Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823764
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με τη Μπέτυ έχω συναντηθεί άλλες 3 φορές και είχα ανεβάσει μόνο μια κρητική.Πριν κανά δύο εβδομάδες την επισκέφτηκα ξανά.Έδωσα τα 100 και ανέβηκα στο δωμάτιο 4.Κάνω μπανάκι και περιμένω να έρθει η Μπέτυ.Συνολικά πρέπει να περίμενα 15 λεπτά(αυτό πρέπει λίγο να το φτιάξουν,να έρχονται λίγο πιο νωρίς τα κορίτσι.Πολύ αναμονή).Μπαίνει μέσα η Μπέτυ και με θυμήθηκε αμέσως,άλλωστε έχουμε συναντηθεί στο παρελθόν,αλλά δεν θυμόταν το όνομα μου.Με φίλησε στο μάγουλο και έβγαλε αυτά που φορούσε και με ρώτησε τι θέλω να κάνουμε.Επειδή ξέρω τι αν την άφηνα να κάνει ότι θέλει θα περνούσα καλά,της απάντησα ότι απλώς θέλω να περάσω super.Έγινε μου λέει,και μου ζήτησε να γυρίσω να μου κάνει μασάζ.Το μασάζ ήταν πολύ καλό και χαλάρωσα υπερβολικά πολύ μέχρι που φοβήθηκα ότι δεν θα μου σηκωθεί από τη χαλάρωση.Ύστερα από λίγο άρχισε να μου χαϊδευει τις μπάλες ενώ ήμουν ξαπλωμένος μπρούμυτα και ο μικρός άρχισε να παίρνει τα πάνω του.Η Μπέτυ τότε άρχισε να μου κάνει μασάζ body to body με τα βυζιά της από την μέση προς τα πάνω,και καθώς ανέβαινε ακουγότανε κραυγούλες υδονής.Όταν έφτασε στο σβέρκο μου σταμάτησε το μασάζ και άρχισε να μου γλύφει τους λοβούς των αυτιών μου.Τότε με γυρίζει ανάσκελα κοιτάει τον μικρό που είχε γίνει μεγάλος μου χαμογέλασε και μου τον έπαιξε δύο τρις φορές.Παίρνει το προφυλακτικό το βάζει στο στόμα της και μου το φαράει.Αρχίζει μια πίπα ονειρική,χωρίς χέρια και να με κοιτάει πρόστυχα στα μάτια.Εγώ είχα γίνει τούρμπο και της λέω να ανέβει.Αμέσως σαλτάρει και αρχίζει το χοροπήδημα χωρίς σταματημό.Μέτα της λέω να ανέβω εγώ από πάνω και αμέσως ξάπλωσε και σήκωσε ανοιχτά τα πόδια της.Την τραβάω προς την άκρη του κρεβατιού της βάζω τα πόδια της στους ώμους μου,αυτή σήκωσε την λεκάνη της και άρχισε το σφυροκόπημα.Καθώς την πήδαγα την χούφτωνα στα βυζιά και στις μπουτάρες της.Ένιωσα ότι θα ερχότανε το τέλος και έτσι της λέω να κάτσει στα τέσσερα για να τιμήσω και την πίσω πόρτα και έτσι έγινε.Δυστυχώς όμως επειδή ήμουν έτοιμος να τελειώσω,δεν άντεξα πολύ γιατί άρχισα αμέσως το σφυροκόπημα και τελείωσα.

Αυτά από μένα και εις άλλα με υγεία!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, TOMCRUISE, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού