Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 64355
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να γραψω τωρα γιατι μπορει μετα να τα ξεχασω. Πουτανα ηλικια. !!!! Το Μαρακι ηρθε στην ωρα του στο Πριβε (αλλωστε μενει εκει κοντα) και μολις μπηκε τα απαραίτητα παθιασμένα φιλια και χαιδολογηματα. Δεν ειχα προλαβει να κανω ντους και μπήκαμε μαζι. Εεε δεν καναμε μονο ντους αλλα δαχτυλιαστηκαμε και εγινα τούρμπο. Γρηγορα ξέπλυμα ψευτοσκουπισμα και στον στιβο της ... ζωης. Το μικρο βυζακι του ανταποκριθηκε αμεσως ,η ρογα σκληρηνε και καποιοι αναστεναγμοι ακουστηκαν. Συνεχισα αρκετη ωρα να την φιλαω και γλυφω ολοκληρη και όταν εφτασα στο νινακι της πεταχτηκε και βογγηξε. Τρελλαινεται στο γλυψιμο αλλα τραβιέται εγκαιρα γιατι δεν θελει να χυσει. Μου φοφεσε το λαστιχακι και μπηκα μεσα της με ορμη. Κουλουριασε τα ποδια πισω μου και μουρμουριζε κατι στα ρουμανικα. Ειχε φτιαχτει αρκετα και όταν τελειωσα μουριξε ένα μουνοσφιξιμο που ακομη το θυμαμαι. Αγαλιαση στο προσωπο της και ντουσακι παρεα. Γρηγαρα αρχισε τα χαδια , φιλια στο στηθος μου και γυρισε μπρουμητα να απολαυσω την πισω οψη. Δαχτυλακι , δαχτυλάκια , λιπαντικο και εισοδος στον σφιχτο παραδεισο. Με πολλες στασεις αλλα παντα μεσα της τελειωσε ο 20ς τελιωνοντας στο κολαρακι της. Μπρουουουου. Καυλα . Λιγο κουβεντουλα , μασαζακι χαλαρωτικο και φυγαμε παρεα στην 1,5 ωρα. Η Μαρια γουσταρει πολύ το σεξ και το δειχνει. Δεν ξανακανει cim μετα τις μαλακιες που γραφτηκαν γι αυτην.

Ο κάθε ανωμαλιαρης προσπαθει να θαψει οποιοα κοπελα δεν του καθεται. Υπαρχει και η Γ! Σεπτεμβριου φιλε μου με τις μαυρουλες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
erikos_E
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.927
Πόντοι:
2.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2015
Ωραιος ο Παιχτης!!!!!!!!Ναι!Ναι! Ναι! Ψηνομαι εδω και καιρο να το δοκιμασω το μωρο!!! Ναι! Αλλα με προβληματιζει η αναφορα καποιον συναγωνιστων οτι η εν λογο κορασιδα εχει καποιο θεματακι με την υγεια της......!! Χμμμ;
Z
z4
21 Μαΐου, 2015
Τα περι θαψιματος δεν τα γνωριζω προσωπικα. Εχω να καταθεσω οτι σε μυνημα μου ουτε κανα απαντησε. Κι αυτο προσμετραται μαζι με τα θετικα - αρνητικα που εχουν ειπωθει
S
Sc0rpi0s
21 Μαΐου, 2015
όταν εγώ έγραφα στην δικιά μου κρητική,ότι η κοπέλα είναι φανταστική κάποιοι με έλεγαν προμο άλλα
δεν μπορεί να είμαστε όλη.
N
nuber1
21 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Διαβασε το τελος για να καταλάβεις. Και η πιο φτωχη κοπελα εχει -φαινεται- αξιοπρεπεια
21 Μαΐου, 2015
Mάς δηλώνεις ότι είσαι κάποιας ηλικίας και ξεχνάς.
Αν σ΄αυτή την ηλικία λές το μουνί "νινάκι", να το ψάξεις.
22 Μαΐου, 2015
Η απορια μου ειναι η εξης. Αν λες οτι περασες τοσο καλα γιατι γραφεις ισως στο αν "Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;"
22 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο.Κ. Θα σε παρω την άλλη φορα που θα πηδαω να καταγραφεις
22 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι φιλε μου ολες είναι καλες μεχρι να βρεθει η καλυτερη
24 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος, ολοι αυτο ψαχνουμε
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9