Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Τζωρτζιάνα είχα να την πάρω από 04-10-2014,που την είχα πετύχει στο Ιάσωνος 1Γ...πρώτη μέρα της επιστροφής της με το όνομα Αλέξια....Έρωτας

Από εκείνη την ημέρα,είχα περάσει από Διδύμου...πάνω από 50 φορές και δεν την τίμησα πάλι...λόγω άρνησης 69...Λύπη

Είχα σεληνιαστεί με πάρτη της όμως....και δεν άντεξα άλλο....Κουλ
Την είδα κατά τις 4 το απόγευμα...της είπα ότι πάω για καφέ και θα επιστρέψω...
Φυσικά δεν με πίστεψε όπως μου είπε αργότερα...

Κατά τις 5 επέστρεψα,πλήρωσα και μπήκα στο στενόχωρο δωμάτιο στο βάθος...
Φόραγε ένα ολόσωμο μαύρο εσώρουχο,που άφηνε να φαίνεται το σούπερ γυμνασμένο στομαχάκι της με τους πλάγιους κοιλιακούς....Ματάκι

Μετά από λίγο ήρθε και μου είπε ότι εξεπλάγην που επέστρεψα!
Άρχισε να με φιλάει σε όλο το στήθος...τον λαιμό και τα σκουλαρίκια στα αυτιά...με αποτέλεσμα να καυλώσω στα "καπάκια"....
Πέρασμα προφυλακτικού και προσπάθεια για deep throat...με καλά αποτελέσματα,ένιωσα το πέος να τερματίζει στο στοματάκι της...

Της είπα να ανέβει από πάνω πράγμα που το έκανε επιτόπου...
Το μουνάκι της έχεις τρελή αίσθηση...καμία σχέση με κάτι άλλες....Έρωτας

Έβγαζε καυλωτικές κραυγούλες...και συνέχιζε να μου δαγκώνει τα σκουλαρίκια...να μου γλύφει τον λαιμό...ενώ εγώ της δάγκωνα τις ρογίτσες ελαφρά...και της φιλούσα λαιμό και αυτάκια...

2η στάση - και τελευταία - ιεραποστολικό,όπου έκανε κάτι πολύ καυλωτικό και ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΌ συνάμα...
Με αγκάλιαζε με δύναμη και με κοιτούσε από τον καθρέπτη....Κατσικογάμης
Τρομερό θέαμα...να έχεις αυτό το μωρό από κάτω και να κάνεις αισθησιακό σεξάκι....Γερο-μύστης


Αυτό συνεχίστηκε για αρκετή ώρα,μέχρι που τελείωσα...(δεν ήθελα να χαλάσω την χημεία της στιγμής και δεν ζήτησα να αλλάξουμε σε άλλη στάση)...

Συμπέρασμα:

Με έκανε και ένιωσα,σαν να είμαι με κανονική γκόμενα...και μπράβο της!
Φυσικά μου είπε ότι είμαι καθαρός - να ξέρετε ότι αυτό παίζει ρόλο,αν ήταν κανάς βρωμιάρης δε νομίζω να πέρναγε καλά -....
Και αυτή είναι ίσως η πιο καθαρή κορασίδα,από αυτές που έχω τιμήσει...Κατσικογάμης
Πέρασα,τέλεια...11 λεπτάκια χωρίς ενόχληση από τσα2!
Θα τιμηθεί και πάλι...εν καιρώ...Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, doc_lin, fouxter

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2015
Ωραία!Ενα... όνειρο ζωής εκπληρώθηκε! Μεγάλο χαμόγελο
29 Μαΐου, 2015
φορας σκουλαρικια μυστη? Χαμόγελο
νομιζα οτι δεν γαμουσες ποτε στον τσιμπουκοδρομο Διδυμου...συνηθως εκει εχει τσιμπουκομανες σιτεμενες
29 Μαΐου, 2015
@Επιρρεπής,την έχω ξαναπάρει την κορασίδα....Έρωτας

@dimmits,2 φοράω (σαν κεφάλι βελόνας,ίσα που φαίνονται)...Γερο-μύστης

Thanks,κύριοι!Καπέλο
29 Μαΐου, 2015
Είναι θεά η Τζωρτζιάνα !!! Πολύ καλές οι επιδόσεις της και ευγενική πάντα.
29 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το γνωρίζω,στις γνωστές... κόνξιες αναφέρομαι!
29 Μαΐου, 2015
Μπίλυ πολύ αισθησιακό το γαμήσι αλλά νομίζω πως κι η ίδια έχει ανάγκη να γίνεις πιο ρομαντικός μαζί της την επόμενη φοράΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Έτσι κι αλλιώς γνωρίζεστε χρόνια,οπότε το βλέπω απόλυτα ασφαλές Ναι!Ναι!Καπέλο
30 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@kostakis27,αυτό κατάλαβα και εγώ...θέλει άκρατο ρομαντισμό το κορίτσι...ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΚατσικογάμηςΈρωτας
30 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι αφού έχει προλειανθεί το έδαφος στο παρελθόν από άλλους πιο τολμηρούς μύστες,οι προοπτικές προδιαγράφονται ευοίωνες!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8