Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα αλανια, μεγαλη αποχη από το site και τα μπουρδελα αλλα επιστρεφω σιγα σιγα γιατι καλοκαιριασε και εμεινα χωρις γκομενα εδώ και ένα μηνα, οποτε θα με φανε τα πληρωμένα γαμησια απότι φαινεται.

Καβλωμενος από τα ξημερώματα, σκεφτομουν να παω να γαμησω. Βαριομουν να ξεκουνησω τον κωλο μου όμως, όποτε αφου ξημερωσε και πηγε 10 ειπα να παρω το μπουλο και να κατεβω μεταξουργειο. Σημειωση, η ημερησια ενημερωση των τελευταίων ημερων δεν εχει καθολου πρωινο μεταξι (ισως δουλευουν πρωι τα παιδια, βαρανε και αναδουλειες τα μαγαζια με τις φολες εκεινη την ωρα). Εκανα μια επιδρομή κολωνου αλλα ο διαθεσιμος χρονος δεν σταθηκε με το μερος μου οποτε επρεπε να βρω και δευτερη γυναικα, και οι επιλογες ηταν λιγες, και η ορεξη για μπάσιμο στα σπιτια ένα ένα για ψαξιμο ακομα πιο λιγη. Ειπα να επισκεφτω το ιστορικο μπουρδελο της ιασωνος, στο οποιο "εγινα αντρας" γιατι αν δεν γαμησεις σε σταβλο δεν εισαι αντρας ! Κατσικογάμης

Μπουκαρω λοιπον μεσα με μια κλοτσια την πορτα και ψαχνω το αφεντικο να τον δειρω (όχι νταξει). βγαινει η τσατσα, με κοιταει σαν αγελαδα (σταβλος γαρ), σιγουρευεται ότι είμαι ανθρωπος και όχι εχθρικος εξωγήινος, και δινει το σύνθημα στα προβατα να ξεχυθουν. βγαινει η τζεσικα που λες, χωρις να θελω να προσβαλλω την κοπελα γιατι είναι τιμιοτατη, περασαν διαφορες σκεψεις απτο κεφαλι μου. αλλα φανηκε οκ, ηθελα ένα λεπτο κορμι να βασανισω και φαινοταν ιδανικη. Η κοπελα είναι ανω των 30, κανονικο υψος μαυρομαλλα, νερουλιασμενη γενικα αλλα όχι σε κακη κατασταση, βυζι 1,5αρι πεσμενο με σφιχτη ωραια ρωγα, ένα ταττου στο ποδι και κοκκαλιαρα.

Μπαινω στο δωματιο το οποιο ως συνηθως εζεχνε ολες τις μυρωδιες που τελειωνουν σε -ιλα, κατι μεταξυ τοξικης τουαλέτας και ασυλου αστεγων χωρις εξαερισμο. Κερασακι στην τουρτα ο ανεμιστήρας οροφης ο οποιος ανακατεβει τις μυρωδιες με ζεστο αερα και τα στελνει direct πανω σου, ρομαντικη ατμοσφαιρα γενικα. Χωρις καθυστερηση μπαινει και το κορμι μεσα, τυπικες αδιαφορες χαιρετούρες.

Με ελαχιστα προκαταρτικα και λιγα χαδια, πηρα μπρος ευκολα ελεω προσφατης αχυστης κατάθεσης. Μου φοραει ατσαλα λαστιχο, ξαπλωνει πλαγια φερνοντας τον κωλο της κοντα μου, και αρχιζει μια ωραια πιπα με λιγο δοντι και με καγκελωνει, εγω ειχα παρει αγκαλια τον ωραιο νερουλο κωλαρακο της και χουφτωνα, πολύ κοκκαλο ρε παιδι μου !
Καβαλαει από πανω βαζοντας στην καποτα 2 σταγονες γρασο, και προκαλει μια ωραια στενη διεισδυση, αυτό ηθελα ! γαμιομαστε λιγο ετσι αλλα δεν βρίσκαμε καλο ρυθμο, αυτή καλα φανηκε να περναει, τελος παντων τη γυρναω στα 4. Ωραια η αισθηση στο μουνι της, αν μου εβγαινε και αυτή γρασομενο πηγαδι δεν θα εχυνα ποτε, είναι η μεταβαση που περναω τις πρωτες επιδρομες από σχεσακιας σε μπουρδελακιας. Εσπρωχνα λοιπον ιδρώνοντας, μου αρεσουν οι νερουλιασμένοι (όχι πεσμενοι) κωλοι, περναγε η ωρα, ειπα να μην αλλαξω σταση και να παραδωσω πνευμα ετσι. Μαγκωνω με τα χερια τα κοκκαλα της μεσης της (σαν να ειχε λαβες το κορμι της), και δινω οση ενταση ειχα μεσα μου, με αυτην να βογγαει. 1 λεπτο μετα εχυνα δυνατες ποσοτητες, αν εριχνα cumshot σε καποιο μερος του κορμιου της πιστευω θα ηταν μεγαλοπρεπες.
-Περασες καλα ? -Δεν φαινεται ? , η συζητηση μας με εμενα μουσκεμα στον ιδρωτα. Χαιρετούρες και αντιος αμιγκος.

Σε γενικες γραμμες δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο, για τζογαρισμενη επιλογή τελευταιας στιγμης όμως την θεωρω ακρως πετυχημενη συνευρεση, η συμπαθεστατη κοπελα το δουλευει το δεκαρικο (τωρα που διαβαζω και κατι άλλες κριτικες βλεπω ότι είναι γενικοτερα τιμια επιλογή), θελω να κραξω κι άλλο τον αθλιο χωρο που δουλευει αλλα οσο και εγω ο μαλακας και οι υπολοιποι αναμεσα μας πληρωνουμε, ο χωρος θα εξακολουθησει να είναι σταβλος μεχρι να πεσει εξω. δηλαδή ποτε. Οποτε ας κανουμε χαβαλέ με τη βρωμα αλλα αν δεν τους κοψουμε το μεροκαματο, να μην γκρινιάζουμε !

Καλο καλοκαιρι παιδες και καλες ιδρωμένες καταθεσεις ευχομαι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
28.991
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού