Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55835
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ήρθε η ανοιξη και πηγα το ποδήλατο για μια μικρή επισκευή. Και τη κανείς μετα από μια επισκευή ποδηλάτου; Ιδού η απορια. Μιας και εγώ δεν έχω τέτοιες απορίες και ξέρω πως πρεπει η πρωτη βόλτα με το ποδήλατο να είναι μια μπορδελοτσαρκα, οποτε έτσι και επραξα. Μετα από μια μικρή βόλτα κατελειξα στο μαγαζη που εργάζεται η Βικτωρία και αφού είχα δει στο φορούμ να λένε καλά λογια δεν το πολύ σκεφτηκα, πείρα το πρόγραμμα με το γλυψιμο στα 40€ και πέρασα στο δωμάτιο. Όσο για το μαγαζι άστα χαραλαμπε, μόλις μπαίνει μέσα βλέπει δυο μεγαλα παγκάκια από τσιμεντο με ένα πέντα πόντο αφρολεξ για καθησμα οπός το έρως από το βαρδαρη. Η τσατσά ηταν η πρόεδρος τον άχρηστων τσατσαδων, όση δεν την ξέρουν είναι αυτή που σου ζητάει να της δόσεις ένα πέντα ευρώ δώρο για της άριστες υπηρεσίες της και αν δεν θέλεις να προβης σε αυτήν την ευγενείς πράξει σε πίεση μέχρι να αιδιασης και να την διαλοστειλης. Ευτυχώς εχθες δεν είχε όρεξη να με νευριαση. Με έβαλε στο δωμάτιο που είναι φάτσα με την εισοδο, όπως έφευγε τις ζήτησα πετσέτα και στην επιστροφή με είπε πως αν θέλω να πάω στο μεγαλο δωμάτιο με το τζακουζη που είναι πιο ανετο. Ξανά βάζω το παντελόνι και πάω στο λουξ δωμάτιο του μαγαζιού…. Τέλος πάντως το δωμάτιο ηταν ένα απλο δωμάτιο τυπου βαρδαρη. Καθώς κάνω μπανακι ερχετε η Βικτωρία, αρχίζει να βγαζει το ολόσωμο και κάθετε στο κρεβάτι να με περιμενει. Λέμε κάτι μαλακιουλες μέχρι να πάω και εγώ στο κρεβάτι. Η Βικτωρία είναι κανονικού αναστήματος με μέτρια φάτσα ωραίο στήθος που χωράει στην παλάμη και είναι φυσικό, δεν είναι χοντρή αλλά έχει πολύ φουσκομενη αλλά σφικτή κοιλιά το όποιο δεν είναι ωραίο και χαλάει πολύ την εικονα και κολαρακι σφιχτό μεσαίου μεγεθους. Γενικα σαν σύνολο ειναι μια μέτρια κοπελα και τίποτα παραπανω. Προκαταρκτικά ηταν ένα δυο φιλάκια στο στήθος μου και μερικά χαδακια στο πέος μου από μέρους τις αλλά εγώ την περιποιήθηκα δέοντος . το στήθος είχε ωραία αίσθηση και φενωταν να της αρέσει αυτά που εκανα. Κάποια στιγμή κατελιξα στο μουνακι τις το οποίο ηταν καθαρό και ωραίο. Αλλά δεν το ευχαριστήθηκα όπως θα το ήθελα γιατί το μούνι τις ηταν λίγο χαμηλά και σην η φουσκομενη κοιλιά δεν μου επέτρεπαν να ανασανω με την μύτη μου να είναι χωμένη στη κοιλιά της και η γλώσσα μου στο μουνακι της. Η ίδια παντός το ευχαριστήθηκε αρκετά, ανέβηκα πιο πανω να της δοσω κάνα φιλη αλλά τραβιοτανε. Βέβαια κατάφερα να κλεψω μερικά φιλια αλλά αν η ίδια δεν θέλει με το ζόρι παντρεια δεν γινετε. Την έβαλα να μου κανει τσιμπούκι μήπως πάνε τα πράματα καλύτερα σε αυτό τον τομέα αλλά το δόντι ηταν δόντι. Δεν ξέρω αλλά αν την αφινα κάνα λεπτο εκεί θα μου την είχε κανει μαύρη από της μελανιές και άντε μετα να εξήγησης τι έγινε. Σε δυο στάσις την πήρα μια από πανω οπου δεν υπήρχε ρυθμός και κουραστικε πολύ γρήγορα οποτε εγώ πηρα τα Οινία και την κοπανησα αρκετά αλλά ηταν όλα μηχανικά χωρίς ουσία. Οποτε της λέω να κανει μεταστροφή για πισωκολιτο, το κανει με μεγάλη χαρά μιας και ξέρει ότι το παραμύθι έχει ερθει στο τέλος του. Το κωλι της ηταν πολύ σφιχτό οποτε δεν μπορούσες να το ζουλιξης, δεν μου αρέσουν τέτοια κολαρακια γιατί δεν μπορείς να κανεις παιχνίδι. Το έβαλε το μηχανοκίνητο μπροστά για κάνα δυο λεπτα μέχρι να τελειώσουν τα καύσιμα. Σηκωθηκα έβαλα τα ρούχα μου και αυτή μένα κενό και χωρίς νόημα φιλη μου ζήτησε να της ξανά έρθω. Εν κατακλείδι ηταν ένα τυπικό και ανουσιο γαμηση με μια πολύ μέτρια κοπελα που κάποιοι μας έχουν πολλάκις αναφερθεί στο πόσο καλό κρεβάτι κανει. Τέλος πάντων , η κοπελα απλα προστέθηκε στη λίστα με γαμησια που δεν τα πολύ θημασε την επόμενη μέρα μην πω την επόμενη ωρα για να είμαι πιο ακριβής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού