Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίγα λεπτά πριν ξεκινήσει το ματς μεταξύ ΠΑΟ και ΤΣΣΚΑ Μόσχας, μπήκα στον οίκο και είδα την Ξένια μετά από καιρό, ωραία κοπέλα, 19 χρονών όπως μου είπε, Ρωσίδα,μοντέλο, ψηλή, με ωραίο πρόσωπο, κωλάρα και σχετικά καλό βυζί. Είπα να μπω για την τιμή των όπλων.
Μετά από 5 λεπτά έρχεται και η κοπέλα, κουβεντούλα, και ξεκινάμε, ήταν παγωμένα τα χέρια μου και δεν ήθελε να ακουμπάω, με βάζει κάτω και αρχίζει να με φιλάει στο σώμα, σαν να φιλούσε στην Παναγιά της Τήνου κάποια εικόνα, ακριβώς έτσι χωρίς καμία υπερβολή, της το είπα ακριβώς έτσι και γέλασε.
Μου περνάει καπότα, το τσιμπούκι ίσα ίσα που το ένιωθα, μια γλώσσα ένιωθα να παίζει το πουτσοκέφαλο, με αυτά και με αυτά μπορούσα να διεισδύσω παραδόξως.
Την βάζω στα 4 και με θέα τους καθρέφτες αρχίζω να την γαμάω ενώ της είχα πιάσει την κωλάρα, αυτή έβγαζε αναστεναγμούς διακριτικούς.
Συνέχεια με ιεραποστολικό,την κράτησα αρκετά, την φίλαγα σε λαιμό και βυζιά, αυτή σκούπιζε τις θηλές της κάθε φορά που της πιπίλαγα το στήθος. Αναστεναγμούς έβγαζε αρκετά καυλωτικούς αλλά δεν μπορούσα να τελειώσω το βγάζω και αρχίζω να τον παίζω ώσπου τελείωσα βλέποντας την από τον καθρέφτη.
Ξεκινάμε κουβέντα, αυτή γέλασα για κάτι που της είπα, έρχεται με τσιμπάει στην ρόγα μου δίνει και ένα χαστούκι στο κωλομέρι και φεύγει.
Ντύνομαι, βγαίνω και με χαιρετά υπηρεσία και Ξένια ... πήγα να δω το ματς στο καλτ ουζερί, ονόματι '' η οδύσσεια'' !!!

Ωραία κοπέλα που αξίζει να την πάρει μονο και μόνο για να λες πως γάμησες μια τέτοια κοπελάρα !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ξένια
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού