Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι γύρω στις μια παρά. Έκανα μια μικρή βολτίτσα σε 12-13 σπιτάκια και επέστρεψα εδώ . Δούλευε η Ρόζα , μια μελαχρινή Βουλγάρα η υπηρεσία λέει οτι είναι 22 χρονών αλλά σίγουρα λείπουν αρκετά καλοκαίρια ....έχει κοντό μαλλί κουνουπίδι στυλ καμπαρέ δεκαετίας ’30 , είναι χοντρούλα με 2άρι βυζί και έχει και ένα τατου στο δεξί στήθος.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , γρήγορο φρεσκάρισμα , δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο , χαμογελαστή και με καλή διάθεση φαινόταν. Ρώτησε αν είμαι έλληνας και έβγαλε το φορεματάκι της και τα εσώρουχα της. Ήρθε και κάθισε γονατιστή δίπλα μου στο κρεβάτι. Ξεκίνησε να χαϊδεύει το στήθος μου και τον πούτσο μου χαμογελώντας. Εγώ έτριβα το μουνάκι της ενώ έβαζα δάχτυλο και στην κωλοτρυπίδα της. Καθόταν αδιαμαρτύρητα. Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , στο σαλόνι η υπηρεσία είχε αναφέρει μόνο πρωκτικό και όχι άκα. Με σκούπισε με μωρομαντιλο και ξεκίνησε πίπα. Η πίπα της πολύ καλή , έδειχνε μεγάλη διάθεση να ρουφήξει και έδειχνε να το ζεί....συνέχισε για αρκετή ώρα , της είπα να μου γλύψει και τα αρχίδια και το έκανε.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση της είπα να ανέβει απο πάνω , προσπαθούσε να δώσει αυτή τον ρυθμό αλλά τελικά δεν την άφησα. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα. Καλή στάση σώματος , μπήκα στο μουνί της και την γαμούσα με δύναμη , καθόταν αδιαμαρτύρητα , της έβαζα συγχρόνως δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της που ήταν πολύ δουλεμένη. Συνέχισα για λίγο ακόμα και στην συνέχεια ζήτησα να γαμίσω τον κώλο της. Πήρε τον πούτσο μου και με το χέρι της τον οδήγησε στην κωλοτρυπίδα της. Μπήκα σχετικά εύκολα στην αρχή την πήγαινα χαλαρά αλλά στην συνέχεια στην κυριολεξία την ξεπάτωσα....δεν χαμπάριαζε καθόλου βογκούσε και έπαιζε την μουνάρα της.

Της είπα ότι θέλω να χύσω στο στόμα της , ούτε σε αυτό αρνήθηκε , βγήκα απο μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό , σηκώθηκα όρθιος και της είπα να γονατίσει μπροστά μου. Έβαλα τον πούτσο μου στο στόμα της με ρούφηξε μέχρι που έχυσα τα πρώτα , στην συνέχεια πήρα τον πούτσο μου στα χέρια της και τα υπόλοιπα της τα έριξα στο πρόσωπο , αυτή είχε μείνει και με κοιτούσε , συνέχισα χτυπώντας τον πούτσο μου στα μάγουλα της.
Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 15 λεπτά , εντάξει εμφανισιακά είναι μέτρια αλλά σε αυτό που μετράει και είναι οι υπηρεσίες και διάθεση ήταν σούπερ. Βγαίνοντας για να φύγω την πέτυχα να έχει εγκάρδια συνομιλία με Πακιστανό που πέρασε τελικά , απ ότι κατάλαβα δεν ήταν η πρώτη φορά που πέρναγαν μαζί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2015
Όνομα κοπέλας
Ρόζα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.036
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού