Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασα στο μαγαζί αυτό και η υπηρεσία μου ανακοινώνει πως η κοπέλα κάνει μπάνιο και θα βγει σε λίγο, κάνει ελεύθερο στοματικό, 69, ισπανικό και τελειωτικό στα βυζιά της. Την Αννίτα την ξέρω φατσικά από διδύμου και νομίζω είχε περάσει και Κολωνού 48. Ήταν εντυπωσιακή σε σχέση με άλλες φορές ... ξανθιά, με μέτριο ύψος, βυζάρες μεγάλες φυσικές, κωλάρα απίστευτη, φορούσε ένα πράσινο σουτιέν και ένα εσώρουχο string ανάλογο του μαγιό που φοράει η Κατερίνα Στικούδη στο νέο video clip της, Μεγάλο χαμόγελο.
Μπαίνω και περιμένω κάνοντας ντουζ και περιμένωντας την κοπέλα να τελειώσει από το δωμάτιο που θα έμπαινε ... δεν άργησε να έρθει και πολύ, ξεκινάμε κουβέντα στο κρεβάτι, ονόματα, ηλικίες, εθνικότητα ... ξεκινάω να φιλάω τις βυζάρες της ενώ ξαφνικά πέφτει πάνω μου και με φίλαγε στον λαιμό, ομοίως κι εγώ ... άρχιζα να καυλώνω και της λέω για τσιμπούκι με καπότα. Μου βάζει και ομολογώ πως δεν έβλεπα τι γινόταν εκεί κάτω καθώς φίλαγα στα πλάγια την κωλάρα της και έπαιζε το μουνάκι της μέσα από το βρακί, χάζευα και τα πατουσάκια της ενώ την έγλυφακ στο κορμί της.
Της λέω πως θέλω να γευτώ και το μουνάκι της. Μου το φέρνει χωρίς αντίρρηση, και ξεκινάω να πέφτω στο πεντακάθαρο φρεσκολουσμένο μουνάκι της, ενώ χούφτωνα παράλληλα την κωλάρα της και χάζευα την μαύρη κωλότρυπα της, μεγάλα σκουρόχρωμα χείλια, ενώ αυτή είχε πιάσει δουλειά εκεί κάτω σε γρήγορο ρυθμό και μερικές φορές για να επιτύχει πλήρη στύση έπαιζε και χέρι ... ήμουν ικανός πλέον να την γαμήσω και της το λέω.
Την βάζω στα τέσσερα, και αρχίζω να την γαμάω χαλαρά ενώ έβγαζε πυκνούς αναστεναγμούς, έπιανα και τις βυζάρες της ενώ αυτή μου χάιδευε τους όρχεις.
Την βάζω κανονικά όπου αρχίζω να την γαμάω ενώ αυτή είχε ελαφρώς κλειστά τα πόδια της, δεν με εμπόδιζε αυτό ... αυτή να με χαιδεύει στο σώμα, εγώ να την φιλάω κατά περιόδους στον λαιμό και αυτή να βγάζει λέξεις του στυλ '' έτσι'' ... της λέω πως θέλω να χύσω στα βυζιά της, χωρίς άρνηση έρχεται μου βγάζει καπότα μου τον παίζει και την χύνω στα μαστάρια της.
Σηκώνεται πάει να σκουπιστεί ενώ μου είχε δώσει κιεμενα μωρομάντιλο , σκουπίστηκε παντού μέχρι και στα πατουσάκια της. Μιλήσαμε σε ωραίο κλίμα και πως δεν με θυμόταν αν την είχα πάρει στο διδύμου, μερικώς δεν ξεχνάει άτομα. Που δίνει ένα πεταχτό φιλί και μου το στέλνει φυσώντας το. Κάνω κι ένα δεύτερο μπάνιο και φεύγω .... η υπηρεσία με ρώτησε πως ήταν και να ξανά περάσω, της απαντώ πως θα δείξει από την κατάσταση στην Ελλάδα !!

Καλή η αννίτα, περίμενα μεγάλη φόλα αλλά ήταν αρκετά αποδοτική και ευδιάθετη, η κοπέλα είναι από Ρωσία και 23χρ ξέχασα να πω ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού