Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 432023
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Το ανταλτ το έχω επισκεφθεί αρκετές φορές μέχρι τώρα κυρίως λόγω της τοποθεσίας του μιας και γουστάρω να βλέπω την τσόντα μου πριν την μπουρδελότσαρκα Μεγάλο χαμόγελο.Συνήθως πηγαίνω κατά τις 24:00 όπου τις καθημερινές έχει αραιώσει η πολύ λούγκρα και βλέπω άνετα την ταινία.Χθες Σάββατο πήγα γύρω στις 23:30 αλλά γινόταν ο χαμός Σπασίκλας.Η αναλογία νεαροί-παππούδες ήταν περίπου 50-50 και κάποια στιγμή όπως πήγαινα προς την τουαλέτα πέτυχα κι ένα δίμετρο τραβεστί με σκισμένο τζιν σορτσάκι και γόβες να αποχωρεί από το σινεμά (κάποιοι περάσανε καλά ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο).Τέλος πάντων η ταινία ήταν πολύ καυλωτική,την εντάσσω στην κατηγορία black and white.Α να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι άλλο βράδι έπαιζαν ταινίες στην κατηγορία creampie (παρατήρηση για κομπρα).Σε κάποια φάση έσκασε τελειωμένος πορνοπαππούς ο οποίος έκατσε κάπου στη μέση του θεάτρου και μεταμορφώθηκε σε τραβεστί,με το κραγιόν του,το καλσόν του,το μαύρο διχτυωτό του ΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελο.Ήμουνα 3 θέσεις παραδίπλα σου και με κοίταζε επίμονα αλλά δεν τον είχα καθόλου ανάγκη.Είχα συμπληρώσει ήδη ένα πάνω από 2 ώρες στο σινεμά και ετοιμαζόμουν να αποχωρήσω ώσπου ανοίγωντας την πόρτα βλέπω να μπουκάρει ζευγάρι με μεσήλικα γκριζομάλλη μύστη και ένα ξανθό γκομενάκι με 3αρια βυζιά γύρω στα 35 ΓλώσσαΝαι!Ναι!.Πήγανε γρήγορα στις πάνω καμπίνες και χώθηκαν στην 2η,ενώ εγώ που εννοείται τους ακολούθησαν χώθηκα στην διπλανή από αριστερά.Το πορτάκι ήταν ήδη μισάνοιχτο και η γκόμενα μόλις με είδε έκανε την ντροπαλή και το έκλεισε Κεφάλι σε τοίχο!.Δεν απογοητεύτηκα και είπα να περιμένω πως θα εξελιχθεί η φάση.Η ώρα ήταν 02:10 και οι δροσεροί που είχα απομείνει στο σινεμά είχαν μαζευτεί σχεδόν όλοι έξω από τις 3 καμπίνες (πρώτη,δεύτερη,τρίτη).Μετά από κανα δεκάλεπτο αναμονής στο σκοτάδι,ανοίγει λίγο το πορτάκι μου ο γκριζομάλλης μύστης και βλέπω να τον τσιμπουκώνει άγρια η δικιά του.Βρισκόμουν σε απόσταση αναπνοής από το όλο σκηνικό και είχα φτιαχτεί τρελά.Κατάλαβα ότι ο μύστης γούσταρε να τους παίρνουν μάτι,ενώ η γκόμενα ήταν κάποια βλαμμένη που και καλά δεν ήθελε να την βλέπουν αλλά δεν ήθελε να ξενερώσει εντελώς και ο δικός της οπότε του ψιλοέκανε το χατήρι.Αφού την έπνιξε ο τύπος με την ψωλή του την ξάπλωσε,τις έγλειψε με μανία της βυζάρες και την τρέλανε στο γλειφομούνι,ενώ μετά την ξέσκισε με τα 2 του δάχτυλα(εκεί σκέφτηκα το χριστινάκι,την πρώην γκόμενα του πορνόγερου,που της είχα χώσει στην μουνάρα της και τα 5 μου δάχτυλα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο).Η γκόμενα μιλάμε πρέπει να είχε χύσει κάπου 3-4 φορές και συνεχώς βόγκαγε από ηδονή ενώ ο μύστης κρυφοκοίταζε εμένα και τον διπλανό μύστη που απολαμβάναμε το λαιβ γαμήσι.Είχε είδε πάει 3 και ακόμα ο τύπος δεν είχε ξεκινήσει να γαμάει Σπασίκλας.Η γκόμενα προσπάθησε 2-3 φορές να μας κλείσει το παραθυράκι αλλά ο μύστης φυσικά την απαξίωνε και το ξαναάνοιγε Ναι!Ναι!.Έβαλε καπότα και ξκίνησε να την γαμάει ιεραποστολικά παράλληλα με γλωσσόφιλα.Μετά την έστησε στα 4 και της τον κάρφωνε τρελαμένος καθώς κρυφοκοιτούσε εμάς του μπανιστηρτζήδες να τον παίρνουμε μάτι.Ανέβηκε από πάνω του και χοροπήδαγε σαν τρελή,αλλά εκεί που ήταν έτοιμη να χύσει ο μύστης ψιλοέμεινε από δυνάμεις κι έτσι σταματήσανε για λίγο.Είχαν γίνει μούσκεμα και οι 2,ενώ είχα αντιληφθεί ότι προηγουμένως είχαν πιει και μπόλικο ουισκάκι.Γλειφομούνι και πάλι,άλλα 2 δάχτυλα και κάρφωμα στα 4 όπου ο μύστης τα έδωσε όλα κατάφερε να χύσει.Αράζουν μετά αγκαλιά με την γκόμενα και αυτή αρχίζει να του λέει δεν πιστεύω να μας είδανε πολύ,μόνο λίγο έτσι δεν είναι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Εκείνος απαντάει ναι μωρό μου,τα φρόντισα όλα εγώ Ναι!Ναι!.Κοίταξα το ρολόι και είχε πάει 03:40,αποχώρησα ενθουσιασμένος για μια μπουρδελότσαρκα αφού είχα απολαύσει ένα πολύ δυνατό λάιβ γαμήσι διάρκειας 1 ώρας και 30 λεπτών με 7 ευρώ Ναι!Ναι!.Αφιερώνω αυτή την κριτική στον άγνωστο γκριζομάλλη μύστη και τον ευχαριστώ για αυτό το δώρο ΚαπέλοΠροσκύνημα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos, kendavros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2015
Καλτιλα Ναι!Ναι!Ναι!
C
COBRA1986
18 Μαΐου, 2015
αν δεν εγραφες εσυ θα νομιζα οτι ηταν φακε προμοτια! αλλα οπως λεει και το ρητο οποιος γυριζει μυριζει! παντα τετοια!
18 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eυχαριστώ μύστη ΜατάκιΚουλ.Μετά από τόσες επισκέψεις έπρεπε να μου κάτσει και μένα μία καλή Μεγάλο χαμόγελοΝαι!Ναι!
19 Μαΐου, 2015
"Συνήθως πηγαίνω κατά τις 24:00 όπου τις καθημερινές έχει αραιώσει η πολύ λούγκρα"

αλήθεια το 24:00 που γράφεις τι ώρα είναι ακριβώς...? Money Mouth
έλα αστειεύομαι... τα πέρασες καλά τυχερέ.
εγώ όσες φορές και να έχω πάει δεν έχω πετυχει τόσο καλό σκηνικό... έχω πετυχει διάφορα αλλά όχι τόσο καλό!
καλή συνέχεια
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4