Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 432004
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Orchestra
αρχιζω με ορχιστρα γιατι παιδια σημερα νομιζω οτι επιασα joker.
ωρα αφιξης 23.30 .
με το που μπαινω μεσα λεω να καταιβω μια βολτα απο τον κατω οροφο να δω αν εχει τιποτα καλο .δεν υπηρχε ψυχη μεχρι που βλεπω εναν τυπο μπρατσαρα να μου λεει ερημια φιλε σημερα .δεν προλαβε να το πει και βλεπω μεσα στην κεντρικη καμπινα ενα cross (ακολουθει φωτο).κανω νοημα του μπρατσαρα ορμα .και μπαινει .δεν μπηκα και εγω μην το τρομαξουμε γιατι και εγω εχω μπρατσα (οχι τοσο μεγαλα). 2funny.ξεκιναει να την χαιδευει στο κωλαρακι και αυτη δεχτηκε τα χαδια αποτον τυπο και αρχισε να πιανει και αυτη μεχρι που τον πεταξε εξω και αρχισε μια καλη πιπα με τουρλωμενο τον κωλο της στην τρυπα μου που απο πισω τον επαιζα εγω.με το που με ειδε μου εκανε νοημα ελα μεσα .μπηκα και εγω και ερχισε το γαμιση ο μπρατσαρας και αυτη παιδια να βγαζει κατι φωνες σαν γυναικα.εμενα με πιπωναι και αρχισα και κοπλιμεντα ''τι καυλα εισαι εσυ μωρο μου'' γυναικαρα μου ''πουταναρα μου '' ++++ αλλα πολλα.με το που εχυσε ο μπρατσαρας για τρελλο γαμησι ομως την ξεκινησα εγω οπου μετα απο κανα 5 λεπτο σφηροκοπημα δεν αντεξα και εχυσα.παντα σε καποτα και οι 2 δεν ηθελε να την λαιρωσουμε.μετα ειχε τοσο ζεστη που ενω ειχα κανει μπανιο ειχα γινει παπι .κατω σκαει ο τζιτζικας.μετα αποχωρησα με τον μπρατσαρα οπου γνωριστηκαμε κιολας και ανεβηκαμε να δουμε λιγο τσοντα επανω να δροσιστουμε .για κανενα 10 λεπτο δεν ειδα τι εγινε κατω αλλα μετα που ξανακατεβηκα ειχε αλλαξει καμπινα κατα τις 12:30 και ηταν στην δεξια γωνια με το κρεβατι .μπηκα και επιασα κουβεντα για το ποτε ερχεται και τετοια.δεν περασαν 2 λεπτα ηρθε και ο μπρατσαρας και καναμε και εκει εναν δευτερο γυρο ποθιο ανετα λογο κρεβατιου .παντος ενα εχω να πω .η γκομενα γαμιεται πολυ ωραια .και πανω απ'ολα ειναι πεντακαθαρη.με τα μωρομαντηλα της και ολα της.μου ειπε καθε Σαββατο σχεδον.για καλο και για κακο παντος παιδια ημουν τυχερος πηρα και τηλεφωνο παντος .(ΜΗΝ μου το ζητατε δεν το δινω το εχω μονο για να μαθαινω ποτε θα πηγαινει.παντος αν πηγαινει θα σας ενημερωνω το μονο σιγουρο.αυτα με την Νικολετα ετσι μου συστηθηκε .ηλικια γυρω στα 25 το πολυ την εκανα. Hi Hi




παντος ειχε αλλο ενα cross με ταττοο στην πλατη και μινι κοκκινο μια αερατη αλλα δεν μου εκανε και πολυ κλικ.και δεν εδωσα σημασια και μια που την δαχτυλιαζαν στον καναπε με το που μπαινεις αριστερα 2 τυποι αλλα πρεπει να ηταν 60+.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2015
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 CORINA_CROSS, gimnistis, kendavros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2015
καυλα !!! θελω και εγω να το σκισω το κροσακι
review reaction 2 CORINA_CROSS
12 Σεπτεμβρίου, 2015
που ειναι η φωτο που αναφερεσαι συναγωνιστη?
review reaction 2 CORINA_CROSS
14 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=229000.0
review reaction 2 CORINA_CROSS
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3