Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τριτη καταθεση σε ενα απο τα στανταρακια μου την αννα πιτσος η οποια ειχε ριζώσει στο 109 και εκει την έπαιρνα. Πρώτη φορά στο 69β μπορεί να είναι και α δεν θυμάμαι αν κανω λαθος ας βάλουν οι διαχειριστές του σαιτ την κριτική εκει που πρέπει. Λοιπόν μπαίνοντας στον οικο η ευγενική τσα2 με καλό ορίζει και μου εμφανίζει την Άννα βγαίνει στο σαλόνι παρουσία ε μου και αλλον συναγωνιστον με μαύρο φόρεμα έχει ομορφύνει σε σχεση με παλαιότερα, εμ ενα με θυμόταν και τι κάνεις και τέτοια οι υπόλοιποι φύγαν,αν και ανακοινώθηκε απλό στο 109 μου έκανε φουλ την ρώτησα αν ισχύει και συμφώνησε,μπαινω στο δωμάτιο το οποίο ηταν πολύ καθαρό πλενομαι και περιμένω,σε καποια φαση έσκασε κόσμος στο σαλόνι και μάλιστα δυο πέρασαν σε δωμάτιο στο καπάκι έρχεται η αννα φουργιοζα Χμμμ; κατάλαβα οτι κατι δεν πάει καλά προσπάθησε να με τελειώσει με πιπα ακα αλλά δεν την άφησα μετα σεχ σε διάφορες στάσεις που δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω γιατί το μουνι ηταν ξεχαρβάλωμενο,μετα της ειπα για κωλο και δεν έχουμε χρόνο και θα φύγουν οι άλλοι και εγω περιμένω σήμερα να δουλέψω κτλπ εκει φορτώνω αλλά προσπαθώ να την μαλακωσω για να μην φαω φόλα και πεταξω το 20αρικο,με τα πολλά δέχεται αλλα δεν με άφηνε να μπω βάζοντας το χερι περνοντας άβολη στάση κτλπ σηκώνομαι για να σώσω την κατάσταση βγάζω το καπέλο και της λέω να μου πάρει πιπα να τελειώσω,εκει μου λέει οτι δεν δέχεται γιατι πρέπει να πλυνει δόντια μετά και περιμενουν οι πελάτεςΘυμός ουτε στα βυζια γιατί πρέπει να πλυθεί μετά όσοι ώρα μου τα έλεγε αυτα έπαιζε τον πουτσο μου και μου χαϊδεύει τα παπαργια και εχυσα επανω μου,για ποτε έφυγε ουτε εγω δεν θυμάμαι για μετα τέλος δεν ξαναπαω. Παραμονή στο δωμάτιο γύρω στο δεκάλεπτο η τσα2 δεν ενόχλησε,η ημερομηνία ειναι ενδεικτική αυτα καλα γαμισια και μακρια απο φολες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού