Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 28 10
Call-Girls 36185
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδω και καιρό ήθελα να συναντήσω και να εχω προσωπική εμπειρία με τη συγκεκριμένη.

Τελικά βρέθηκε ο χρόνος και το κατάφερα.
Πολυ ευκολα κλείστηκε το ραντεβου γιατί η κοπέλα μιλάει πολυ καλά ελληνικά και αγγλικά...

Την επισκέφτηκα στο ξενοδοχείο της και οταν άνοιξε η πόρτα ειχα την πρώτη ευχάριστη έκπληξη.
Με υποδέχτηκε φορώντας ενα κοραλι μαγιό που ανεδεικνυε το σωμα της και τα τεράστια βυζια της.

Οι φωτογραφίες στο en την αδικούν παρα πολυ και απορώ γιατί δεν τις αλλάζει.

Ομιλητικότατη με εκανε να νιώσω άνετα εξ αρχής .

Ενεργοτατη συμμετοχή αρχής γενομένης απο τα βαθιά γλωσσόφιλα της. Άρχισε να κατεβαίνει γλύφονταςμε σε όλο το σώμα και κατέληξε σε μια εντυπωσιακή πίπα αφου για λίγα λεπτα είχε σφηνώσει τον πουτσο μου ανάμεσα στα τεράστια βυζια της.

Της ζήτησα να τη γλυψω και εγώ και δεν το αρνήθηκε όπως δεν αρνήθηκε τιποτα απο όσα ήθελα να κάνω

Την έγλυφα για αρκετή ωρα χαϊδεύοντας τη μεγάλη μου αδυναμία , τα βυζια της!!!!!

Ανέβηκε πάνω μου και άρχισε ενα παραλήρημα της ανεβοκατεβαίνοντας με μανία την ωρα που δαγκωνοταν για να μην κάνει χαρακτηριστικούς θορύβους ...

Στη συνέχεια μου έβγαλε το προφυλακτικό και επιδόθηκε σε μια πίπα μέχρι τέλους! Μολις άρχισα να χύνω μου πρόσφερε το στήθος της γιατί εκεί ήθελα να την χύσω!!!!

Ανέβηκε στο πρόσωπο μου και δαγκώνοντας την κλειτορίδα της την έγλυψα μέχρι να χύσει στη γλώσσα μου...

Πραγματικά εντυπωσιάστηκα
Απίστευτο vfm. 150 ευρώ, την ωρα που στην πολη μου πρώην στουντιοκοριτσα και μασαζοκοριτσα ζητάνε 200+ !!!!!!

Ευχάριστη και μετα τον αγώνα για όση ωρα έμεινα στο δωμάτιο της.
Θα καθιερωθεί συναντηση μαζί της σε κάθε επίσκεψη της στη Θεσσαλονίκη

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 novas98, doc_lin, De marco 156

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2015
Παικτη θες να μας πεις δυο λογια για το πως ειναι στη πραγματικοτητα η κοπελα, μια και δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα οι φωτογραφιες;
B
billgl
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1