Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ζοχαδιασμένος που μήνα Αύγουστο δουλεύω και ενώ όλοι οι χλιδάφραγκοι γνωστοί και φίλοι κάπου έχουν κουτσοβολευτεί και περνάνε το αρχετυπικό ελληνικό καλοκαίρι σε νησάκια, είχα να ξοδέψω στην Αθήνα ένα τρίωρο πριν αναχωρήσω και πάλι. Η ιδέα μου ήταν να βρω μια τρανς και να κάνω τρελό σεξ όσο προφταίνω, πήρα μερικά τηλέφωνα, πλην όμως η μόνη που απάντησε ήταν η πάλαι ποτέ Παολίνα, τώρα δεν ξέρω καν πως την λένε, εγώ έχω μείνει στο ορίτζιναλ Παολίνα. Για να μην έχουμε παρεξηγήσεις, ξεκαθάρισα πάρα πολύ καλά τι ήθελα : θα έδινα 50 ευρώ για τουλάχιστον μισή ώρα (μείναμε λίγο περισσότερο) και θα έχυνα 2 φορές. Συμφωνήσαμε και πήρα ταξί για Καλλιθέα όπου κοντά στην Χαροκόπου είναι το διαμέρισμά της. Το διαμέρισμα δεν λέει κάτι, ήταν όμως τουλάχιστον καθαρό, όπως πεντακάθαρη ήταν και η ίδια η κορασίδα. Τηρήθηκαν όλα όσα είπαμε στο τηλέφωνο και μάλιστα την δεύτερη φορά τελείωσα στο στόμα της, κάτι που δεν συνηθίζει όπως τουλάχιστον μου είπε. Συνοψίζοντας ήταν ένα ωραίο διάλειμμα μέσα στην κουφόβραση της θερινής Αθήνας. Να είστε όλοι καλά και να κάνετε σούπερ διακοπές και κυρίως να το εκτιμάτε φίλοι μου ότι μπορείτε και κάνετε διακοπές και δεν δουλεύετε καλοκαιριάτικα. Ραντεβού τον Σεπτέμβρη.
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.443
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ANT250KR480

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού