Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Νάντια την είχα ξαναδεί στα Χωματιανού αρχές του καλοκαιριού,μου άρεσε κάπως εμφανισιακά...Εντάξει δε τρελάθηκα αλλά ήθελα να τη δοκιμάσω να δω σε υπηρεσίες τι λέει...
Καταρχάς είναι μελαχρινή με γεμάτο κάπως σώμα,ζουμερή κωλάρα η οποία είναι και το σήμα κατατεθέν της,μικρό βυζί και μέτριο πρόσωπο...Είναι γλυκιά και έχει όρεξη,τουλάχιστον έτσι έδειχνε...

Πέρασα δωμάτιο με το που την είδα στο συγκεκριμένο μαγαζί.Κάθισα λίγο και μετά από λίγα λεπτά ήρθε...Ξεκινήσαμε με πολύ ελάχιστα προκαταρκτικά με κάποια πεταχτά φιλιά στο σώμα μου...Μου έπιασε τη "περιοχή" ΄΄έκανε μία χειρομάλαξη και πέρασε το προφυλακτικό...Πίπα μηχανική και τυπική ένα απλό ανεβοκατέβασμα της γλώσσας...Για γύρω περιοχή ούτε λόγος...
Έναρξη στο σεξ με αυτή στα τέσσερα και τη κωλάρα τουρλωμένη...Αλλαγή με αυτή από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς όπου μετά από λίγο ήρθε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου έβαλε τα εσώρουχά της και απόχώρησε...Για μένα δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο η δοκιμή μαζί της αποδείχτηκε πως δεν έχει κάτι το παραπάνω για να την επισκεφτώ και δεύτερη φορά...

Αυτά για την Νάντια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάντια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού