Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565185
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατ΄ αρχας στις φωτο εχει πεσει πολυ φοτοσοπ. Κυτταριτιδα και οταν εβγαλε τα τακουνια μου θυμισε Ελλεεινιδα απο πισω οπως την ειδα . Παρολα αυτα ωραια φατσουλα, βυζακια μικρα αλλα καταπληκτικα στην αφη, μπουτακια ωραια, κωλαρα μεγαλη. Χειλη σαρκωδη που αν εκανε γλωσσιδια θα επαιρνα προγραμμα με €1000 (ναι ειμαι πιρφορος).

Την εγλυψα οσο μπορουσα. Τσιμπουκακι καλο και παιχνιδια με τα αρχιδια. Δεν μου εκανε κανενα φοβερο μπουκιτσι αλλα μου εχουν παρει και χειροτερα. Διαφορες στασεις αλλα εκει που τελειωσα ειναι απο πισω οπου βλεπεις την κωλαρα της να παλλεται και να κουνιεται πανω κατω. Πολυ ωραια πραγματα.

Δεν μπορω να πω οτι βιαζοταν αλλα σου εδινε μια αισθηση οτι αντε να τελειωνουμε καυλιαρη μου.

Δεν εκλαψα τα λεφτα μου αλλα δεν θα ξαναπαω. Για μια φορα τη συνιστω για να γλυψετε καλοσχηματισμενα,φυσικα,ομορφα,αφρατα βυζακια και να δειτε την κωλαρα της να κουνιεται οταν θα την παιρνετε στα 4.

Υ.Γ. : ηταν και η Λαρα στη βαρδια. Ουτε τζαμπα δεν την παιρνω. Χοντρη και απαραδεκτη για στουντιο. Με τις φοτο οσο εχει σχεση η βουρτσα με τη πουτσα αλλα τοσο σχεση εχει αυτο που ειδα σημερα με τις φοτο στο internet.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2015
Τα σεβη μου στον υπουργο. Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1