Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έτσι για αλλαγή, πρώτη φορά στο Καλύμνου 48α.
Κουδούνι δεξιά και η πόρτα ανοίγει,η τριζάτη σκάλα μου θύμισε εποχές Ιάσωνος, στο τσαρδί που ήταν τσάτσος ο Λάκης αλλά οι περισσότεροι ήσασταν αγέννητοι τότενες!!!!Γερο-μύστης Πολύ ευγενική και καλή η τσατσά με υποδέχεται και μου λέει πως δουλεύει η Χριστίνα (περίμενα και την Κατερίνα αλλά έχασα), είναι στο δωμάτιο και θα πρέπει να περιμένω.
Κανόνας μου είναι πως "στο μπουρδέλο όποιος ΔΕΝ βιάζεται στο σαλόνι,ΔΕΝ βιάζεται και στο δωμάτιο" οπότε περίμενα με καρτερικότητα καθώς η εξαιρετική κυρία μου ανακοίνωνε το πρόγραμμα της κοπέλας που κάνει γυμνό τσιμπούκι, 69, όλες τις στάσεις κλπ, ΕΚΤΟΣ από πρωκτικό στα 20€. Περίμενα αρκετά είναι η αλήθεια στο πολύ καθαρό και συμπαθητικό σαλονάκι ώσπου εμφανίστηκε η κοπέλα και μάλιστα ξαφνιάστηκε μόλις με είδε στο σαλόνι!!! Δεν με περίμενε;;; Τι να πω;;; Χμμμ; Τέλος πάντων μιλφάκι περασμένα 30 καλό, φόραγε ένα κόκκινο ρούχο το οποίο έκρυβε τη γύμνια του κορμιού της μαζί με την κοιλίτσα της, μέτριο πρόσωπο αλλά υπέροχες ματάρες τις οποίες είδα αργότερα.Κάπου υπάρχουν φωτό της κοπέλας αν ψάξει κανείς, οι οποίες είναι αληθινές. Δεν έκανε καθόλου σαλονάρισμα, απλώς έκπληκτη όπως προείπα, έκατσε μπροστά μου αμήχανα και περίμενε να δει αν θα περάσω.
Έδωσα το 20άρικο και πέρασα ενώ εκείνη πήγε σε ένα δωμάτιο από το οποίο άκουσα να τρέχει βρύση. Το δωμάτιο καθαρό πολύ επάνω από το μέσο όρο με νιπτήρα, κωλόχαρτο, μωρομάνδηλα, κρεμοσάπουνο και ένα μπουκάλι οινόπνευμα(νομίζω).Το κρεββάτι σιδερένιο και μια TV με άθλια ποιότητα εικόνας.
Αρκετή αναμονή μέχρι που άκουσα από δίπλα φωνές και αναστεναγμούς ηδονής και καύλωσα είναι αλήθεια!!! Γλώσσα Μετά από λίγο ξανακούω βρύση και κάτι περπατησιές και κάτι Ρώσσικα και επιτέλους ανοίγει η ρημαδόπορτα και μπαίνει μέσα. Η ίδια φάτσα ψιλοαδιαφορίας (λέω από μέσα μου:μαλακία έγινε αλλά μάλλον έτσι είναι το φυσικό της) και μου πιάνει κουβέντα ,πώς σε λένε κλπ,κλπ. Αρχίζει και μου χαϊδεύει τον πούτσο με τα φοβερά σε αίσθηση αλλά μέτρια σε μέγεθος βυζιά της και να μου γλύφει τις ρώγες μου μέχρι που με έφτιαξε καλά. Γλωσσόφιλα εγώ ΔΕΝ θέλω αλλά εξερευνώντας την περιοχή του λαιμού της και τις ρόγες της, η μυρωδιά της ήταν όμορφη και μύριζε σαπούνι.(η βρύση που λέγαμε).Με ρώτησε αν θέλω ακάποτο της είπα όχι και μου πέρασε λάστιχο με το στόμα όπως κάνουν οι έμπειρες πουτάνες!!! Καπέλο Τη γύρισα σε 69 για να βλέπω το μουνί και να παίζω με την κλειτορίδα της απαλά, χωρίς να βάλω δάχτυλο μέσα. Μόλις κατάλαβα πως αρχίζει να σκληραίνει, τραβήχτηκε (λογικό.Δεν μπορεί να καυλώνει με τον κάθε πελάτη από την πρώτη επίσκεψη!!!)Ντροπή και μου είπε πως φοβάται για δάχτυλο. Την έβαλα cowgirl, reverse cowgirl και ιεραποστολικά οπού κοιτώντας τα υπέροχα μάτια της, άντεξε σε πολύ δυνατό και αρκετής διάρκειας γαμήσι, χωρίς να δυσανασχετεί αλλά και χωρίς να συμμετέχει και ιδιαίτερα. Όταν τελείωσα, στράφηκε με ιδιαίτερο ενδιαφέρον στον πούτσο μου και φρόντισε να βγει από μέσα και η τελευταία σταγόνα ώστε να μη λερωθούν τα σεντόνια και όχι επειδή την ενδιέφερε ο πούτσος μου προφανώς!!! Τύλιξε με χαρτιά και μωρομάνδηλα την καπότα και το καυλί μου σαν ήταν χεσμένο μωρό!!! Κεφάλι σε τοίχο!
Τέλος πάντων ντύθηκε, με ρώτησε αν πέρασα καλά και μου αυτοπροτάθηκε για παρτούζα κάποια επόμενη φορά, μαζί με τη άλλη κοπέλα (Κατερίνα) η οποία δουλεύει εδώ αλλά σήμερα λείπει κλπ,κλπ.
Εν κατακλείδι μια ουδέτερη συνεύρεση που ακροβάτησε ανάμεσα σε "με χαλάει δεν με χαλάει",δεν πήγε χαμένο το 20άρικο αλλά ούτε ήταν κάτι το πολύ ιδιαίτερο.
Αποτέλεσμα;;; Ισοπαλία 0-0!!!
Ξαναπάς με τη Χριστίνα;;; Ίσως υπό προυποθέσεις.
Υ.Γ. Η βαθμολογία είναι πάντα σχετική και μονοδιάστατη με άριστα το 10.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.817
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2015
Γερο-μύστης Συγχωρέστε με αλλά το Alzheimer χτύπησε και ξέχασα να πω πως ΔΕΝ έγλυψε αρχίδια.Η καθαριότητα και το ξύρισμα μου, είναι στα προαπαιτούμενα εννοείται!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1