Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...μια σκηνή απο τους ερασιτέχνες swingers του Playboy με καύλωσε , η αδυναμία μου να βρώ διηδονισμό με απογοήτευσε , αλλά εν τέλει μια αγριόγατα με αποζημίωσε!
...μελαγχροινή με απαλά μελανόχρωη επιδερμίδα , χυμώδεις μαστικές και γλουτιαίες καμπυλότητες και πράσινα μάτια ήταν τα φαινοτυπικά χαρ/κά της
η παράτριψη ήταν μια αλληλουχία: περιποιήσεων δικών μου σε εκείνη όπως φιλοφρονήσεις , αργές αισθησιακές ανατρίψεις σε όλο της το σώμα--> αιδοιολειχίας--> ρομαντικών υγρών γλωσσοφίλων-->πεολειχίας--> μαστολειχίας --> ίππευση επι του πέους με ταυτόχρονη θωπεία των χυμωδών μαστών της--> στήση σε κυνική στάση και πεοκολποπαράτριψη -->σπερματέγχυση --> ρομαντικά γλωσσόφιλα -->αποχαιρετισμός
μείναμε κάμποση ώρα μέσα , αρκετή για να φωνάξει η τσατσά και να την απαξιώσει η αγριόγατα η οποία απολάμβανε τα χάδια μου...
...αποδεσμεύτηκα , απεγκλωβίστηκα και βρέθηκα να παρατηρώ με ημιλαγνεία μια αδέσποτη πόρνη με γυαλιά ,στο τρίγωνο που φορούσε ένα άσπρο κοντό τοπάκι και κοντό παντελονάκι απο τα οποία ξεχείλιζαν οι θελκτικές μαστικές και γλουτιαίες καμπυλότητές της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντόνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού