Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φανερά απογοητευμένος από την ήττα του ΟΣΦΠ στο μπάσκετ, κουρασμένος και αφού έχω καταναλώσει αρκετές μπύρες αποφασίζω να περάσω από το πορνό-γκέτο του Μεταξουργείου για μια προσπάθεια κατάθεσης Μεγάλο χαμόγελο
Κατεβαίνω στην υπόγα και η φαφούτα τσατσά παρουσιάζει την Άννα. Η Άννα είναι μια πολύ αδύνατη κοπέλα, μαυρομάλλα χωρίς καθόλου βυζί αλλά με πάρα πολύ ωραίο κώλο.Είναι 20 χρονών και είναι από την Αλβανία. Αφού έκανε ένα ευδιάθετο σαλονάρισμα η απόφαση είχε σχεδόν κατοχυρωθεί μέσα μου αλλά περίπου για 20 δεύτερα έμεινα με το χέρι στην τσέπη γιατί φοβάμαι να μπαίνω με πολύ μικρές ηλικιακά κοπέλες γιατί οι περισσότερες είναι άπειρες φυσιολογικό μεν αλλά ξενερωτικό. Παίρνω το ρίσκο και μπαίνω.
Έρχεται η Άννα λέμε 2-3 μαλακίες σε μια ωραία ατμόσφαιρα και ξεκινάει να με τριβομαλακίζει για να καυλώσω. Όσο εγώ χουφτώνω τα κωλομέρια της με δύναμη εκείνη μου φοράει καπότα και ξεκινάει μια δυνατή και γρήγορη πίπα με μπόλικο χέρι. Επειδή ήμουν και εγώ όμως πίπα δεν είχα θέμα οπότε την άφηνα. Αφού έχω καυλώσει με ρωτάει πως θέλω. Της λέω ανέβα από πάνω. Σαλιόνει με το χέρι της το μουνάκι της και καβαλάει. Μετά από αρκετές γαμησιές της λέω έλα στα 4. Αφού βλέπω ότι το μοτέρ μου δεν τραβάει της λέω έλα πάλι από πάνω. Καβαλάει πάλι χωρίς καμία δυσαρέσκεια. Καθώς χοροπηδάει στον πούτσο μου εγώ παρακολουθώ από τον καθρέφτη από πίσω την πολύ καυλωτική εικόνα και με από τα ηχητικά της καταφέρνω και χύνω. Ξεκαβαλάει μου λέει ευχαριστώ πολύ και αποχαιρετάει. Βγαίνοντας από το δωμάτιο η φαφούτα τσατσά μου κλείνει το μάτι με νόημα και καληνυχτίζει μαζί με την Άννα. Βγαίνοντας έξω από τον οίκο βλέπω επί της Κολωνού 20-30 άτομα σε αναστάτωση Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Ρωτάω μια υπέρβαρη πόρνη η οποία όπου να ναι μάλλον θα έπιανε δουλειά τι έγινε και μου λέει ένας Πακιστανός χτύπησε μια κοπέλα. Εμμμμ

1) Η κοπέλα μπορώ να πω ότι τιμάει την φανέλα και το 10ευρω με το παραπάνω.
2) Της βγάζω το καπέλο Καπέλο διότι είχε μεγάλη υπομονή ώστε να με ικανοποιήσει.
3) Το δωματίο ήταν καθαρό (σαπούνι,χαρτί, εντάξει κρεβάτι).

Υ.Γ Σας συμβουλεύω να μην πηγαίνετε μόνοι σας στο Μεταξουργείο. Η περιοχή είναι γάμησετα. ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού