Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επισκεψη στο τσαρδι που θα περασεις καλα με τις οπου εχει βαρδια η θεια λιζα οπου παρουσιαστηκε μονη της.η τσατσα αραχτη ουτε καν μπηκε στην διαδικασια να μιλησει και να σηκωθει.εμφανισιακα η λιζα ειναι ξανθια με βυζαρες χαρτι οπως πρεπει 4αρι τεφαρικι,ξανθο μαλλι μεχρι τους ομους 50+ηλικιακα κατεμε κωλο πολυ καλο,βλεμμα πεινασμενο τερμα και λαγνο.πληρωνω μπαινω στο δωματιο πατωμα κρεββατι καθαρα οπως και τα σεντονια χαρτι κοντη λεκανη για πλυσιμο μετα ολα στην πενα,μετα απο 5 σκαει το θειτσετο γδυνεται και αρχιζει τα α ου καλως την αγορακλα μου να γδυνεται βγαζοντας τις βυζαρες της να παιζει με την μουναρα της και να παιζει με την γλωσσα της και να μου λεει διαφορα και τις απαντουσα αναλογα μπινελικια και γουσταρε ακομα πιομ πολυ.ερχεται κοντα μου μου χαιδευει τον πουτσο ενω εγω εγλειφα τα βυζια και επαιζα με το μουνι και την τρυπιδα της,ξεκιναει μια πιπα λυσσασμενη αλλα μετρια.πρωτη σταση αυτη απο πανω και αρχιζει το κουνημα και εχουμε γινει ροντεο την γυρναω στα 4 με θεα την κωλαρα της οπου αντεχει δυνατο σφυροκοπημα αδιαμαρτυρητα οπου ηρθε και το τελος.τα μπινελικια δεν σταματησανε ουτε στιγμη σε ολη την διαρκεια.οσοι γουσταρουνε ματσουρογκιλφ την συστηνω μακραν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Λίζα
koyiot1312
Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
75
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, lo1983, Τενόρος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2015
Μμμμμμ..... ενδιαφέρουσα περιπτωση . Κατεχωρήθει.
Ευχομαι να πιάσω κανενα πεντακοσάρικο στο κίνο , οπου παίζω που και πού .
Δεν θα μείνει γκράννυ για γκράννυ ορθιο καθώς και αφράτο μίλφ .
Ωραιος !
18 Αυγούστου, 2017
ξερει καποιος που θα βρω τη Λιζα; εχει φυγει απο βιργινια μπενακη 31
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2