Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304728
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγαινα καρφι για την κοπελα, την ειχα δει πιο παλια στο Χ μπαρ ενα βραδυ και μου ειχε κολλησει....
Μπηκα στον οικο και ηταν σε δωματιο. Περιμενω, βγαινει, τη βλεπω και μου λεει η υπηρεσια τα προγραμματα. Αυταρχικο δεν αναφερει. Της λεω: Κανει αυταρχικο; Με κοιταει σαν εξωγηινο και λεει: Μπα.... Δεν νομιζω.... Α, καλα, σκεφτομαι, ας φευγω. Παει να τη ρωτησει και λεει ναι η κοπελα. Οποτε και περασα, αλλα οτι να'ναι η τσα2.
Η κοπελα εχει παχυνει! Εμενα αυτο δεν μου αρεσει. Μεχρι και το προσωπο της εχει στρογγυλεψει. Βεβαια ειναι ομορφη γενικα σαν παρουσια. Οπως στις φωτος λοιπον, ποδαρες (Νο37), κωλαρα, βυζακια μικρομεσαια και μερικες δερματοστοιξιες, μια απο τις οποιες ειδα οτι ηταν γραμμενη στα ελληνικα. Τα οποια μιλαει αψογα.
Ξεκινησε να μου τον παιζει και με καυλωσε πριν πολυ-συζητησουμε το προγραμμμα. Μετα τα ειπαμε κι αρχισαμε με ποδολαγνεια. Αυτη μου τον επαιζε, εβαζε δαχτυλο και στηνοταν ωραια. Μετα φορεσε το στραπ και αρχισαμε στα 4. Λιγο ψαχνοταν, αλλα οκ. Καναμε αλλες 2 στασεις, οπου τελικα ενω ειχε προθεση και θεληση τα 2 αρνητικα που μπορω να της καταλογησω ειναι η απειρια και μια αγαρμποσυνη. Σε φαση που ο δονητης βγηκε απο τη ζωνη στο τελος! Γενικα δεν ηταν πολυ προσεχτικη και φωναζε, κατι που δεν μου αρεσει, αλλα πιστευω οτι ετσι ειναι ο τροπος της, εδειξε προθεση να με ευχαριστησει με το παραπανω.
Μετα το τελος σκουπιστηκε με τα μαντηλακια, τα ειπαμε λιγο κι εφυγε. Λεει θα φυγει για διακοπες κατα τις 20 του μηνα και μετα θα παει στη χωρα της, οποτε απο Σεπτεμβρη παλι πισω...
Αυτα. Καλες Τσαρκες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κέντρα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, sarouman

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού