη συσσώρευση στην κοιλίτσα και τους γλουτούς ,με αυτοπεποίθηση προσπαθούσε να με δελεάσει να ποντάρω πάνω της ένα ροζ , και όταν βεβαιώθηκα για την δεκτικότητά της πόνταρα...
...ακριβώς με την ίδια αυτοπεποίθηση δελέασε και κανά 2 άλλους όσο ήμουν στο δωμάτιο
η κοπελίτσα το ζεί το θέμα , προσφέρει έναν γνήσιο ερωτισμό στο καλούπι του πορνισμού
και εφόσον ο ερωτισμός είναι προστατευμένος και ανεπίπλεκτος τον απολαμβάνεις στο έπακρο.
η πορνική χορογραφία ήταν μια αλληλοδιαδοχή: εκατέρωθεν φιλοφρονήσεων--> γλωσσοφίλων--> μαστολειχίας--> κοιλιολειχίας--> λειχίας μηροβουβωνικών χώρων--> αιδοιολειχίας με εστίαση στην κλειτορίδα -->ιεραποστολικής πεοκολποπαράτριψης με ρομαντικά γλωσσοφιλάκια-->κυνικής πεοκολποπαράτριψης με ανταλλαγή λάγνων βλεμμάτων στον καθρέφτη-->σπερματέγχυση--> ρομαντικά φιλάκια στο σαλόνι υπο την επιτήρηση του πακιστανού που έχει μισθωθεί για κάποιο λόγο απο τον ιδιοκτήτη...--> διακοπή οικειότητας & απεμπλοκή
...το συνουσιοπιοειδές έρρεε άφθονο και η αιμάτωση ήταν στην περιφέρεια με αποτέλεσμα ο φλοιός να υποαδρέυεται και έτσι επι κανά 20λεπτο τριγυρνούσα σα μαστουρωμένος στα μεταξένια στενά μέχρι να βρώ που στο διάολο πάρκαρα το αμάξι μου...ευτυχώς το θέμα έληξε αισίως!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2015
Είναι δυνατόν να είναι κάποιος τζέντλεμαν όταν του είναι σηκωμένη;

Μαρκήσιος Ντε Σαντ, 1740-1814.

"Καταστρεφετε" με την συμπεριφορά σας την ρήση του Ντε Σαντ ! Καπέλο
08 Σεπτεμβρίου, 2015
One of a kind!
08 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...μέγας διδάσκαλος ο μαρκήσιος !
την καλημέρα μου κύριε πρύτανη Καπέλο
09 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπέρα σας κύριε bliz ! Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4