Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεταμεσονύκτια επίσκεψη στο ίδρυμα της Θησέως 35, όπου με υποδέχτηκε ένας ηλικιωμένος με το τσιγάρο στο χέρι και με κάλεσε να περάσω στο σαλόνι, για να δω τα κορίτσια του, τη Ρομπέρτα και την Αλεξάνδρα. Περιμένω 5 λεπτά τίποτα. Χτυπάει κουδούνι, έρχεται συναγωνιστής ξανά ο τσάτσος το ποίημα του. Περιμένω με τον συναγωνιστή άλλα 10 λεπτά πιστεύοντας ότι και οι δύο κορασίδες είναι απασχολημένες και σκέφτομαι ότι τουλάχιστον δεν θα είναι ξεπέτες, αφού ήταν στα δωμάτια πριν μπω. Χτυπάει ξανά το κουδούνι, έρχονται άλλοι δύο τύπου, κανά το παραμύθι ο τσάτσος. Τελικά μετά από 20λεπτη αναμονή αποδείχθηκε, ότι δεν υπήρχε πελάτης στα δωμάτια, απλά τα κορίτσια κωλοβαράγανε.

Σκάει πρώτη μύτη η Αλεξάνδρα, με αδύνατο κορμί, μικρό στήθος και κωλάρα. Αφενός δεν με εντυπωσίασε, αφού δεν είναι ο τύπος μου και αφετέρου είχα βάλει στο στόχαστρο την Ρομπέρτα. Βγαίνει λοιπό το Ρουμανάκι και παθαίνω το πρώτο σοκ, αφού μετά βίας το ύψος της είναι 1,60 και κοιτώντας την από το πλάι παρατήρησα ότι το κάτω μέρος του στήθους της ήταν στο ίδιο ύψος που άρχιζε η κωλάρα της, το δε χρώμα της παραπέμπει σε τσιγγανορουμανάκι. Τέλος πάντων, μιας και είχα κάνει τον κόπο, λέω "ας πάει και το παλιάμπελο". Η συνενόηση με τον τσάτσο για τα προγράμματα ήταν κάπως προβληματική, καθώς φαίνεται έχει κάψει φλάτζα.

Επέλεξα πρόγραμμα 70 ευρώ με 69 και πέρασα στο δωμάτιο, όπου υπήρχαν παντόφλες μίας χρήσεως σε σακουλάκι, αλλά δεν υπήρχε πετσέτα. Αφού λήθηκε κκι αυτό μπαίνω για ντουζάκι, βγαίνω, ξαπλώνω στο κρεβάτι και μπαίνει στο δωμάτιο η Ρομπέρτα. Τότε παθαίνω το δεύτερο σοκ, αφού ακούω τον τσάτσο να την φωνάζει και μετά από λίγο αυτή επιστρέφει και μου ζητάει συγγνώμη, αλλά θα καθυστερήσει 5 λεπτά. Τι είχε συμβεί; Οτύπος που μπήκε μετά από μένα, επέλεξε κι αυτός τη Ρομπέρτα, αλλά σε απλό πρόγραμμα και με εντολή του τσάτσου πήγε πρώτα στο διπλανό δωμάτιο. Σε 7 λεπτά με το ρολόι πάντως η κοπέλα ήταν και πάλι στο δωμάτιο. Τα σοκ όμως ήταν αλλεπάλληλα, αφού έκανε το αδιανόητο, να έρθει απευθείας στο κρεβάτι για να ξεκινήσουμε. Σε ερώτησή μου αν έκανε ντους, τα έχασε αρχικά, για να στροφάρει λίγο αργότερα και να μου πει ότι αν δεν με πείραζε θα έκανε ντους στο δωμάτιο.

Αφού τελείωσε κι αυτό, ήρθε στο κρεβάτι, όπου έπεσα με τα μούτρα στις βυζάρες της θηλάζωντάς την, για να την ξαπλώσω στη συνέχεια και να αρχίσω το σπατουλάρισμα στο φρεσκοπλυμένο μουνάκι της. Είχα ήδη ικανοποιητική στύση και έτσι πέρασε προφυλακτικό ήρθε σε στάση 69 και άρχισε την πίπα, η οποία είναι άτεχνη, με δόντι καθώς φαίνεται δεν έχει ικανοποιητικό άνοιγμα το στόμα της. Ωστόσο της αναγνωρίζω, ότι προσπάθησε να κάνει deep throat, με κίνδυνο να πνιγεί. Ακολούθως ανέβηκε από πάνω, με το μουνάκι της να είναι αρκετά στενό και τις βυζάρες της να παλλονται μπροστά στο πρόσωπό μου. Ωστόσο δεν κράτησε πολύ, καθώς μετά από μισό λεπτό, ξεκαβάλησε ρωτώντας με αμήχανα σε ποια άλλη στάση τη θέλω. Συνεχίσαμε στο πλάι και καταλήξαμε στο ιεραποστολικό, όπου έχυσα χωρίς όμως να έχω το αίσθημα της ικανοποίησης. Μετάνιωσα που δεν την πήρα στα τέσσερα, καθώς διαθέτει κωλάρα, αλλά με τόσα ευτράπελα που είχαν προηγηθεί και με την άβουλη στάση της, είχα αποσυντονιστεί. Ακολούθησε λίγη κουβεντούλα, με ευχαρίστησε και έφυγε.

Καταλήγοντας, η Ρομπέρτα κατά την άποψη μου απευθύνεται περίσσοτερο σε πιτσιρικάδες, όπως ο προηγούμενος από μένα που τελείωσε στο πεντάλεπτο, στους οποίους αρκεί και μόνο η θέα δύο τεράστιων βυζιών για να φτιαχτούν και να χύσουν στο πιτς φυτίλι και όχι σε έμπειρους παίκτες που θέλουν το κάτι παραπάνω. Το πρόβλημα είναι, ότι τέτοιες φυσικές βυζάρες είναι σπάνιες και τη μόνη που θυμάμαι στην ίδια κατηγορία είναι η Καρολίνα και μετέπειτα Βαλεντίνα της Φρατζή αρχικά -όπου τη γνώρισα- και της Βούρβαχη στη συνέχεια, η οποία όπως διάβασα κάπου, βρίσκεται τώρα κάπου στο Βόλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
372
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2015
Χμμμ;Δε νομίζω. Είμαι πελάτες της τόσα χρόνια και είναι πολύ καλή και δεν βιάζεταιΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1