Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την ημερα της γιορτης μου ειπα να κανω ενα δωρακι στον εαυτο μου κ να επισκεφτω τις βυζαρες της Αντριαννας που ζαχαρωνα τοσο καιρο..! Πρωτη μου επιλογη ηταν ειτε η Νατασα, ειτε η Ιουλια απ' το Ερως, αλλα δε δουλευαν εκεινη τη μερα, οποτε ο κληρος επεσε στη μουναρα την Αντριαννα..!
Ηξερα οτι η βαρδια της ξεκινουσε στις 8 το βραδυ, κι ετσι στις 8 κ κατι λεπτα ημουν εξω απ' το Βενους.. Γουσταρω να πηγαινω στην αρχη της βαρδιας κ να 'μαι ο πρωτος πελατης της βαρδιας, αλλα στη στροφη μ' ειχε προλαβει ενας αλλος συναγωνιστης που τον ειδα να μπαινει καθως πλησιαζα.. Κι οταν εφτασα στην πορτα ειδα να βγαινει μια ψηλη ξανθια μουναρα με βυζαρες κ να μπαινει στο αμαξι της με μια φιλη της.. Τη ρωτησα ποια ειναι κ μου 'πε οτι ηταν η Χριστινα η Ουγγαρεζα.. Την ειχα ξαναδει ξωβυζη, αλλα οπως την ειδα ντυμενη ειπα: "τι μουναρα κι αυτη..;"..

Τελοσπαντων, για να μην τα πολυλογω τελικα μπηκα κ πηρα το απλο προγραμμα των 30.. Η Αντριαννα ηρθε μετα απο κανα 10λεπτο το πολυ, οποτε μαλλον τον ξεπεταξε σχετικα γρηγορα τον προηγουμενο.. Με μενα παντως ηταν πολλη καλη σε ολα.. Κι απο θεμα εμφανισης, που εχει περιγραφει ξανα: Ψηλη, ξανθια με σιλικονατες βυζαρες, οπως κι η Χριστινα που προαναφερα, αλλα με πιο καλο σωμα κ μεγαλυτερες βυζαρες απ' τη Χριστινα κατα τη γνωμη μου.. Το προσωπο ειναι υποκειμενικο.. Κι οι δυο καλες ειναι..
Κι απο διαθεση στο σεξ κ στην κουβεντα που καναμε, οπου μου 'πε οτι θα φευγε για Ορεστιαδα στις αρχες Μαϊου, οποτε μαλλον τωρα την εχει ηδη κανει.. Ελπιζω παντως να γυρισει γιατι για μενα ειναι απ' τις καλυτερες επιλογες στην πολη..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού