Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν έκανα ένα πέρασμα για να δω τι γίνεται μίας και είχα να περάσω από το καλοκαίρι...Λοιπόν ο χώρος παραμένει ο ίδιος,έισοδο έχει 15 Παρασκευή και Σάββατο προφανώς καθώς τις καθημερινές πρέπει να είναι 10...
Κάθισα στο μπαρ και πήρα ποτό,τα ποτά καλά δε μπορώ να πω σε σχέση με άλλα μαγαζιά πολύ καλύτερα...
Κορίτσια αρκετά με κάποιες να ξεχωρίζουν...Απλός χορός 10 και πριβέ 50...
Προσπάθεια καταγραφής...
Ξένια,μελαχρινή σταθερή εδώ και καιρό στο μαγαζί...Δε κάνει πριβέ...
Χριστίνα, η ξανθιά κούκλα που ήταν και στο ritorno πιο παλιά...Φίλη της Καρολίνα...
Κάτια, η ξανθιά "τούμπανο"!!!Πολύ καλή σε χορό τουλάχιστον μαζί μου ήταν άψογη...Την έχω πάρει και πριβέ!Κάνει και σόου με το ντουζ....!!!
Λίλιαν, η ξανθιά ρωσσίδα με τα τατουάζ,καλή γλυκιά αλλά λίγο μηχανική στο χορό...
Μαζί της η Αλεξάνδρα, μία νέα ξανθιά ρωσσίδα που είναι φίλες...Καλή σχετικά στο χορό και να σημειώσω πως θυμίζει τις παλιές ρωσσίδες που είχαν τα μαγαζιά τις καλές εποχές!
Σβετλάνα,σταθερή αξία του ιδρύματος με άψογο χορό και πριβέ!
Μία κοκκινομάλλα λίγο πιο προχωρημένη σε ηλικία...
Μία ξανθιά πιο γεμάτη που μου διαφεύγει το όνομά της και περίπου δύο τρεις μελαχρινές ακόμη...
Γενικά έχει ροστερ σε καλό επίπεδο...Αυτά από εδώ θα επανέλθω με νεότερα στην επόμενη επίσκεψή μου!!!!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2015
το μαγαζι ειναι αισχος τι να λεμε τωρα,περα απο 2 γκομενες ειναι σα να εχεις παει σε προπατζιδικο...
17 Μαρτίου, 2015
κάτια και σβετλάνα από πριβέ τι λένε ?καμιά λεπτομέριαΝτροπή
17 Μαρτίου, 2015
Το Star Live είναι το αγαπημένο μου strip hall.Σαββατόβραδο δεν έχω πάει γιατί φαντάζομαι τίγκα στον κόσμο,τις γκόμενες να είναι συνέχεια απασχολημένες και να μην σε προσέχουν καθόλου..Συν ότι η είσοδος στα 15 ευρώ ενώ μεσοβδόμαδα είναι στα 10..

Είναι μια ξανθιά Ρωσίδα λίγο πιο γεμάτη που λες στα 30 η Αλίνα.

Η Αλεξάνδρα είναι μουνάρα...

Είχε και μια άλλη μουνάρα την Ολγα μέχρι πριν 2 μήνες που έφυγε για Ρωσία αλλά μου είπε το αφεντικό ο γκριζομάλλης ότι θα έρθουν καινούργιες από Ρωσία
18 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λοιπόν ένα ένα...
Το μαγαζί δεν είναι αίσχος...Δε σε κατηγορώ απλά σκέψου πως υπάρχουν πολύ χειρότερα...Είναι άλλα που όντως είναι σαν να έχεις πάει σε καφενείο...
Κάτια και Σβετλάνα θεωρώ πως είναι καλές επιλογές για πριβέ...Την Κάτια την έχω πάρει δύο φορές για πριβέ και είχα περάσει καλά...
Και όντως έχουν έρθει κάποιες από Ρωσία!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4