Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236282
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την Άννα τι να πώ αφου τα έχουν πεί οι συνάδερφοι παρακάτω απλά είπα να γράψω κεγω την κριτική μου μιάς και της το χρωστάω αφου την έχω επισκεφτει 3-4 φορές κάνοντας την αρχή πρό 3ετίας.
Αρχικά να πώ στην διάθεση-συμμετοχή της κοπέλας θα έβαζα 9 μιάς και είναι απο τις λίγες κοπέλες που τιμάνε τα λεφτά που παίρνουν.
Η Άννα είναι μια κοπέλα πολύ γλυκιά με αρκετό social time που προσωπικά είναι σάν την παλιά φίλη που έχεις και όταν βρισκόσαστε θυμάστε τα παλιά, στα οποία υπάρχει πολύ καλή χημεία χωρίς να σου τα ζαλίζει. Δέν νομίζω οτι είναι εύκολο να ψυχολογείς τον ανθρωπο που έχεις απέναντι σου και να μπορείς να περάσεις καλά.. Ε, η Αννούλα λοιπόν το καταφέρνει μιάς και αρκετοί συνάδερφοι αισθάνονται πως έχουν καλή χημεία μαζί της. Η άποψη μου είναι πως μία σωστή πουτάνα πρέπει να είναι πάνω απ'όλα άνθρωπος και να καταλαβαίνει τους άλλους. Θεωρώ πως είναι μια όμορφη παρουσία στον χώρο..τούμπανο δεν την λές αλλά ουτε και πορνοστάρ. Είναι όσο όμορφη πρέπει για να σου φτιάξει την διάθεση και να σου ανεβάσει την λίμπιτο με το χαμόγελο της. Όχι δέν έχει πεί σε όποια στάση και αν της έχω ζητήσει να κάνουμε και το σημαντικό είναι οτι δεν βιάζεται. Το τσιμπούκι της είναι σε γενικές γραμμές καλό αλλά όχι και το καλύτερο και οι στάσεις που παίρνει για να την Κατσικογάμης ακόμα καλύτερες. Η συγκεκριμένη κοπέλα νομίζω πως έχει κερδίσει τους πελάτες κυρίως με την συμπεριφορά της και μετά με της επιδόσεις της. Αξίζει να την επισκεφτεί κανεις και όχι για μία μόνο φορά. Πάντα έχεις κάτι να πείς και να κάνεις με την Άννα για μια επόμενη φορά. Ματάκι
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2015
ας ελπισουμε οτι θα δουλεψει απογευμα τις καθημερινες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1