Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στις 21 Απριλιου 1967 γαμησαν την οικογενεια μου οι συνταγματαρχες.
Το οτι εγω διαλεξα να γαμησω στην επετειο ειναι εντελως συμπτωματικο και δεν συγκρινω την Ευα με τους συνταγματαρχες που πολλοι απο αυτους ηταν ταγματαλητες στη κατοχη.
Απλα καποια σεκλετια με οδηγησαν εκει την συγκεκριμένη ημερα
Η Ευα εχει αλλαξει λιγο, το δερμα της ειναι πιο στεγνο. Σε συνδιασμο με το γεγονος οτι ειναι πολυ αδυνατη με οδηγεί στο συμπερασμα οτι μαλλον πασχει απο θυροειδη. Παρολο οτι ειναι αδυνατη εγω την βρισκω ομορφη. Το κορμι της εχει μια εξαιρετική συμμετρια.
Ενημερώνω οτι εχει κοψει τα γλωσσοφιλα.
Ειναι παντως χαμογελαστη και ευδιαθετη και το τιμα το εικοσαρικο με το παραπανω.

Τα προκαταρτικα της ηδονικα, καυλωσα πριν μου τον παρει στο στομα.
Η πιπα της ειναι στα ιδια επιπεδα, δηλαδη αριστη και με περιποίηση των @@ .
Στεναζε γλυκα στο 69, μαλλον της αρεσει το γλυψιμο και το πιπιλημα της κλειτοριδας.
Μου καθησε υπακουα σε οσες στασεις της ζητησα (cow girl, ιεραποστολικο (εκει τον πηρε κλεινοντας τα ματια), πισωκολλητό πλαγιαστο, και πισωκολλητό doggy style).
H συμμετοχη της αληθοφανης.
Συνεχιζω να την συστηνω, δεν νομιζω να υπαρχει αλλη κοπελα που να προσφερει τετοιας ποιοτητας υπηρεσιες σε στουντιο για 20 ευρωΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2015
Αρχηγέ..το Ευάκι είναι περίπτωση...να 'ναι καλά το κορίτσι,να μας ξεχαρμανιάζει..
25 Απριλίου, 2015
Ακούω καλά λόγια για την συγκεκριμένη!! Μόνο εγώ πρέπει να μην πέρασα καλάΚεφάλι σε τοίχο!... Μάλλον δεν με γούσταρε καθόλου!! Είναι η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει ποτέ!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2