Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Ντάνα είναι καινούρια άφιξη στον χώρο χωρίς να έχει ξαναδουλέψει παρελθοντικά μιας και είναι αρκετά άπειρη και εντελώς αρχάρια σε πολλά πράγματα που αφορούν την σεξουαλική συνεύρεση.Είναι Ρουμάνα και εμφανισιακά υστερεί αρκετά απο τον μέσο όρο μπορώ να πω.Αυτό που την σώζει κάπως είναι ότι είναι λεπτή και το σώμα της κάπως τρώγεται. Η Ντάνα έχει μαύρα μαλλιά τα οποία και πιάνει πίσω,είναι λεπτή όπως είπα,με άσχημο πρόσωπο και γουρλωτα μάτια παρόμοια με κοκοβιού.Το βλέμμα της είναι αρκετά ανεστίαστο και μάλλον η κοπέλα είναι αλλήθωρη.Το σώμα της κυρτώνει ελαφρώς και στο σαλονάρισμα περπατάει σαν αφρόψαρο που έχει χάσει τον προσανατολισμό του κοινώς σαν κοκοβιός.
Στο πρόγραμμα της ανακοινώνεται το ελεύθερο στοματικό.Το σκεπτικό που αποφάσισα να την δοκιμάσω είναι ότι η κοπέλα είναι σαφώς καινούρια και απονήρευτη σχετικά αλλά και ότι εξαιτείας της εμφανίσεως της θα προσφέρει υπηρεσίες ικανοποιητικές προκειμένου να συναγωνιστεί τις ανταγωνίστριες της που είναι καλύτερης εμφανίσεως. Ο γενικός κανόνας όμως αυτήν την φορά δεν επαληθεύτηκε και καλύτερα να είχα δώσει το δεκάρικο σε κοπέλα καλύτερης εμφανίσεως με απλό πρόγραμμα.
Η Ντάνα εισήλθε στο δωμάτιο δεν γνωρίζει καθόλου Ελληνικά αλλά ούτε και Αγγλικά καταλαβαίνει.Το μόνο που μου είπε είναι το όνομα της και ότι είναι Ρουμάνα.Επίσης στο δωμάτιο διαπίστωσα ότι τα δόντια της είναι σάπια.Η Ντάνα κατευθείαν με το που μπήκε και ενώ ήμουν ακόμα όρθιος άρπαξε τον πούτσο μου ακάπελα στο στόμα της και πέρασε σε ένα τσιμπούκι με έντονη χρήση χεριού.Της είπα να αφαιρέσει τα εσώρουχα της και αυτή έβγαλε μόνο το κυλοτάκι ενώ το σουτιέν αρχικά δεν το αφαίρεσε απλά το τράβηξε πάνω και ξεπρόβαλε κάτι πολύ μικρά στηθάκια ενάμιση νούμερο που ήταν και χαλαρά συν τοις άλλοις.Ξάπλωσα στο κρεββάτι και αυτή συνέχισε να με τσιμπουκώνει με γρήγορο ρυθμό και με πολύ χέρι.Της χούφτωνα το μουνάκι ενώ τραβιόταν συνέχεια και διαπίστωσα ότι ήταν μικρό,στενό και τριχωτό.
Προκαταρκτικά δεν έκανε,όρχεις αρνήθηκε να γλύψει,69 δεν έκανε.Αντιθέτως επικεντρωνόταν στο τσιμπούκι με χέρι στο οποίο και προσπαθούσε να με τελειώσει.
Αφού την άφησα να με τσιμπουκώσει αρκετά της είπα να προχωρήσουμε στο σεξ αλλά αυτή συνέχισε στο ίδιο μοτίβο.Με τα πολλά πήρε το προφυλακτικό το οποίο και μου φόρεσε αρκετά άγαρμπα.
Στο πισοκωλητό παρόλο που ήμουν σε πλήρη στύση δεν έμπαινε με τίποτα είτε λόγω του ότι ο κόλπος της ήταν αρκετά μικρός και στενός είτε ότι σφιγγόταν.Γρήγορα εγκατέλειψα την προσπάθεια και την έστησα στην ιεραποστολική στάση.Εκεί κατάφερα να της τον βάλω,διαπιστώνοντας ότι πράγματι ήταν αρκετά στενή και με μικρό κόλπο μιας και πάτωνα λες και βρισκόμουν σε πολύ ρηχά νερά όπως αυτά της Λούτσας για παράδειγμα.Η κοπέλα πονούσε αρκετά,σφιγγόταν και τραβιόταν πίσω.Κατάλαβα ότι σεξ με αυτήν την κοπέλα δεν θα μπορούσα να ευχαριστηθώ, ότι είχα κάψει ένα δεκάρικο και τον λόγο που αυτός ο οίκος δεν είχε κόσμο παρόλο που σε όλους τους άλλους είχε μεγάλη αναμονή.
Σε αυτές τις περιπτώσεις ποια είναι η εναλλακτική λύση για να μπορέσεις να αποσβέσεις το κόστος; Μα φυσικά να εκμεταλλευτείς το συγκριτικό πλεονέκτημα που στην προκείμενη περίπτωση ήταν το τσιμπούκι για αυτήν την κοπέλα.Αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα πάλι στο κρεββάτι και την έβαλα να με τσιμπουκώνει με αυτον τον γρήγορο επαναληπτικό ρυθμό σαν μοτεράκι και με την χρήση χεριού.Όταν άρχισα να χύνω τις πρώτες σταγόνες αυτή το κατάλαβε και τραβήχτηκε απότομα και όλα τα υπόλοιπα κατέληξαν απάνω μου.
Το μόνο θετικό σε όλη την συνεύρεση είναι ότι μόνη της χωρίς να της το ζητήσω προθυμοποιήθηκε και μου έδωσε δύο μωρομάντηλα απο το πακέτο που είχε φέρει μαζί της και δεν είχε χρησιμοποιήσει για να σκουπιστώ.
Εν κατακλείδι δεν την προτείνω καθόλου για δοκιμή την κοπέλα αυτή,μιας και ούτε εμφάνιση έχει,ούτε υπηρεσίες αλλά ούτε και στην πίπα λέει αρκετά πράγματα.Κατά την άποψη μου δεν νομίζω να μείνει για πολύ στον χώρο αυτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2015
Καλή δύναμη......Money MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
R
rotakis1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1