Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 561272
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η τελευταία φορά που είχα συναντήσει την Έλενα, ήταν στο μακρινό 2011, στο Θησέως 40.Η μεταγραφή της, αλλά κι οι καινούργιες φωτογραφίες της, μου θύμησαν πόσο καλά είχα περάσει μαζί της.Έτσι λοιπόν, την έβαλα στα υπόψη, για μια νέα συνάντηση μαζί της.Την επισκεύτηκα Παρασκευή απόγευμα (24/07/15), για να την δω από κοντά.Βγήκε στο σαλόνι γυμνόστηθη και μπόρεσα να διαπιστώσω από κοντά, ότι οι φωτογραφίες της ανταποκρίνονται 100% στην πραγματικότητα.Πολύ όμορφο πρόσωπο, μαύρα μακρυά μαλλιά.Κορμί αδύνατο, με φτιαγμένο, αλλά πολύ καλό στην αφή, 3άρι στήθος, σφιχτό κωλαράκι, γυμνασμένα και καλίγραμμα πόδια.Δε χρειαζόμουν κάτι περισσότερο και πέρασα στο δωμάτιο, πληρώνοντας το αντίτιμο για πρόγραμμα/στάση 69.Η υπηρεσία ευγενέστατη, δε μας ενόχλησε.Το δωμάτιο λίγο μικρό, όμως όμορφα διακοσμημένο και πλήρως εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα (ντουζιέρα, νιπτήρα, σφραγισμένη πετσέτα), άνετο κρεβάτι κι ένα μεγάλο καθρέπτη στον πλαϊνό τοίχο.
Η Έλενα δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο, αλλά παρατήρησα, ότι ήταν κάπως.Να το πω σκεπτική;να το πω σφιγμένη;Κι αρχικά ανησύχησα.Άδικα όμως, αφού είχα σχηματίσει λάθος εντύπωση.Όπως μάλιστα διαπίστωσα αργότερα, η μόνη διαφορά ανάμεσα στην προηγούμενη και τωρινή συνάντησή μας, ήταν το ενισχυμένο στήθος της.Αφού οι υπηρεσίες της εντός του δωματίου παραμένουν κορυφαίες.Έβγαλε το στριγκ της και ξάπλωσε δίπλα μου και με την κουβεντούλα όλα πήραν το δρόμο τους.Πλούσια και με διάρκεια προκαταρκτικά εκ μέρους της, με φιλιά στο λαιμό, στο στήθος μου, πιπίλισμα στις ρόγες μου.Έβαλε τον ήδη ερεθισμένο πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της, προσφέροντάς μου μια ωραία ισπανική.Ασχολήθηκε αρκετά και με τα α@@@@ια μου, ρουφώντας τα εναλλάξ και μουλιάζοντάς τα αρκετά με τη γλώσσα της, πριν να μου περάσει το προφυλακτικό αριστοτεχνικά, με το στόμα της.Πολύ καλή η τεχνική της, με deepthroats, πρόστυχες ματιές, χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της, κι εναλλαγές στο ρυθμό.Πολύ καλή η συμμετοχή της, όταν ανέλαβα δράση με τη σειρά μου, κι ασχολήθηκα με το όμορφο στήθος της, της μεγάλες ρόγες της και το πεντακάθαρο και περιποιημένο μουνάκι της.Αληθοφανείς αναστεναγμοί, χωρίς να είναι υπερβολικοί, ενθαρρυντικά και πικάντικα σχόλια, πίεζε με τα χέρια της κεφάλι μου πάνω της, δείχνοντάς μου, πως της άρεσε.Αλλά, και κατά τη διάρκεια του σεξ η συμμετοχή της ήταν το ίδιο πολύ καλή.Ξεκινήσαμε με cowgirl μετά από δική της πρωτοβουλία, όπου ξεκίνησε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στον μικρό manager αργά κι αισθησιακά, όπου δεν έχασα την ευκαιρία, να ασχοληθώ ξανά με τα στήθη της.Συνεχίσαμε ιεραποστολικά, με σφιχτές αγκαλιές και φιλιά στο λαιμό, στο πρόσωπο και τα αυτιά εκατέρωθεν.Και στο τέλος στήθηκε τέλεια στα τέσσερα, όπου κι ήρθε το τέλος, μετά από μερικά λεπτά έντονου σφυροκοπήματος εκ μέρους μου, έχοντας σαν στήριγμα τα σφιχτά κωλομάγουλά της.

Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι.Θυμηθήκαμε τις προηγούμενες συναντήσεις μας και μιλήσαμε για τη μετακίνησή της στο νέο εργασιακό χώρο, πριν με αποχαιρετήσει με δυο φιλιά στα μάγουλα.Μπορεί λοιπόν η Έλενα να άλλαξε περιβάλλον εργασίας, αλλά οι υπηρεσίες της στο δωμάτιο παραμένουν κορυφαίες.Είναι ευδιάθετη, πρόσχαρη, δεκτική σε λογικές απαιτήσεις του πελάτη, χωρίς να βιάζεται και με πολύ καλή συμμετοχή σε όλη τη διάρκεια της συνάντησής μας.Οπότε, συστήνεται ανεπιφύλαχτα.Εύχομαι να περάσετε το ίδιο καλά, όπως εγώ.


Υ.Γ. Ο τίτλος της κριτικής αναφέρεται στο γεγονός, ότι όταν στήθηκε στα τέσσερα, της έγλειψα πάλι το μουνί, για το υγράνω λίγο περισσότερο και τότε γεύτηκα το άρωμα της μπανάνας, που είχε μείνει απ΄το προφυλακτικό με αυτή τη γεύση στο δέρμα της.Σχόλιο, με το οποίο, γέλασε αρκετά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού