Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κατεβηκα τα λιγα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Καθισα στον καναπε και η τσατσα μου παρουσιασε την καινουργια Συλβια.Προκειται για μια νεαρη ξανθια ιεροδουλη με μακρυ μαλλι που ειχε μαζεμενο , σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο με ωραια εκφραστικα ματιαΈρωτας , κανονικο αναστημα , μικρομεσαια βυζια που ειναι ελαφρως πεσμενα , λευκο δερμα και ωραιο αδυνατο κορμι με απιθανο κωλαρακιΓλώσσα.Η τσατσα ανακοινωσε κωλο στο προγραμμα της κοπελας και με διαβεβαιωσε οτι θα περασω καλαΕμμμμ.Κριτικες για την κοπελα δεν υπηρχαν , οποτε δεν ηξερα τι ρολο βαραει στο δωματιοΧμμμ;.Ειχα ρωτησει στην ημερησια ενημερωση για την κοπελα αλλα κανενας απο τα 145.000 μελη δεν βρεθηκε να μου απαντησει!Ναι! Τεσπα , η κοπελα σαλοναρισε με χαμογελο και εβγαζε θετικη αυρα.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι που ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο καθαριοτητας.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη ΣυλβιαΧαμόγελο.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες για να σπασει ο παγος.Μιλαει καλα Ελληνικα.Η κοπελα καθισε διπλα μου και αρχισε αμεσως να ξετυλιγει το προφυλακτικοΛύπη.Δεν ξεκινησαμε καλαMoney Mouth.Της ειπα να μου κανει πρωτα προφυλακτικα.Η κοπελα δεχτηκε και ξεκινησε να μου ρουφαει και να μου δαγκωνει τα βυζακια.Το εκανε αρκετα καλα και με αργο ρυθμοΓλώσσα.Υστερα μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια σχετικα καλη πιπα.Ακουσα καποιος να μπανει στο σαλονι.Η τσατσα του ειπε οτι η κοπελα σε λιγο θα βγει απο το δωματιο!ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Η κοπελα αρχικα δεν χρησιμοποιουσε το χερακι της στην πιπα.Μετα αρχισε να χρησιμοποιει πολυ το χερι αλλα εγω της το πηρα και αυτη συνεχισε μονο με το στοματακι της.Αυτη με πιπωνε και εγω της εβαζα δαχτυλο στην στενη της κωλοτρυπιδα.Σκεφτομουν οτι η χοντρη μου πουτσα θα δυσκολευτει να μπει σε αυτη την στενη κωλοτρυπιδαΝαι!.Η κοπελα ομως δεν θελει δαχτυλο βαθια μεσα στο κωλαρακι της.Αρχιδια αρνηθηκε ευγενικα να γλυψει.Η πιπα της ειχε ικανοποιητικη διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω τα πεσμενα της βυζακια.Ευτυχως δεν ειναι νερουλα.Αυτη ομως μου ειπε να ξεκινησουμε το σεξ γιατι δεν εχουμε πολυ χρονο!Money Mouth Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο.Η κοπελα εβαλε πολυ κρεμαMoney Mouth στο μουνι της και εγω της τον εχωσα.Εχει λιγο αξυριστο μουνιMoney Mouth.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε με τα καυλιαρικα ματακια της και εβγαζε αληθινα επιφωνηματα.Την γαμουσα και της εγλφυφα τον λαιμο.Εχει καθαρο σωμαΓλώσσα.Ηθελα ομως να γαμησω κωλοΚουλ.Βγηκα απο μεσα της και σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου.Προσπαθησα να τον χωσω στην κωλοτρυπιδα της αλλα το καυλι δεν εμπαινεΝαι!.Μετα την εστησα στα τεσσεραΚατσικογάμης.Αυτη προσπαθησε να χωσει το καυλι μου στην κωλοτρυπιδα της.Δεν εγινε η εισοδοςΝαι!.Μετα προσπαθησα ματαια και εγωΝαι!.Η τσατσα ξαναφωναξε την κοπελα απο το σαλονι!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Η κοπελα μου προτεινε να της τον χωσω στον κωλο σε σταση cowgirl.Η κοπελα ανεβηκε απο πανω μου με το προσωπο γυρισμενο προς τα εμενα και αρχισε να χωνει το καυλι μου στην κωλοτρυπιδα της.Τελικα εγινε η εισοδοςΧαμόγελο.Δεν μπηκε ομως ολο το καυλι.Την γαμουσα και αυτη εκανε μορφασμους πονου και μου ελεγε οτι ποναει.Ηταν ωραιο το θεαμα.Η κοπελα παλι μου θυμισε οτι πρεπει να τελειωσωMoney Mouth.Με αργες διεισδυσεις ομως το τελος θα αργουσε να ερθει.Βγηκα απο μεσα της και την ξαναεστησα στα τεσσερα.Αυτη μου θυμισε παλι οτι πρεπει να τελειωσωMoney Mouth.Ενταξει το ελεγε με ευγενικο τροπο αλλα σε κανει να ξενερωνειςΛύπη.Της τον ξαναεχωσα ξανα στο μουνακι της και αρχισα να την ξεμουνιαζω σε γρηγορους ρυθμουςΚατσικογάμης για να μπορεσω να χυσω.Η σταση του σωματος της δεν ηταν η καλυτερη δυνατη.Ειχε καμπουρισμενη μεση.Την γαμουσα και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτηΚατσικογάμης.Αυτη εβγαζε αληθινα δυνατα βογγητα και κοιτουσε τον καθρεπτηΚατσικογάμης.Η τσατσα ξαναφωναξε την κοπελα να τελειωνει!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ΕΛΕΟΣ!!!ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου Η τσατσα δεν υπηρχε περιπτωση να με αφηνε να γαμησω με την ησυχια μου!!!Γαμήσου Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε αμεσως και εφυγε βιαστικα.

Συνοψιζοντας , η Συλβια ειναι μια ιεροδουλη συμπαθητικης εμφανισης.Το γεγονος οτι ανακοινωσε κωλο στο προγραμμα της με εκανε να περασω στο δωματιοΚουλ.Η κοπελα κανει καποια προκαταρκτικα αλλα τα εκανε υστερα απο επιθυμια μου.Αυτο παιζει ρολοΚουλ.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη για πιπινακι και ειχε ικανοποιητικη διαρκεια.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Η εισοδος στο κωλι της εγινε με δυσκολια αλλα η κοπελα προσπαθησε και δεν εδειξε να το αποφευγει.Ειναι καθαρη κοπελα και δεν ειχαμε μερεντα στο πρωκτικο σεξ.Δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεχτηκε να της τον ξαναχωσω στο μουνι ενω την ειχα γαμησει απο κωλο.Η κοπελα εδειξε σημαδια βιασυνης αλλα το εκανε με ευγενικο τροπο και νομιζω οτι εχει επηρεαστει απο τις μαλακιες που θα τις εχει πει η τσατσα!Γερο-μύστης Η τσατσα πρεπει να φωναξε την κοπελα 3/4 φορες!Κεφάλι σε τοίχο! Εχασα το μετρημα!Ναι! Πιστευω οτι η κοπελα αν ηταν σε καποιον αλλο οικο που δεν ειναι τοσο πιεστικοι με τον χρονο τοτε θα απεδιδε καλυτεραΓερο-μύστης.Δειχνει δηλαδη με την συμπεριφορα της οτι θελει να ικανοποιησει τον πελατηΓερο-μύστης.Θελει να κανει τον πελατη να περασει καλα.Εμενα αυτο μου εδειξε με την συμπεριφορα της.Στον συγκεκριμενο ομως οικο οπου σε πιεζουν στο 10λεπτο να χυσεις θα καταντησει φολα!Γερο-μύστης Φευγοντας τα εψαλλα στην τσατσα η οποια προσπαθησε να δικαιολογηθει λεγοντας διαφορες παπαριες περι 10 λεπτου!Κεφάλι σε τοίχο! Ελεος!Ναι! Με τετοια κριση και αναδουλεια επιμενουν στο 10 λεπτο στα 20ευρω!Κεφάλι σε τοίχο! Μετα μου λετε για μειωση τιμων και καλυτερες υπηρεσιες!Ναι! Απο εμενα μαυρο στον συγκεκριμενο οικοΝαι!.Να μαθουν να σεβονται τους πελατεςΝαι!.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2015
δεν ειχα δει την ερωτηση σου αλλιως θα απαντουσα..καλο πορνιδιο η συλβια...σε μενα ειχε δωσει και γλωσσιδια..τωρα για τη τσατσα ενα κουβα σκατα που χτυπουσε και σε μενα πορτα στο 6λεπτο
26 Ιουνίου, 2015
Έτσι μπράβο,να μαυρίζονται οι κακές ιερόδουλες και υπηρεσίες,μπας και μείνουν στην πιάτσα αυτές που αξίζουν και σέβονται τα χρήματα του πελάτη!Στη συγκεκριμένη περίπτωση βέβαια το μαύρο πάει στην τσατσά και η κορασίδα δεν ευθύνεται για αυτήν,αλλά και ο πελάτης δικαιούται να λαμβάνει υπηρεσίες αντίστοιχες αυτών που πληρώνει!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2