Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τριτη καταθεση τις διημερης επισκέψεις στην Αθήνα στα σοκάκια της υδονης και προς αναζήτησης κωλου βρεθηκα στον οίκο στοχευμενα μετα απο πληροφορίες Dude007 τον οποίο εμπιστεύομαι και τον ευχαριστώ διότι για όσες μου έχει πει έχω περάσει πολύ καλά. Ανεβαίνοντας στον οικο και περνοντας στο αδειο από κόσμο σαλόνι με ενημέρωσε η τσα2 ότι έχει δύο κοπέλες Τζούλια και την άλλη δεν θυμάμαι, με τα πολλά σαλοναρουν και περνάω στο δωμάτιο πλενομαι λίγο και περιμένω, το δωμάτιο μικρό και κάτω από το μέσω όρο τις περιοχής, μετα απο μικρή αναμονή ήρθε η κοπέλα, από εμφάνιση αρκετά όμορφη ξανθιά με εκφυλο πρόσωπο απο Τσεχία όπως μου είπε Μεγάλο χαμόγελο αλλά είναι από Αλβανία δεν το καταλαβαίνω αυτό ντροπή είναι που είναι από Αλβανία Τέλος πάντων λεπτομέρειες δεν θυμάμαι για της υπηρεσίες τής αλλά έκανε πιπα ακα καλή κάναμε σεχ σε δύο στάσεις καβαλα αυτή και πισωκολητο και μετά το έχωσα στο κωλί της, την γαμουσα στην αρχή αργά και μετά ανέβασα στροφές όπου μετα απο καν 5 λεπτό εχυσα μέσα της,αυτή έλεγε σκίσε με και άλλα προστιχολογα ενώ την εσχυσα στην κυριολεξία δεν διαμαρτυριθηκε καν και ούτε τραβιωταν ούτε τίποτα επόμενος πολύ καλή χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 15 λεπτά το αρνητικό ότι την φώναξε η τσα2 μόλις είχα τελειώσει, θεωρώ ότι στο 20ρικό πρέπει να μην αγχονουν τον πελάτη αλλά οκ εγω ειχα τελειώσει αυτά. Θα ακολουθήσουν δύο ακόμα κριτικές αλλά θα καθηστερισουν λίγο λόγω έλλειψης χρόνου η μια είναι για μια φόλα που έφαγα και μια με μέτριες εντιπωσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού