Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 561216
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Eπισκεψη στο στουντιο του 193 ,πηγαινοντας για την κων/ντινα, εχοντας δει τις φωτος πρωτα απο μερικα στουντιο για την συγκεκριμενη ωρα που ηθελα να παω κατεληξα στην κων/ντινα.οι φωτος ειναι κοντα στην πραγματικοτητα αλλα οχι ακριβης,εχει μερικα κιλα παραπανω κ λιγο κυτταριτιδα,οχι ομως σε ενοχλητικο επιπεδο,στο προσωπο απλως λες οτι διαθετει μια γλυκεια φατσουλα.Επελεξα απλο προγραμμα με ισπανικο γιατι εχει ωραιο φυσικο στηθος συνολο 60 ευρω.Στο δωματιο μπηκε με καλη διαθεση,κ μου εφερε το στηθος της κοντα μου για γλυψειμο ,ειναι δεκτικη σε απαλα χαδια,δεν αφηνει δακτυλακια,δεν αφηνει δυνατα πιασιματα,ειναι καλη στην τελετουργια του ισπανικου,μου εδωσε την εντυπωση οτι το απολαμβανε,καναμε 2 στασεις με καλο ρυθμο κ καλη συμμετοχη.γενικα θα συνοπτιζα σαν μια καλη εμπειρια,δυσκολα θα ξαναδοκιμαζα παλι με την ιδια κοπελα κ σιγουρα μπορω να πω οτι στο τελος που ημουν απαλλαγμενος απο την καυλα,δεν μπορω να πω οτι αισθανομουν ευχαριστα για τα 60 ευρω που εδωσα για ενα τεταρτο με μια μετρια αντικειμενικα κοπελα εμφανισιακα φερνοντας στον αντιποδα την επιλογη του οικου ανοχης που θα εδινα 20 ευρω πανω κατω για τον ιδιο χρονο υπηρεσιων,βεβαια πηδας σε καλυτερο περιβαλλον,αλλα στο τελος φευγοντας,ποιος σκεφτεται το δωματιο,την καθαριοτητα κ την διακοσμηση,ολοι θεωρω συν του ευατου μου,αναλογιζονται εαν η λιμπιντο τους κτυπησε κοκκινο η ελεγαν στις σκεψεις τους να τελειωσω,να τελειωσει η διαικπερωση κ για εμενα κ για την κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2015
Πολύ κρίμα φιλέ που εδωσες 60€!και δεν το ευχαριστήθηκες εντελώς απαράδεκτη η τυπισσσα.Να μην ξανακανει λάθος κανεις να περάσει μαζί της αφού δεν σέβονται τα χρήματα που παίρνουν.Μετά απο αυτή την πολύ χρήσιμη κριτική πιστεύω οτι όσοι διαβάσουν θα κάνουν καλλίτερη επιλογή απο την συγκεκριμενη
10 Ιουνίου, 2015
Τελικα ολα ειναι θεμα χημειας που εχεις στο δωματιο με την καθε κοπελα..Εγω εχω περασει αρκετες φορες μαζι της και περασα εξαιρετικα και ειδικα το service της το θεωρω εξαιρετικο και με σταθερη αποδωση...Και εγω με καποιες κοπελες που αλλα μελοι της αποθεωνουν εγω εφαγα φολα και σε μεγαλα προγραματα και ολας...Οσο για την εμφανηση ει αι θεμα γουστου εγω την θεωρω πολυ ομορφη παρουσια..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2