Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173473
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφροδιτη ξανα ετσι κι αλλιως εχει κερδισει πλεον τον τιτλο της κορυφαιας ολων των εποχων οποτε μπαινεις μεσα ξαπλωνεις και απολαμβανεις τα χαδια αυτης της υπεροχης γυναικας.
Πηγα προς το τελος της βαρδιας αλλα ειχε κεφια και ενεργεια σα να ημουν ο πρωτος πελατης της.

Πλεον εχει βρει τα κουμπια μου οποτε με το που μπαινει με αρχιζει τα καυλολογα για να με φτιαξει,της την επεσα στα ορθια αυτη τη φορα μπροστα στον καθρεφτη κολλησα απο πισω βαζοντας τον πουτσο στα κωλομαγουλα,την αγκαλιασα σφιχτα,χουφτωνα τα βυζια της,ρουφουσα το λαιμο της,τη φιλουσα...αναψε η φλογα κατευθειαν.
Την εριξα στο κρεβατι οπου συνεχισα το μπαλαμουτι,ρουφηξα τις βυζαρες της,την καβαλησα απο πανω και της εβαλα τον πουτσο στα βυζια και αυτη τα εσφιξε και μου τον επαιζε βυζομαλακια

Πιπα σπεσιαλ με βαθια μπουκωματα και ρυθμο και στηνεται ετσι ωστε να μπορεις να την πασπατευεις οπως θες,μου γυρισε και σε σταση 69 και απο τη συγκινηση του θεαματος δεν ηξερα πως να αντιδρασω επεσα σε κενο...
Πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα και να γερνει και λιγο μπροστα για να μου βασανιζει πιο πολυ τον πουτσο και εκανε ενα τρελο καβαλημα και ελεγε βρωμολογα...την τραβηξα και λιγο προς τα πισω για να χουφτωνω τα βυζια της και συνεχισε στο ιδιο τεμπο.
Μετα πισωκολλητο παλι σε γρηγορο τεμπο χαϊδευοντας και τη σουφρα της...

Μετα ηρθε η ωρα της στοργικης θειας ηθελα να τη βλεπω δηλαδη την εβαλα απο κατω και τη γαμησα αργα αργα και αυτη με χαϊδευε τρυφερα και μου'χωνε τα δαχτυλα της στο στομα,πεταχτα φιλια στα χειλη,σφιχτες αγκαλιες,σηκωνε και το κεφαλι της να μου γλειψει τις ρωγες.Και μετα της ζητησα να ερθει παλι απο πανω το οποιο και δεχτηκε ευχαριστως,με καβαλησε εγειρε πανω μου και κουνουσε μονο λεκανη πανω κατω και με εφτασε σε ενα βασανιστικο χυσιμο που τιναζομουν απ'το κρεβατι με αυτην πανω μου για αρκετα δευτερολεπτα
Ακολουθησαν καποιες τρυφερες στιγμες και αποχωρησε

Συμπερασμα...μ'αρεσει πολυ αυτη η γυναικα...την αγαπαω ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2015
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού