Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τετάρτη, ώρα 18:24
Στο σαλονάκι δύο αλλοδαποί μικροπωλητές περίμεναν καθιστοί με τις πραμάτειες αφημένες μπροστά τους. «Γεια σας», ευχήθηκα στην υπηρεσία. «Γεια σου, κάθισε αγόρι». Πίσω μου ακολουθούσε ένας ημεδαπός μεσήλικας. Η τσατσά τον ενημέρωσε πως είχε καινούργια κοπέλα. Κάθισε κι εκείνος παραπέρα. Ακολούθησαν ένα-δυο λεπτά αναμονής. Ξαφνικά η πόρτα απ' το δωμάτιο του σαλονιού άνοιξε τρίζοντας. Από μέσα βγήκαν η πόρνη κι ένας ψαρομάλλης μεσήλικας, τον οποίον εκείνη αποχαιρέτησε χτυπώντας τον φιλικά στην πλάτη. «Εδώ είναι η κοπέλα μου, φουλ πρόγραμμα κάνει, να περάσεις– », ξεκίνησε να λέει η τσατσά όταν αντιλήφθηκε τον μορφασμό απαρέσκειας της πόρνης. «Φουλ ή όχι;», τη ρώτησε, για να εισπράξει μια αρνητική κίνηση της κεφαλής. «Γιατί μου είπε αυτός φουλ πρόγραμμα;», αναρωτήθηκε τότε εκείνη. Η πόρνη συνοφρυώθηκε. «Κανονικό;», ρώτησε η υπηρεσία. «Νορμάλ προγκράμμα», απάντησε η πόρνη. «Ελεύθερο στοματικό;», επέμεινε η τσατσά. «Τσιμπούκι, νο κόντομ», επιβεβαίωσε η πόρνη. «Χωρίς αυτό (καπότα), τσιμπούκι!», επανέλαβε η υπηρεσία, για να είναι σίγουρη. «Τσιμπούκι, νο προφυλακτικό!», διαβεβαίωσε η πόρνη «Ναι...», έκανε η τσατσά σαν να το σκεφτόταν. «Οκέι;», τη ρώτησε η πόρνη, θέλοντας να της επιβεβαιώσει πως είχε καταλάβει. «Οκέι!...Τσιμπουκάκι, μουνάκι, εξήντα εννιά, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, δέκα ευρώ! Να δοκιμάστε, να περάστε ωραία!». Είχε καταλάβει! Σηκώθηκα με το δεκάρικο στο χέρι. «'Ελα αγορίνα!», μου χαμογέλασε η τσατσά. «Πολύ καλή στο δωμάτιο κοπέλα!», προσπάθησε να κερδίσει το ενδιαφέρον και κάποιου άλλου απ' τους παρευρισκομένους. «'Ελα!», μου έδειξε προς το ψιλοάθλιο δωμάτιο του σαλονιού.
Εκεί μέσα περίμενα επτά λεπτά, ακούγοντας την υπηρεσία να ενημερώνει και τον κόσμο να ρωτάει: «Κάνει κώλο;». «'Οχι φουλ πρόγραμμα, όχι κώλο, η κοπέλα δεν θέλει να κάνει κώλο. Νορμάλ πρόγραμμα». Επίσης έμαθα τ' όνομα της περί ης ο λόγος: «Η Ρόζα είναι η κοπέλα, έλα να περάσεις ωραία, πολύ καλή στο δωμάτιο!»
«Γεια σου!», μου χαμογέλασε η Ρόζα μπαίνοντας. Επρόκειτο για μια μετριοχαμηλού αναστήματος νέα γυναίκα, με ίσιο μαύρο μαλλί στο ύψος της σιαγόνας, έτσι κι έτσι πρόσωπο, μεσαίο φυσικό στήθος μ' ένα αυτοκόλλητο ταττού δεξιά, κοιλίτσα, φαρδουλό κώλο, χοντρουλά πόδια. "Where are you from?", ρώτησα, μιας και απ' το σαλόνι είχα καταλάβει πως δεν μιλούσε ελληνικά. «Ρομανία», ήταν η απάντησή της. Της μίλησα στη γλώσσα της. Γονατίζοντας πλάι μου πήρε να καθαρίσει το πουλί μου μ' ένα υγρό μαντιλάκι. Της έκανα γνωστό πως δεν επιθυμούσα ελεύθερο στοματικό και τραβώντας την κοντά μου, την καπάκωσα κι άρχισα να ρουφάω τις θηλές της, να τη φιλάω-γλείφω στον λαιμό, να χώνω την άκρη της γλώσσας μου στο αυτί της. Στα προκαταρκτικά μου ανταποκρινόταν φιλώντας-γλείφοντάς με στ' αυτά σημεία. Επίσης ήταν δεκτική στις θωπείες και τα χουφτώματά μου, αλλά αντέδρασε αρνητικά όταν το χέρι μου πλησίασε στο μουνί της: "Nu pune mîna jos!" (μη βάζεις το χέρι κάτω). Η καλυμμένη πίπα που ακολούθησε ήταν μέτρια, αλλά δεν την πολυείχα ανάγκη μιας κι η στύση μου ήταν καλή, οπότε της ζήτησα να προχωρήσουμε στο γαμήσι, αλλά εκείνη πρότεινε να με πιπώσει λίγο ακόμα "şi pe urma să trecem la sexul" (και μετά να περάσουμε στο σεξ). Τέλος πάντων σύντομα ξεκίνησα να την πηδάω πισωκολλητά γονατιστά και χωρίς ν' αλλάξω στάση ολοκλήρωσα ύστερα από αυξομειούμενης έντασης και βάθους ψωλιές. Η υπηρεσία τη φώναξε στα 12 λεπτά –είχαμε τελειώσει και τα λέγαμε καθώς ετοιμαζόμασταν.
Μου είπε πως δούλευε στα Φωκαίας 25, αλλά έφυγε μιας και "acolo nu prea merge treaba" (εκεί δεν πολυπερπατάει το πράγμα), για να έρθει στο Μεταξουργείο –βρίσκεται μόλις μια βδομάδα–, όπου ο κόσμος "vine aici, îşi face treaba cu zece euro şi pleacă" (έρχεται εδώ, κάνει τη δουλειά του με δέκα ευρώ και φεύγει), με αποτέλεσμα, μέχρι στιγμής, να δουλεύει περισσότερο. Επίσης μου είπε πως κάνει πρωινή και απογευματινή βάρδια κολλητά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Ρόζα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, aselgeia, makhswrx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού