Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 491010
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα καρφωτος για το μωρο, μιας και το ειχα δει μια αλλη φορα και ειχε στοχοποιηθε. Ειδα και τη Μαρινα, μια συμπαθητικη παρουσια.
Ας ξεκινησω με τα αρνητικα. Εχει λιγο κοιλιτσα, σπυρακια στο προσωπο τα οποια χανονται στο σκοταδι και ειναι και λιγο απομακρη....
Κατα τα αλλα: Εχει ποδαρες με λιγες φλεβιτσες, ωραια βυζια στητα και δεν ενοχλειται με το παιχνιδι, ειναι μετριου υψους, πιτσιρικα και εκανε κατι καυλωτικες κινησεις που με εστειλαν...
Μπηκα για μπανακι λοιπον και πηγε να μπει στο δωματιο την ωρα που ημουν στο ντους. Της ειπα να μεινει στο δωματιο, καθως τελειωνα, αλλα πηγε για ενα τσιγαρο και ηρθε μετα. Ηρθε στην αρχη χωρις ζωνη για το στραπ και κρεμα, ξαναπηγε δυο φορες μεσα κι εγω εμενα με τον πουτσο στο χερι. Της εγλειφα το ποδια που ειναι πολυ ωραια με γυμνασμενες γαμπες, αλλα αξυριστες.... Ηταν τοσο ωραιες που δεν με ενοιαξε. Αυτη εβαζε δαχτυλο με πολυ ωραιο τροπο! Το κρατησα οσο μπορουσα, απο τη μια γιατι μου αρεσε, κι απο την αλλη προσπαθουσα να μην χυσω τοοσ νωρις....
Μετα μπηκε μεσα μου με το στραπ κι αρχισε να πηδαει με ανεση και βαθια. Ημουν πολυ καυλωμενος απο πριν και ηρθε γρηγορα το τελος....
Ακομα πιο γρηγορα εφυγε απο το δωματιο, χωρις το τυπικο φιλακι στο μαγουλο. Συνολικη παραμονη στο δωματιο 10'.
Ισως και να μην με γουσταρε βεβαια εμενα ή το προγραμμα, αν και στην αρχη μου δηλωσε οτι ειναι εξπερ.
Τελοσπαντων, εγω περασα καλα με ενα ωραιο πιπινακι!
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2015
Ανωμαλίες είναι αυτές!! Εαν δεν σε στραπονάρει πλεον η γκόμενα δεν υπάρχει σχέση Ναι!Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1