Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653154
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα αποφασίσει να κάνω μια αποχή από το σεξ, η οποία θα διαρκούσε από την περασμένη Δευτέρα μέχρι και τα τέλη Σεπτεμβρίου, όπου σχεδιάζω να κλείσω την καριέρα μου, στον αγοραίο έρωτα.
Λόγω μιας πληρωμής ενός ασφαλιστικού συμβολαίου, ο δρόμος με έφερε στον Νέο Κόσμο, όπου δεν αντιστάθηκα στον πειρασμό και μόλις τελείωσα, με κάποια διαδικαστικά θέματα, πήγα μια μικρή τσάρκα στα στούντιο επί της Λ. Συγγρού.
Αφορμή γι’ αυτή την τσάρκα ήταν οι αρκετές θετικές κριτικές που είχα διαβάσει για κάποιες κυρίες, οι οποίες δούλευαν στο μασατζίδικο του αριθμού 40-42.
Μπήκα σε μερικά στούντιο, όπου δεν βρήκα κάτι αρκετά καλό. Επίσης, δύο εμφανίσιμες κοπέλες τις απέρριψα, λόγω του ότι δεν έκαναν πρωκτικό σεξ, κάτι το οποίο είχα μεγάλη ανάγκη εκείνο το απόγευμα.
Αφού κατέβηκα χαμηλά την λεωφόρο, διαπίστωσα ότι είχα πάρει λάθος πορεία, καθώς η αρίθμηση ξεκινούσε από το κέντρο της Αθήνας.
Μόλις συνειδητοποίησα το λάθος, πραγματοποίησα τέτοιο ελιγμό, σαν και αυτόν που είχαν πραγματοποιήσει οι συμμορίτες, από τον Γράμμο στο Βίτσι, τέτοιες μέρες του 1949, λίγο πριν φάνε την τελική τσαπού.
Έφτασα στην πολυκατοικία και ανέβηκα στον 6ο όροφο, όπου στεγάζεται το μαγαζί. Εκεί μου άνοιξε μια ευγενική κυρία, η οποία εκτελούσε χρέη υπηρεσίας. Με ρώτησε αν ήθελα να μου προσφέρει κάτι να πιω και μου παρουσίασε τα κορίτσια, η εμφάνιση των οποίων δεν μου άρεσε καθόλου.
Την ρώτησα για τις κυρίες Άντζελα και Τσέσικα και με ενημέρωσε ότι ήταν με πελάτες στα δωμάτια και θα τελείωναν σε μισή ώρα, περίπου, καθώς και ότι είναι ένας άλλος κύριος, ο οποίος περιμένει και θέλει να τις δει.
Αφού ήμουν ήδη εκεί, είπα να περιμένω και εγώ. Εν τω μεταξύ, είχα τον χρόνο και διάβασα αναλυτικά όλες τις κριτικές, στο κινητό μου, για τις δύο αυτές κυρίες, οι οποίες ήταν οι σταρ του μαγαζιού, έτσι ώστε να μπω διαβασμένος μέσα στο δωμάτιο.
Μόλις πέρασε ένα μισάωρο, βγήκε η Άντζελα, ένα ξανθό milf, η οποία δεν μου έκανε το κλικ. Για καλή μου τύχη, ο πελάτης που ήταν σε αναμονή διάλεξε αυτή, χωρίς να περιμένει να δει και την Τζέσικα.
Ένα τέταρτο, αργότερα, βγήκε και η Τζέσικα, η οποία μου άρεσε. Έδωσα 80€, για πρόγραμμα μίας ώρας, με δύο τελειώματα και η υπηρεσία με πέρασε στο δωμάτιο.
Η Τζέσικα είναι μια κυρία, αρκετά κοντή, μελαχρινή, με πρόσωπο μόνο για γαμήσια, γυμνασμένο μαυρισμένο σώμα, από σολάριουμ, ωραίο κώλο, βυζί μόνο ρώγα και προσφέρει φουλ πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό και πρωκτικό. Μου είπε ότι είναι 27 ετών, αλλά πρέπει να είναι πολύ μεγαλύτερη.
Το δωμάτιο είναι αρκετά ευρύχωρο, με το κλασσικό μασαζοκρέβατο στη μέση, έναν διθέσιο καναπέ δίπλα, μια πολύ μεγάλη ντουζιέρα πίσω και ένα τραπεζάκι, με κεριά και λοιπά αναλώσιμα μπροστά, όπου δίπλα του στέκει αγέρωχα ένας ξύλινος καλόγερος. Το μόνο αρνητικό ήταν ότι δεν είχε κάδο απορριμμάτων. Παράξενο, σκέφτηκα, δεν έχουν ένα φθηνό κουβαδάκι και έχουν ντουζιέρα υπερπαραγωγή;
Μετά από δέκα λεπτά αναμονής, η κυρία ήρθε στο δωμάτιο, όπου την περίμενα με το εσώρουχο. Με ρώτησα αν ήθελα να ξεκινήσει με μασάζ και της απάντησα πως ήθελα να μου πάρει πρώτα μια πίπα και μετά, αφού θα είχα χαλαρώσει, θα προχωρούσαμε και στο μασάζ.
Γδύθηκε και ήρθε προς το μέρος μου, όπου γυμνός πλέον, την αγκάλιασα και την πλάκωσα στα γλωσσόφιλα και στο μπαλαμούτι.
Σε εκείνο το σημείο διαπίστωσα ότι είχε πολύ λεία και βελούδινη επιδερμίδα, εκτός από ωραίο και γυμνασμένο σώμα.
Αφού την έγλυψα για λίγο, άραξα στον καναπέ, με το καυλί μου να έχει πάρει και άλλους πόντους, από το κανονικό, λόγω της καύλας που εξέπεμπε η Τζέσικα.
Ξεκίνησε το στοματικό με απολαυστικό ρούφηγμα αρχιδιών και συνέχισε με μια βασιλική πίπα, που μόνο μια έμπειρη Ρωσίδα μπορεί να προσφέρει.
Δεν άντεξα για πολύ ώρα και την έχυσα στο πρόσωπο, όπου τα δέχτηκε με ευχαρίστηση, βγάζοντας έξω την γλώσσα για να πάρει και όσα μπορούσε στο στόμα της.
Αφού σκουπίστηκε, μου είπε να ξαπλώσω στο κρεβάτι για να μου κάνει μασάζ. Η κυρία κάνει κανονικό μασάζ και όχι παπάτζα, όπως σε άλλα μασατζίδικα του είδους. Ξεκίνησε απλώνοντας στο σώμα μου ειδικό έλαιο και συνέχισε με μασάζ σε όλο το κορμί, με τεχνική από σημείο σε σημείο ξεχωριστά, αρχίζοντας από τον αυχένα και τελειώνοντας στα δάχτυλα των ποδιών.
Είχα χαλαρώσει πάρα πολύ, ώσπου σε κάποια φάση λαγοκοιμόνουν. Ξαφνικά ένιωσα κάτι γλοιώδες να χαϊδεύει την σούφρα μου και αλαφιάστηκα. Χτύπησε συναγερμός, καθώς υπήρχε υποψία παραβίασης του άβατου.
Μόνο όταν κατάλαβα ότι ήταν η γλώσσα της Τζέσικας, η οποία περιελάμβανε και γλυφοκώλι στο μενού, ηρέμησα.
Δεν ξέρω γιατί, αλλά κάθε φορά που μου κάνουν γλυφοκώλι, σκέφτομαι τον πιστό μου σύντροφο και με πιάνουν τα γέλια.
Μόλις τελειώσαμε με το μασάζ, γύρισα ανάσκελα, όπου η Τζέσικα επιδόθηκε σε επανάληψη της αρχοντικής πίπας, μετά γλειψίματος αρχιδιών. Πήρα πρωτοβουλία και την έβαλα πάνω στο κρεβάτι, όπου κάναμε ένα φανταστικό 69, κάτι το οποίο είχα κάνει μόνο μία φορά, στα 19 χρόνια που γαμάω πουτάνες, με τον μούναρο που άκουγε στο όνομα Afroditi GR.
Δεν άντεχα άλλο και της είπα να μου βάλει το προφυλακτικό για να την γαμήσω. Ξεκίνησα με ιεραποστολικό, όπου γαμούσα και αντάλλασα καυτά και παθιασμένα γλωσσόφιλα. Η κυρία δίνει πολύ καυτά φιλιά, με ρούφηγμα γλώσσας και είναι δεκτική και στα δαγκώματα, καθώς κυριολεκτικά έπεσα να την φάω.
Της πρότεινα να κατέβει για να της γαμήσω τον κώλο στον καναπέ, όπου δεν έφερε αντίσταση και αφού την έστησα στα τέσσερα και την έβαλα να σκύψει, της τον κάρφωσα και άρχισα να της σκίζω τον κώλο με μανία.
Την τραβούσα από τα μαλλιά, την δάγκωνα ελαφρά στο λαιμό, της έριχνα σφαλιάρες στα κωλομέρια και με μια τάση ειρωνείας, της έδινα και μερικά ρομαντικά γλωσσόφιλα. ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΣΚΙΣΜΑ.
Γαμούσα πάρα πολύ ώρα έτσι, ώσπου με σταμάτησε και μου έβγαλε το προφυλακτικό, αρχίζοντας πάλι την πίπα, καθώς είδε ότι αργούσα να χύσω και ο χρόνος μας τελείωνε.
Εγώ, όντας καυλωμένος, της ζήτησα να βάλει άλλη καπότα και άρχισα για δεύτερη φορά να της γαμάω τον κώλο, πιο βίαια αυτή την φορά.
Μόλις ένιωσα ότι πλησίαζε το τέλος, πέταξα την καπότα και της τον έβαλα μέσα στο στόμα, όπου την έχυσα.
Αφού άδειασα, πήρα λίγο χαρτί, σκουπίστηκα και με τα πόδια μου να τρέμουν, από το άγριο γαμήσι που προηγήθηκε, έκατσα στον καναπέ κατάκοπος. Ήταν τόση η ενέργεια που σπατάλησα, σε σημείο να μην έχω δυνάμεις για να περπατήσω.
Η Τζέσικα σκουπίστηκε, ντύθηκε και με αποχαιρέτησε με ένα φιλί. Εγώ με δυσκολία φόρεσα τα ρούχα μου, περπάτησα με βαριά βήματα προς το ασανσέρ και στην έξοδο, κυριολεκτικά, σύρθηκα σαν καμπιασάλιαγκας προς το όχημα, λυτρωμένος εν μέρει, από ένα προσωπικό πρόβλημα που με απασχολούσε εκείνη την περίοδο.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Jessica
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2015
Ωπα, έχασα επεισόδια? Επιστροφή Τζεσικας στο πρωκτικο χωρίς εξτραδακι???? Χμμμ;
02 Σεπτεμβρίου, 2015
Πολλη καλη κριτικη. Ευγε!!
02 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; κι εμενα περιεργο μου φανηκε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3