Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175241
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
10.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
Ηταν πολυ ομορφη βραδια,κανονισα με την φιλεναδα μου την ελσα που ειναι κ αυτη τραβεστι να παμε να χορτασουμε γελιο κ τσιμπουκομα στο γνωστο σεξ-σινεμα ''αβερωφ'' αν κ εχουμε ξαναπαει καμια 50αρια φορες ακομα μας αρεσει κ την βρισκουμε με πολλα ατομα στον χωρο του θεατρου...με το που φτανουμε στην λυκουργου ολα τα βλεματα ποιο πολυ αλοδαπων παιφταν απανω μας η μας σφυριζαν περαστικοι κ γεροντια ανω των 55χ...ειμασταν πολυ σεξυ ντυμενες οπως κ καθε σαβατο βραδι,εγω ειχα φορεσει τα καινουργια μου σεξυ εσωρουχα,κοκκινο δαντελωτο στρινγκακι,τις κοκκινες δυχτιοτες ζαρτιερες μου κ φοραγα ενα απλο κολλιτο διαφανες φορεμα τις 12ποντες ροζ γοβες μου μαζι με την γουνιτσα μου,η φιλη μου η ελσα ηταν κ αυτη πολυ σεξυ με τα ροζε της εσωρουχα κ την μακρια καμπαρτινα της...με το που φτανουμε στην εισοδο μας χερετανε 3 ατομα οσπου πιασαμε την συζητηση ενω ο ενας αρχιζε να με χουφτωνει αγρια,σε καποια στιγμη ανοιγη η πορτα κ μεσα απο τον χωρο βγαινουν 2 νιγιριανοι κ μας κανουν νοιμα να μπουμε μεσα,μπαινουμε μεσα ο χωρος ηταν σχεδον γεματος γυρω στα 60ατομα ηλικιας απο 40χ εως 65χ-70χ,ψαχναμε για μια καλη θεση κανα 5λεπτο κοιταζοντας τα λιγοστα κ αχορταγα βλεματα τρυγιρω μας να μας κοιταζουν επιμονα με τον πουτσο στο χερι,παντα εκεινη τη στιγμη μου ερχεται στο μυαλο σαν να ειμαι εγω η πρωταγωνιστρια στην ταινια κ τα αγρια αρσενικα περιμενουν να χυσουν για παρτι μου...τελικα μας φωναζουν καποιοι γνωστοι τις ελσας αλλα το σημειο που κατσαμε δεν ηταν για την ταινια οπως παντα αλλα για κανενα τσιμπουκι η γαμισακι,τελικα ομως η ελσα εκατσε στην μπροστινη θεση κι εγω πισω με 2-3 αγνωστους...δεν θαλεγα καθαρος ο χωρος,μυριζε λες κ ειναι τσιπουραδικο...με το που ξεκιναει η ταινια μου λεει ο διπλανος μου αν μπορω να κατσω στη μεση για να βλεπω καλητερα,η ελσα ειχε ξεκινισει ηδη να κανει παιχνιδι με τους γνωστους της,μετα απο κανα δεκαλεπτο που αρχισα να ζεστενομαι εβγαλα την γουνιτσα μου κ αμεσως μετα επεσε το χουφτομα της ζωης μου απο ολες τις μεριες,ειχε περασει μιση ωριτσα κ βλεπω τους διπλανουν μου να εχουν πεταξει το καυλι τους εξω,αρχισα να τους τις παιζω σιγα-σιγα,στις αλλες θεσεις γινοντουσαν σχεδον τα ιδια,στην πισινη θεση 2 ειχαν κατεβασει τα παντελονια τους κ τον παιζαν ενω ενας μου λεγε να βγαλω το φορεμα,με βοηθησε να το βγαλω δυλαδη,τελικα εμεινα με τα εσωρουχα κ οση ωρα επαιζα τις ψωλαρες των διπλανων μου ειχαν γινει τουμπανια,δεν αντεχα αλλο σκυβω στο πατωμα κ αρχισα να τις παιρνω μεσα στο στομα μου,ηρθε κ ενας πισινος μου κ με το που μου τον καρφωσε στο στομα εχυσε,σηκωθικα ορθια κ κατεβασα το στρινγκακι κ εκατσα στην θεση μου στα 4 τον εναν αρχισα να τον τσιμπουκωνω ενω ο αλλος φορουσε το προφυλακτικο για να με καρφωσει,με το που μαινει μεσα μου αρχισε να με γαμαει πολυ αγρια ενω οι αλλοι στις πισινες θεσεις ετοιμαζοντουσαν να με γαμισουν κ αυτοι οσπου μπαινει κ η φιλη μου στο παιχνιδι,πηγε στην πισινη θεση ολογυμνη κ εκατσε πανω στον πουτσο καποιου,στις αλλες θεσεις υπηρχαν κ αλλα ατομα που τσιμπουκωναν αλλα να γαμιουνται οχι,αρχισε κ ο δευτερος διπλανος μου να με γαμαει οσπου μεσα σε ενα μισαωρο τελειωσαν πανω στην τρυπουλα μου,να σου εκει που ακομα καν δεν ειχα τελειωσει ερχεται ο ενας απο τους 2 νιγιριανους κ μου ζηταει κι αυτος να με γαμισει,δεν μπορουσα να πω οχι σε αυτην την απολαυστικη προταση,ακομα τα χυσια των αλλων ειχαν μινει στην τρυπουλα μου κ του λεω τελειωνε γρηγορα,ξαπλωνω στα καθισματα κ μου ζητα να με γαμισει ο αραπακος ανασκελα,με το που μου την καρφωσε εσκουζα σαν κοτα κ περιπου στα 7 λεπτα με γαμαγε τοσο δυνατα οσπου τελικα μου την καρφωνει στο βαθυ λαριγγι μου κ με χυνει μεσα στο στομα...τελικα μεσα σε 5 λεπτα η ταινια τελειωσε αλλα επαθα την πλακα μου στο τελως,εφαγα 3 πουτσες η φιλη μου εφαγε μονο 1,ειχε ετοιμαστη πρωτη κι εγω ημουν ολογυμνη ξαπλωμενη στα καθισματα,με χυσια στο κορμακι μου κ στην σουφρα μου,τελικα με το που αναψαν τα φωτα 3 λεπτα χρειαστηκε να συνιδοποιησω οτι η ταινια ειχε τελειωσει κ γυρο μου κ πανω απο το κορμι μου να υπαρχουν 10-15 ατομα να με κοιτανε κ να με χουφτονουν,τελικα να ναι καλα που ηταν μαζι μου η φιλεναδα μου κ με σηκωσε για να ντυθω γιατι αλλιως εκει θα ημουν ακομα κ θα ετρωγα κι αλλο πουτσο,δεν ξερω τι να πω μαυρη πουτσα εχω ξαναφαει αλλα αυτη με κατεπληξε πολυ...λιγο πριν βγουμε εξω αφοτου ντυθικα πηγα με την ελσα στην τουαλετα,το μονο μερος που δεν θες να πας,μυριζαν λες κ ηταν απο την κατοχη απλυτες με το κουραδι στην λεκανη,τελικα δεν μειναμε ουτε 1 λεπτο,κατα την εξοδο μας μας κοιταζαν παλι κ μας συναντανε οι γαμιαδες που με γαμισαν,ανταλαξαμε κινιτα εως οτου καθε σαββατο να παιρνουν μερος ποιο συχνα...η ταινια καλη αν κ δεν την προσεξα καθολου,το γαμισακι κ το τσιμπουκακι ομως καλητερο απο ολα...οποτε το αλλο σαβατο κ παλι "αβερωφ" Έρωτας

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2015
elina_26x_cd
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 efi80, kendavros

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2015
Χμμμ;
06 Απριλίου, 2015
Παντα τετοια κουκλιτσα Ναι!
13 Απριλίου, 2015
Aχ, τι τελειο!!!
02 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εαν θεσ παρεα να κανονισουμε μαζι την επομενη φορα
06 Οκτωβρίου, 2016
Θαθελα πολυ να παω με καποια φιλη.πεθαινω για ωριμους
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5