Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Πένυ την είχα γνωρίσει παλιότερα όπου την είχα πάρει διπλό μαζί την Κέλυ. Μια εμπειρία από τις καλύτερες που είχα ποτέ σε διπλό μια και ταιριάζουν πολύ μεταξύ τους και έχουν την άνεση να κάνουν πράγματα & θάματα!!Ναι!Ναι!
Αποφάσισα λοιπόν να την δοκιμάσω και κατά μόνας μιας και μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση το κέφι της και η ενέργεια της. Την βλέπω λοιπόν σε βάρδια στο γκάζι και τρέχω. Μπαίνοντας στο στούντιο ψιλοχαμός. Κόσμος στο σαλόνι, στα δωμάτια και λέω πάω να την κάνω και να περάσω άλλη ώρα. Με βλέπει η Πένυ και μου ορμάει. Που πας αγοράρε μου κάνει? Της λέω με το χαμό που γίνεται άσε να έρθω άλλη ώρα μια και θέλω πρόγραμμα μισής ώρας τα πάντα όλα με ηρεμία. Αμέσως με βάζει σ'ένα δωμάτιο άδειο με αρχίζει σε κάτι γλωσσόφιλα και μου λέει μέχρι να κάνεις ένα μπάνιο σε 15 λεπτά θα είμαι εδώ.
Πράγματι έκανα το μπανάκι και σε 15 λεπτά περίπου μπήκε στο δωμάτιο ο "σίφουνας"!!! Αρχίζει από όρθιοι που είμαστε τα γλωσσόφιλα τα οποία δεν σταμάτησαν παρά μόνο όταν τελικά έχυσα και κατά την διάρκεια της πίπας. Προκαταρτικά, πίπα στα όρθια, πλαγιαστά, facefucking 69 όλα με φοβερή διάθεση από την μεριά της. Από σεξ ξεκίνημα από με αυτήν πάνω, μετά από πίσω όπου έπεσαν και τα κωλοσκάμπιλα, ιεραποστολικό όπου μου ρούφαγε την γλώσσα και μετά από μερικές εναλλαγές ακόμη ήρθε το τέλος. Συνολικά ο "πόλεμος" κράτησε κάνα 20λεπτό! Μετά τσιγαράκι, χαλαρωτική κουβεντούλα χωρίς βιασύνες.
Στο μισάωρο με αποχαιρέτισε και βγήκε ενώ εγώ προσπαθούσα να ντυθώ και βγήκα τελικά παραπατώντας!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Συμπερασματικά η Πένυ δεν παίζεται. Διάθεση, κέφι, και με σκοπό να ικανοποίησει την κάθε σου επιθυμία (εκτός από ότι δεν κάνει). Μπορεί να υπάρχουν άλλες που κάνουν περισσότερα (τελιωτικό στο στόμα ή πρωκτικό) αλλά αυτά που κάνει σου δίνει την εντύπωση ότι τα ζει!!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα αν και οι περισσότεροι το ξέρετε αυτό!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πένυ
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού