Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...ήθελα κάτι πιο βραδύκαυστο μια και η στύση μου δεν ήταν τόσο εύφλεκτη.
αντίκρυσα ένα ώριμο υπερπληθωρικό γύναιο , κοντό , με ξανθό μαλλάκι , υπερσυσσωρεύσεις μαστικού γλουτιαίου και περικοιλιακού λίπους, πράγμα που ήταν ότι πρέπει για απτικό-ανατριπτική πρόκληση στύσης.
...μου πρόσφερε τις λιποϊνοαδενικές μαστικές συσσωρεύσεις της προς λειχική διέγερση
και στη συνέχεια άρχισε τις χειλεοτραχηλικές ανατρίψεις μέχρι να έρθει η σειρά της πεομάλαξης...
...μου καθάρισε τον φαλό με το υγρό μαντηλάκι και για πάρα πολύ ώρα το γυμνό μου πέος ήταν σε επαφή με την υγρή της γλώσσα , η οποία περνούσε στα κλεφτά και απο το όσχεο...
...στη συνέχεια με αδηφαγία στράφηκα στο αιδοίο της , πράγμα που την ξάφνιασε και άρχισε ως καλή ηθοποιός της δήθεν κραυγές ηδονής...
σε κάποια φάση μου πετάει "πρέπει να τελειώσεις μωρό μου"
υπάκουσα και μου ρθε μια τάση εκσπερματίσω στους μαστούς της πράγμα που δεν μου το αρνήθηκε , ανέβηκα απο πάνω της και έτριβα τον φαλό μου στις μαστικές συσσωρεύσεις της , με το σπέρμα να κάνει τον τόπο μουνί !
πάτωμα ,στρώματα σεντόνια βυζιά πρόσωπο δέχτηκαν τα προϊόντα της εκτόνωσής μου , και φυσικά η γυναίκα είχε το απαραίτητο χιούμορ ώστε να μ'αποχαιρετήσει με χαμόγελο...
πήρα ένα μίγμα μεθυλοξανθινών και προσπαθούσα να οργώσω το μετασυνουσιακό μίγμα , αλλά μόνο μηδενιστικές και κυνικές σκέψεις προέκυψαν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2015
Μεθυλοξανθίνες : θεοβρωμίνη , καφείνη, θεοφυλλίνη .
Ειναι φανερό οτι η θεοβρωμίνη υπερίσχυσε μετασυνουσιακά των υπολοίπων !
Γι' αυτο ισως δεν ακολουθησε το γνωστο ροφημα σοκολάτας.
ΕΥΓΕ ! ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ .
25 Μαρτίου, 2015
παίδες ένιωσα τελείως ζώο
άλλο λίγο και θα χαλάρωνα και τον πρωκτικό σφιγκτήρα και θα φεύγανε παντού υγρά , πλήρους εκτόνωσης
μόνο ούρηση δεν μου ρθε Ντροπή

τα σέβη μου κύριε Πρύτανη Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2