Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197239
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έλεγα να μη ξαναπάω στο συγκεκριμένο στριποίδρυμα, αλλά επέμενε ένα φιλαράκι από επαρχία... Φτάσαμε στις 1:00 και δίνοντας ένα κόκκινο ο καθένας είσοδο-ποτό ανοίξαμε την πόρτα του ναού. Αντί για απόδειξη δίνουν μάρκες των 25$ από καζίνο του εξωτερικού που θα εκλεισε βέβαια... πολύ πρωτότυπο. Καθήσαμε σε έναν από τους τρεις ελεύθερους εκείνη την ώρα καναπέδες μπροστά στην πίστα και δώσαμε τις μάρκες στον σερβιτόρο για τα ποτά.. Μέσα στην επόμενη ώρα γέμισε το μαγαζί...το μουνί δεν έχει capital controls...χαχαχα... Το αρνητικό με τους καναπέδες - το έχω ξαναγράψει - είναι ότι είναι πολύ μεγάλοι, οπότε τους μοιράζεσαι με άσχετους... Σε θετικά η πίστα στο κέντρο του μαγαζιού με θέα από όλα τα τραπέζια. Οι σερβιτόροι σε έχουν γραμμένο και γενικά είναι αδιάφοροι Θυμός (γιαυτό το 1 στη βαθμολογία). Η μουσική καλή σχετικά όπως και τα ποτά σχεδόν καθαρά...
Τα περισσότερα κορίτσια όμορφα με ωραία σώματα, πιο λίγα όμως τώρα το καλοκαίρι, αφού αρκετές έφυγαν στα χωριά τους και θα επιστρέψουν - όσες επιστρέψουν - το φθινόπωρο. Από τις λίγες φορές που οι πελάτες ήταν περισσότεροι από τα κορίτσια. Το καλό είναι ότι οι περισσότερες ήταν ευγενικές χωρίς να γίνονται ενοχλητικές για χορο ή ποτό. Από τιμές το γυναικείο ποτό στα 15€ και πάνω, ο απλός χορός στα 10€, ο πριβέ χορός στα 50€ με φραπέ ή στα 100€ με μπριζόλα από ορισμένες...τώρα πόσο γευστική και ποιοτική θα είναι η μπριζόλα δεν ξέρω. Πήραμε από δύο απλούς χορούς ο καθένας, αφού πρώτα διασφαλίσαμε ότι γλυψίματα στα βυζάκια επιτρέπονται, γιατί ορισμένες δεν αφήνουν. Οι χοροί ήταν αρκετά σύντομοι και σε όλη τη διάρκεια του χορού, η κοπέλα προσπαθούσε να σε πείσει για πριβέ... Ο ένας χορός που έκανα ήταν με την Τίνα που δούλευε πριν στο X-bar και την είχα πάρει 3 φορές στο απλό πρόγραμμα των 50€. Τώρα προσφέρει εδώ φραπέ με 50€ και μπριζόλα με 100€...αναβαθμίστηκε δλδ...αλλά βρίσκουν και τα κάνουν!
Οι χοροί των κοριτσιών στην πίστα αραιοί, αλλά πολύ αισθησιακοί, αργοί χοροί...μου αρέσει αυτό!Ματάκι Θεατρικό σόου δεν είδαμε μέχρι τις 3:30 αν και τα κορίτσια λέγανε ότι έχει αργότερα. Επίτηδες το προγραμματίζουν αργά το βράδυ - αν έχει τελικά - για να μείνεις περισσότερη ώρα και να σε μαδήσουν. Ρωτυούσα τους σερβιτόρους και δεν ήξεραν τπτ. Μου είπαν θα ρωτήσουν το αφεντικό και θα μου πουν. Ακόμη περιμένω... Στο τέλος βρεθήκαμε και πήγαμε στο X-bar για τη συνέχεια...Μεγάλο χαμόγελο
Εύχομαι το καλύτερο σε όλους σας!!! Καπέλο
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2015
ακούραστος εργάτης του στριπηδονισμού δάσκαλε Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1