Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Αγάπη την έχω επισκεφθεί πάνω από 10 φορές συνολικά σε όλα τα μπουρδελάκια που έχει δουλέψει και δεν είχα σκοπό να γράψω κριτική αν δεν μου έλεγε ότι διαβάζει τα σχόλια και τις κριτικές που γράφουμε για αυτήν στο σάιτ ΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελο.Πέρασα μια βόλτα να την χαιρετήσω χθες γύρω στις 02:30 και την είδα τσαντισμένη,μιας και όπως με ενημέρωσε ένα γνωστό μου μέλος από το μπου είχε γράψει αρνητικά για αυτήν.Με κάβλωσε αρκετά όπως την είδα έτσι και αποφάσισα να περάσω στο δωμάτιο για ακόμη μια κατάθεση μαζί της (έχω χάσει το λογαριασμό πόσες φορές την έχω πάρει συνολικά).Μπήκε γρήγορα μέσα και με πέτυχε να πλένω την πούτσα μου,οπότε ξάπλωσε στο κρεβάτι και ξεκίνησε να μου λέει για τον τύπο που την μαύρισε στο φόρουμ,προφανώς ήταν σχόλια μιας και πρόσφατη κριτική δεν βλέπω Money MouthΕμμμμ..Προς έκπληξη μου μου αποκάλυψε πως πρόκειται για τον ν.σμυρνη ο οποίος είχε περάσει ένα βράδι γύρω στις 04:00 τα ξημερώματα και είχε φερθεί πολύ απαξιωτικά,ενώ εκείνη μου είπε πως δεν μπορούσε να κάνει κάτι καλύτερο μιας και δούλευε διπλοβάρδια από το απόγευμα.Μετά μου είπε πως διάβασε γενικά τα σχόλια του ν.σμυρνη για διάφορες κοπέλες και πιστεύει πως σε πολλές περιπτώσεις είναι άδικος και έχει την απαίτηση όλες να του συμπεριφερόνται σαν να ναι γκόμενες του.Δεν ήθελα ούτε και θέλω να πάρω θέση στο συγκεκριμένο επεισόδιο αλλά της υποσχέθηκα ότι θα γράψω σε κριτική την γνώμη μου γι αυτήν.Αφού λοιπόν συνέχισε με καποια μπινελίκια στα ρώσικα ξεκινήσαμε ρομαντικά γλωσσόφιλα ενώ παράλληλα άρχισα να χουφτώνω τις θεσπέσιες βυζάρες της.Έβγαλε το πράσινο φορεματάκι της και άρχισα να την γλείφω με μανία σε λαιμό,βυζιά κι εκείνη να παίζει αργά αργά με το καυλί μου.Ήμουν ήδη πολύ καυλωμένος κι εκείνη ξεκίνησε ένα αργό,βαθύ και υγρό τσιμπούκι,ενώ με κοίταζε στα μάτια.Άφου με είχε κατακαυλώσει,την ξάπλωσα και της έγλειψα με μανία το μουνάκι,ενώ απόλαυσα και τα υπέροχα πατουσάκια της.Πέρασμα καπότας και πλαγιαστό γαμήσι με διαλλείματα για αισθησιακά γλωσσόφιλα.όπως την γαμούσα με το ένα μου χέρι έπιανα τις βυζάρες της και το άλλο μου το έγλειφε με το στοματάκι της.Την σφυροκόπησα όσο πιο έντονα μπορούσα και κατέθεσα έτσι.Μείναμε για λίγο αγκαλιά και με αποχαιρέτησε.Το δωμάτιο στουντιακού επιπέδου,αλλά για ακόμη μια φορά είχε κολλήσει η τσόντα στην τι-βι εξ'ου και το 4 στην τσατσάρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αγάπη
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2015
"Προς έκπληξη μου μου αποκάλυψε πως πρόκειται για τον ν.σμυρνη ο οποίος είχε περάσει ένα βράδι γύρω στις 04:00 τα ξημερώματα και είχε φερθεί πολύ απαξιωτικά,ενώ εκείνη μου είπε πως δεν μπορούσε να κάνει κάτι καλύτερο μιας και δούλευε διπλοβάρδια από το απόγευμα.Μετά μου είπε πως διάβασε γενικά τα σχόλια του ν.σμυρνη για διάφορες κοπέλες και πιστεύει πως σε πολλές περιπτώσεις είναι άδικος και έχει την απαίτηση όλες να του συμπεριφερόνται σαν να ναι γκόμενες του".


Εντάξει,respect...ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
23 Μαρτίου, 2015
Πολυ σοβαρες καταγγελιες οι οποιες ομως δεν μου κανουν καμια εντυπωση. Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2