Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρχές Μαρτίου κι εγώ σε φάση άγχους λόγω φόρτου υποχρεώσεων την περίοδο αυτή έψαχνα σε σπιτάκι (αφραγκιές γαρ) το γαμήσι που θα με έκανε να "αδειάσω", χωρίς να με νοιάζει απαραίτητα η εξωτερική εμφάνιση της κοπέλας. Κι επειδή γνωρίζω πως σε σπιτάκι κάτι τέτοιο εξασφαλίζεται σε μεγάλο βαθμό μόνο με ένα μιλφάκι ή γκιλφάκι, η αναζήτησή μου περιορίστηκε στη Διδύμου, στη Λιοσίων και τους παραδρόμους της καθώς και στην πλατεία Αττικής.

Η Ελένη λοιπόν είναι μια γυναίκα που είχα πετύχει άλλη μια φορά στην απογευματινή βάρδια του κάτω οικήματος στην Τροφωνίου αριθμός 13, καθώς αρκετές μέρες μες τη βδομάδα δουλεύει τη νύχτα και απόγευμα μόνο από Παρασκευή μέχρι Δευτέρα. Βγαίνοντας στο σαλόνι μου είχε προξενήσει αντιφατικές εντυπώσεις: Το πρόσωπό της υποδηλώνει ότι είναι GILF καραμπινάτο, γύρω στα 65. Είναι εντελώς γκιλφίστικο, σε βαθμό που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί τρομακτικό για κάποιους που είναι συνηθισμένοι σε μικρότερες ηλικίες: Σπασμένο φουλ με ρυτίδες, το μαλλί κοντό γκριζαρισμένο κατά τούφες. Πλην όμως η θέα του κορμιού της είναι σε πλήρη αντίθεση με το πρόσωπό της: Έχει καταπληκτικό σώμα με ιδανικές αναλογίες, σχεδόν "αθλητικό" θα έλεγε κάποιος για την ηλικία της, με ωραίο μεγαλούτσικο δυομισαράκι στήθος το οποίο φροντίζει να αναδεικνύει στο σαλονάρισμα φορώντας τον κατάλληλο στηθόδεσμο, κοιλιά σχεδόν επίπεδη για την ηλικία της, ωραία πόδια και κωλάρα άκρως εντυπωσιακή για τα χρόνια της, αν λάβει κανείς υπ' όψη του ότι σε μια γυναίκα 65 χρονών ο κώλος συνήθως φτάνει στο πάτωμα. Επίσης, γενικά το κορμί της αν εξαιρέσει κανείς τη φυσιολογική φθορά λόγω της ηλικίας, είναι αψεγάδιαστο. Γενικά είναι πολύ τούμπανο και βλέποντάς τη στο σαλόνι, ειδικά αν είσαι γκιλφάκιας και παραβλέψεις τη λεπτομέρεια του γερασμένου προσώπου, σου δημιουργείται αμέσως η επιθυμία να την ξεσκίσεις. Ενδεικτικό είναι το γεγονός ότι κάβλωσα και μόνο που ξεπρόβαλε απ' το δωμάτιο υπηρεσίας. Αν δε είσαι λάτρης των μεγαλύτερων γυναικών και σε φτιάχνει και μόνο το γεγονός ότι θα γαμήσεις μια γυναίκα αρκετά χρόνια μεγαλύτερή σου (με βάση πάντα τον ηλικιακό μέσο όρο των μπουρδελάκηδων), η επιλογή φαντάζει ιδανική με μόνη εξαίρεση το "τσουχτερό" 20άρικο.

Την πρώτη φορά αποκαρδιωμένος από το πρόσωπό της έστριψα και έφυγα χωρίς να την τιμήσω. Έλα όμως που το κορμί της μου μπήκε στο μυαλό και τελικά μου έγινε έμμονη ιδέα. Οπότε ψάχνοντας το γαμήσι που θα με έκανε να ξεχάσω το όνομά μου και γνωρίζοντας ότι τα γκιλφάκια σχεδόν πάντα τιμούν και με το παραπάνω τον οβολό που θα καταθέσεις για να περάσεις μαζί τους, θες λόγω εμπειρίας, θες επειδή ξέρουν ότι δε θα σταυρώσουν πελάτη αλλιώς, την Παρασκευή 6 Μαρτίου κατευθύνθηκα για το σπιτάκι της Τροφωνίου απ' την οποία έχω να θυμάμαι ουκ ολίγα γαμήσια.

Άφιξη στις 5:00 ακριβώς στην έναρξη της βάρδιας. Parking εύκολα έξω ακριβώς από το σπιτάκι. Μπαίνω μέσα και στέκομαι στην πόρτα του σαλονιού χωρίς να μπω μέσα, έτοιμος να φύγω σφαίρα στην περίπτωση που εμφανιζόταν άλλη κοπέλα και όχι η Ελένη. Για καλή μου τύχη και ενώ ακόμη δεν ήξερα ποιες μέρες δουλεύει απόγευμα, ήταν εκεί. Το χαμόγελο και η καλή διάθεση με την οποία βγήκε στο σαλονάρισμα σε συνδυασμό με το τουμπανάτο σώμα της που ξεπρόβαλε ξανά μπροστά μου, διέλυσαν τους όποιος ενδοιασμούς μου λόγω της ηλικίας της και ζήτησα αμέσως να περάσω σε δωμάτιο. Η ευγενέστατη πλην όμως χαμηλών τόνων υπηρεσία με οδήγησε στο μέσα αριστερά δωμάτιο, της έδωσα το 20άρικο και της ζήτησα η κοπέλα να μη βιαστεί να έρθει.

Το δωμάτιο στα standards των σπιτιών της Τροφωνίου, δηλαδή ψιλοάθλιο αλλά σε καμία περίπτωση σαν του Μεταξουργείου. Αρκετά καθαρό αλλά τα πάντα θύμιζαν περασμένες δεκαετίες. Ο "εξοπλισμός" ο κλασσικός, νιπτήρας με χαρτί και σαπούνι, ένας καλόγερος για τα ρούχα, κρεβάτι και κομοδίνο.

Μετά από λίγο μπαίνει η Ελένη χαμογελαστή και φουλ ευδιάθετη. Συστηνόμαστε, αυτοσαρκάστηκε ακομπλεξάριστα τελείως για την ηλικία της όταν της έκανα κοπλιμέντο για το κορμί της λέγοντάς μου "φαντάσου πώς ήμουν στα νιάτα μου", τη ρώτησα από πού είναι και μου απάντησε "από το μέχρι πρότινος εμπόλεμο Ντονέτσκ της Ουκρανίας". Ρωτώντας τη , ίσως και λίγο αδιάκριτα τί δουλειά έκανε επί Ε.Σ.Σ.Δ., μου απάντησε ότι ήταν προπονήτρια σε γυναικεία ομάδα του handball, λύνοντάς μου έτσι και την απορία πώς μπορεί να διατηρεί όντας γερασμένη ένα τέτοιο σώμα. Ισχυρίστηκε ότι στα στέκια του αγοραίου έρωτα είναι μόνο δύο χρόνια και ήρθε κατ' ευθείαν στα τριτοκλασάτα σπιτάκια του σταθμού Λαρίσης, καθώς μέχρι πρότινος δούλευε στην κουζίνα γνωστού παραλιακού κέντρου.

Βγάζοντας το στηθόδεσμο διαπίστωσα ότι το στήθος της τελικά δεν είναι τόσο μεγάλο όσο φαίνεται στο σαλόνι όπου "τονίζεται" κατάλληλα, πλην όμως δεν το λες και μικρό. Τα αποκαλυπτήρια δε μου επεφύλασσαν κάποια άλλη έκπληξη. Ως γνήσιος διεστραμμένος που είμαι, μία απ' τις πρώτες ερωτήσεις που της έκανα ήταν αν δέχεται φιλιά στο στόμα. Μου απάντησε "φυσικά μωρό μου, άλλωστε βάζω αντισηπτικό μετά από κάθε πελάτη". Όντας μάλιστα ο πρώτος της πελάτης, δεν είχα αναστολές για τίποτα.

Κάπου εκεί αρχίζει και η πορνοσταρική μας συνεύρεση: Με το που μου λέει ότι δέχεται φιλιά στο στόμα την αρπάζω, την κολλάω απότομα στον τοίχο τόσο που ξαφνιάστηκε και αρχίζω να τη φιλάω με πάθος διακόπτοντας ανά διαστήματα μόνο για να της λέω μαλακίες του στυλ "τί κορμί είναι αυτό", "γι' αυτό ήρθα σε 'σένα γιατί ήθελα να πάω με μια ώριμη γυναίκα" και άλλα τέτοια για να τη φτιάξω, άλλωστε ψυχή έχουν κι αυτές οι καημένες και θα γουστάρουν ν' ακούσουν το κοπλιμέντο τους για να νιώσουν ότι δεν έχουν τελειώσει σαν γυναίκες. Από μεριάς της δεν υπήρξε η παραμικρή αρνητική αντίδραση, δέχτηκε όλη τη φάση αδιαμαρτύρητα και συμμετείχε κιόλας φιλώντας κανονικά με τη γλώσσα. Παράλληλα κατέβασε πονηρά το χεράκι της στο πέος μου κι αφού το άρπαξε άρχισε να μου τον παίζει ενώ φιλιόμασταν, κάνοντάς με τούρμπο.

Αμέσως μετά ξάπλωσα στο κρεβάτι. Η Ελένη ήρθε από πάνω μου και μου άρχισε τα γνωστά μιλφίστικα κόλπα τα οποία χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο, οι νεαρές σε ηλικία ιερόδουλες σπάνια επιδίδονται σ' αυτά: Φιλιά και γλειψίματα σε όλο το σώμα, ιδιαίτερη ενασχόληση με την επίμαχη περιοχή με γλειψίματα στα μπαλάκια και στη ρίζα του πέους, τρίψιμο των βυζιών σ' αυτό. Ήδη με είχε φτιάξει τρελά... Κάνει μια κίνηση να περάσει προφυλακτικό πριν την πίπα. Της ζητάω άνευ, διστάζει λίγο λέγοντάς μου ευγενικά ότι το κάνει μόνο σε πελάτες της που ξέρει ότι είναι παντρεμένοι, τελικά όμως μου λέει "ας είναι, θα σου κάνω τη χάρη, να χαλάσω χατίρι στο αγόρι μου;" και μ' αυτά τα λόγια τον κάνει μια χαψιά. Το τσιμπούκι της είναι το κάτι άλλο απ' αυτά που μόνο οι ώριμες πουτάνες ξέρουν να κάνουν, ανά διαστήματα έφτανε το στόμα της μέχρι τη ρίζα, τα πόδια μου έτρεμαν και πολλές φορές αναγκάστηκα να της πω απότομα να τον βγάλει απ' το στόμα της για να μη χύσω πρόωρα.

Στη συνέχεια της ζήτησα να τη γλείψω εγώ. Το μουνάκι της μικροσκοπικό με μικρά μουνόχειλα, σαν 20άρας - τελικά όσο και να γεράσει η γυναίκα το μουνί της δε γερνάει ποτέ. ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ, απ' τις λίγες πουτάνες που έχω πάει και είναι τόσο καθαρές. Στο γλειφομούνι που της έκανα η ανταπόκρισή της καταπληκτική, σαν να το γούσταρε πραγματικά, αναστέναζε, το ωθούσε στο στόμα μου για να τη γλείψω πιο δυνατά, χτυπιόταν ολόκληρη. Με κάβλωσε κι εμένα και την έγλειφα βίαια, σχεδόν της ρουφούσα τα μουνόχειλα.

Μετά από αρκετά λεπτά σηκώνομαι και της ζητάω να καθίσει στο κρεβάτι για να κάνουμε ισπανικό όπως ήμουν τέρμα καβλωμένος. Μαστόρισσα και σ' αυτό... Κάπου εκεί είχε έρθει η ώρα για το "σκληρό ροκ". Της ζητάω να ξαπλώσει ανάσκελα στο κρεβάτι και μπαίνω μέσα της πηδώντας τη πολύ δυνατά, χωρίς ίχνος διαμαρτυρίας από μεριάς της και προσπάθεια να "κλέψει" κλείνοντας τα πόδια. Παράλληλα ανταλλάσσαμε παθιασμένα γλωσσόφιλα... Έπειτα της ζητάω να γυρίσει στα 4. Η θέα της κωλάρας της καταπληκτική, με κάβλωσε πολύ και την πήρα και έτσι επίσης παθιασμένα, χωρίς πάλι να προσπαθήσει να λυγίσει τη μέση για να αποφύγει την πλήρη διείσδυση. Προς στιγμήν σκέφτηκα να της ζητήσω να τελειώσω πάνω στον κώλο της χωρίς καπότα, αλλά τελικά προτίμησα να βγω και να της ζητήσω να μου κάνει τελειωτικό τσιμπούκι και να ολοκληρώσω στο στοματάκι της. Όπως και έγινε, ξάπλωσα ανάσκελα και η Ελένη με τσιμπούκωσε υπομονετικά μέχρι που πέταξα θριαμβευτικά τα φλόκια στο στόμα της, ενώ εκείνη δεν άφησε το πέος μέχρι να βγάλει και την τελευταία του σταγόνα. Μετά σηκώθηκε και πήγε στο νιπτήρα όπου τα έφτυσε διακριτικά...

Τέλος ντυθήκαμε με την ησυχία μας και ενώ η τσατσά δεν είχε τολμήσει φυσικά να χτυπήσει την πόρτα, παρότι υπήρχε πελάτης στο σαλόνι και τον είχαμε ακούσει κι οι δύο που έμπαινε. Ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις εκατέρωθεν και η Ελένη βγήκε απ' το δωμάτιο αφού πρώτα μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο τουλάχιστον 20 λεπτά, μπορεί και μισή ώρα.

Συμπερασματικά: Η Ελένη είναι ο παράδεισος του γκιλφάκια, το GILF των ονείρων του κάθε διεστραμμένου που αφ' ενός ψάχνει μια ώριμη ή και υπερ - ώριμη γυναίκα για να του αλλάξει τα φώτα, αφ' ετέρου φτιάχνεται και μόνο με τη σκέψη του ότι πηγαίνει με κάποια που είναι έως και 30 χρόνια μεγαλύτερή του, όπως ισχύει εν προκειμένω στην περίπτωσή μου. Σε συνδυασμό με το σώμα της Ελένης το οποίο μόνο γυναίκα 60+ δε θυμίζει, είναι ιδανική επιλογή για τους λάτρεις του είδους και αν δε σκαλώσουν σε θέματα εμφάνισης όπως π.χ. με το εντελώς σπασμένο πρόσωπό της, θα πάνε ξανά και ξανά. Μόνη μου ένσταση το εικοσάρικο, αν και τόσο είναι η "ταρίφα" της περιοχής. Οι υπόλοιποι ας μείνουν μακριά, πρόκειται για γυναίκα για λίγους με ακραία "γούστα"...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.583
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γλέντης, Ena Vima Mprosta

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού