Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H συνέχεια αυτής της καταπληκτικής και όλο εντάσεις μέρας με βρήκε στο παρόν σπιτάκι να δοκιμάζω ένα καινούριο Ρουμανάκι με όνομα Τάνια.Πρόκειται για κοπέλα νεαρής ηλικίας λεπτή με ωραίο σώμα,αθίγγανη με μελαμψό δέρμα,κόκκινα μαλλιά ίσια προς το καρέ περίπου,ανοιχτούς οφθαλμούς και προσώπου έκφυλου σχετικά.
Η υπηρεσία με διαβεβαίωσε πριν μπω ότι δεν βιάζεται η κοπέλα και δεν χτυπάει πόρτες γενικά αν και μέσα στο δωμάτιο η Τάνια ήταν κάπως βιαστική χωρίς όμως να αποχωρήσει.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο είναι μόλις δύο μερές στην δουλειά και δεν γνωρίζει Ελληνικά καθόλου ενώ τα Αγγλικά της είναι τα απολύτως βασικά.Η είσοδος της στο δωμάτιο ήταν σαν σίφουνας.Αφαίιρεσε στηθόδεσμο και κυλοτάκι και χωρίς καθόλου προκαταρκτικά ή μάλλον λίγα χαιδέματα στα στηθάκια της και στο σώμα της μου είπε να ξαπλώσω.Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό στο τσιμπούκι και αφού της απάντησα το πήρε στο στόμα της.Το τσιμπούκι της ήταν χωρίς έντονη χρήση χεριού,μετρίου βάθους και σχετικά ήπιας ηδονικότητας.
Σε προτροπή μου για 69 με διάφορες χαζές δικαιολογίες και με νοήματα που μου έδειχνε και καλά ότι προτιμάει το σεξ απέφυγε τον σκόπελο και δεν την πίεσα ιδιαίτερα.
Πέρασε το προφυλακτικό και ενώ της είπα να έρθει απο πάνω αυτή ήθελε να κάνουμε ιεραποστολικό.Την πήρα στην ιεραποστολική στάση και εδώ πρέπει να τονίσω ιδιαίτερα ότι δεν δέχεται γλυψίματα στο σώμα της παρόλο ότι κάνει ελεύθερο στοματικο.Περνώντας και αυτήν την ξενέρα και μην θέλωντας να χαλάσω την μέρα μου ξεκίνησα να την γαμάω στην ιεραποστολική στάση ενώ προς έκπληξη μου η κοπέλα είχε πάρει την σωστή θέση δεχόμενη βαθιές διεισδύσεις μέσα της,Παρόλο που το μουνάκι της ήταν τίγκα στην κρέμα η αίσθηση ήταν αρκετά καλή γιατί ήταν σφιχτό και όχι αρκετά δουλεμένο οπότε αυτό ήταν απο τα θετικά.Η κοπέλα επίσης βογγούσε φανερά προσποιητά μεν αλλά δεν με πείραζε το αντίθετο μάλιστα.Σε κάποια φάση άρχισε τα finish! finish! καλώντας με να τελειώσω.Συνέχισα απτόητος την γάμευση.
Η δεύτερη και τελευταία στάση στο σεξ ήταν το πισοκωλητό όπου και εκεί αρχικώς είχε στηθεί καλά και η αίσθηση και η θέα ήταν ικανοποιητική συνεχίζοντας βέβαια το γνωστό μοτίβο με τα προσποιητά βογγητά και καλώντας με να τελειώσω παράλληλα.Κατόπιν φάνηκε να πονάει και άρχισε να σηκώνει την λεκάνη σχετικά ψηλά, ενώ εγώ την κοντρόλαρα πατώντας στο κρεββάτι με τα πόδια μου και καρφώνοντας την σε κατακόρυφη θέση ξεσκίζοντας την.
Για φινάλε την έβαλα να ξαπλώσει αφαίρεσα το προφυλακτικό και χαιδεύοντας το μουνάκι της και κάνοντας παιχίδι τελείωσα στο κορμί της.
Εκεί κάπου γύρω στα δέκα λεπτά ήρθε και το κάλεσμα της υπηρεσίας (ήταν που δεν βιαζόταν) ενώ η κοπέλα άρχισε να ντύνεται βιαστικά και το ίδιο βιαστικά αποχώρησε.
Συνοψίζοντας παρόλα τα αρνητικά της συνεύρεσης (όχι 69,όχι γλύψιμο,μία σχετική βιασύνη) υπήρχαν και τα θετικά τα οποία ήταν σφιχτό μουνάκι με καλή αίσθηση,ελεύθερο στοματικό ήπιας σχετικά ηδονικότητας και ένα νόστιμο σχετικά κορίτσι.Θα την πρότεινα προς δοκιμή μόνο όσο είναι σχετικά καινούρια πριν μάθει τα κόλπα της δουλειάς και μόνο σε όσους δεν είναι πολύ απαιτητικοί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού