Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150123
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα απο μια καλη τσαρκα στα γυρω γυρω κατεληξα στη ρωξανη.Στο δευτερο σπιτακι απο τα δεξια προς τα αριστερα. Δεν ελεγε πολλα εμφανισιακα, και ο κωλος της λιγο πιο πλατυς απο το κανονικο, αλλα αυτο ενιωθα πως ειχα αναγκη. Πηρα το απλο προγραμμα με τα 25. Εσκασε λοιπον η ρωξανη. αρχικα φαινοταν με αρκετη διαθεση. Στη φλογερα σχετικα καλη. Παμε να ξεκινησουμε και βαζει μια καλη δοση λυπαντικο στα ευαισθητα της, σαν να βουτυρωνει ταψι. Μπαινω λοιπον χωρις αντιστασεις και χωρις καμια αισθηση. Η κοπελα δεν ηξερε ουτε πως να κουνηθει. Αφου ,ναι μεν ημουν ντουρος και αποφασιστικος, εν τελει δεν ειχαμε αποτελεσμα, της λεω κατσε στα 4. Εκει κατι πηγε να γινει, αλλα παπαρια, μου λεει οτι την ποναει το ποδι της. Της λεω τοτε ελα απο πανω, οχι οχι με ποναει το ποδι μου, συνεχιζει να λεει. Εεεε παιξε μου μια μαλακια να τελειωσω της λεω. Παπαρια κυριοι μαλλον τσαντιστηκε και αρχισε να το κανει βιαια. Εεεε με πολυ προσπαθεια τελειωσα, σηκωθηκε εφυγε και εγω κλαιω το 25, που κακα τα ψεμματα, αυτες τις μερες δεν βγαινουν και ευκολα απο την τσεπη. Τεσπα....συναγωνιστες μακρια κι αλλαργα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
118
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού