Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157424
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στη Νικολ μετα την τριμηνη απουσια της απο το στιβο μαχης.Περασα στο δωματιο ενω αυτη ηταν σε αλλο και σε ενα τεταρτο σκαει το μωρο και πεφτει κατευθειαν στην αγκαλια μου για τα καλωσορισματα.Γδυθηκε και αρχισε τα γλωσοφιλα και τα φιλια σε ολο το σωμα ωσπου αρχισε ενα καλο τσιμπουκι στον ηδη σηκωμενο πουτσο για αρκετη ωρα.Τον πηρε στις βυζαρες για ισπανικο.Περασμα καποτας και αρχιζει η μαχη με καβαλημα αλλα με μεγαλη δυσκολια γιατι λογω της αποχης απο το αθλημα το μουνι εσφιξε.Ειχα πολλα χρονια να γαμησω τοσο στενο μουνι.Αλλαγη στασης στα 4 γιατι αν και γρασαρισμενο το μωρο ζοριζοταν.Γρασαρισμα καλο στη σουφρα και μπαινω με σχετικη ανεση πραμα που μου εκανε εντυπωση γιατι συνηθως ο πατος της ειναι σφιχτος.Αλλαγη καποτας και γυρισμα με αυτη απο κατω,σφυροκοπημα και χυσιμο στις βυζαρες.Μεχρι να σκουπιστει εγω μπηκα στο ντουζ,φιλακια αποχαιρετισμου και αποχωριση απο το δωματιο.
Η Νικολ λοιπον οπως παντα ηταν ευδιαθετη,χαμογελαστη,κανει τα παντα να σε ικανοποιησει χωρις βιασυνη.Θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
598
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2015
κατι πρεπει να γινει με την ανανεωση αδειας των κοριτσιων....οι τρεις μηνες που χρειαζονται τωρα ειναι παρα πολλοι,βρισκουμε κανενα καλο στανταρακι μετα κοπων και βασανων και τα χανουμε μετα για 3 ολοκληρους μηνεςΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1